tragiczna śmierć dziecka

Ja wiem, że to obrzydliwe, poniżej pasa i dla wielu okropne, ale mimo to wstawię
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=296337530420455&set=a.294717557249119.88796.293618280692380&type=1&theater
czarny humor
( ja się przyznam szczerze, że mnie rozśmieszyło)
Niestety też słysze na temat "Magdy" dowcipy, nawet w stajni..
czarny humor
( ja się przyznam szczerze, że mnie rozśmieszyło)


żaden humor - głupota.
skończy ci się śmianie z takich "żartów", jak sama dziecko będziesz mieć.
hehehehe
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
27 marca 2012 11:37
Własnie dostałam w łapy dzisiejszy SE.
[glow=red,2,300]Rutkowski płaci im 25 000zł miesięcznie[/glow]
Apartament w centrum miasta, służbowy samochód, całodobowa ochrona, nowe ubrania i fryzury

Życie Waśniewskich jest drogie. I to bardzo. "Super Express" dowiedział się, że opieka nad rodzicami Madzi kosztuje K. Rutkowskiego aż 25 tys. złotych miesięcznie! Lwią część tej puli pochłania 24-godzina ochrona pary (15 tys./mies) Pozostałe 10 tysięcy Waśniewscy mają na życie - kwaterunek w coraz to nowszych kryjówkach, wyżywieie, opłaty.
  Przez 24/h Waśniewskich strzeże patrol Rutkowskiego. Agenci wożą ich do rodzinnego Sosnowca, gdy mają składać zeznania lub gdy chcą spotkać się z rodziną. Czasem też na wycieczki. Rodzice Madzi żyją w luksusowym apartamencie w centrum Łodzi. Do dyspozycji mają też elegancki nieoznakowany samochód Rutkowskiego. Ostatnio przyjechali nim do Sosnowca.
  Rachunek za takie życie musi być słony. Jak się dowiedział SE od proszącego o anonimowość pracownika agencji Rutkowskiego, wydatki na miesięczną opiekę nad małżeństwem opiewają na 25 tysięcy złotych. A z każdym miesiącem koszty rosną, tak samo jak nienawiść ludzi do Bartka i Katarzyny. W obawie o lincz, Rutkowski wzmacnia ich ochronę i zapewnia coraz to nowsze kryjówki.
  - Po konferencji Prokuratury Okręgowej w Katowicach, która ujawniła, że podejrzewa ich o zamordowanie Madzi, rodzina Waśniewskich musiała być natychmiast ewakuowana z mieszkania, które zajmowali, bo pod domem zbierały się grupy ludzi wykrzykujące wyzwiska i grożących im śmiercią - powiedział Rutkowski - Zostali wywiezieni w nieznane nikomu poza nami miejsce, a do ich całodobowej ochrony przydzieliłem dwóch agentów - dodaje.
  Dlaczego K. Rutkowski z własnej kieszeni płaci Waśniewskim? - A co by się stało gdybym zrezygnował z zaoferowanej im na samym początku sprawy pomocy? - mówi detektyw. - Co by było gdybym teraz ich zostawił samym sobie, ktoś by ich zabił albo spalił, a prokuratura ujawniła by potem, że jednak są niewinni? - dodaje.


No ręcę i cycki opadają  😵
Ja rozumiem, że ludzie chcą ich zlinczować, a oni się boją. Ale za co dostali taką nagrodę? Luksusowe życie?
Poza tym na piątkowej konferencji ojciec Madzi mówił, że są na psychotropach. Ja jak byłam na psychotropach po śmierci mojej mamy byłam otępiała, nawet kilka dni po odstawieniu. A tu pan wyszczekany, atakujący reporterów... Farsa! No chyba, że są leki które nie działają tak otępiająco, ja się nie znam, ale sam fakt takiego wyszczekania, agresji i pokazywania się jako ofiara, mnie wkurza.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
27 marca 2012 11:55
I słusznie, że się boją! Nie było by afery, nie było by linczu, gdyby ta kobieta, którą, aż nie potrafię nazwać "matką" nie robiła takich szopek od początku. Najpierw napad i porwanie, potem ukrycie dziecka ze strachu po tragicznym wypadku, a teraz oboje się lansują w telewizji, radośnie i chętnie udzielają wywiadów gdzie popadnie. Do tego otrzymali nagrodę: luksusowe życie o jakim do tej pory nawet nie mogli marzyć. Powinni siedzieć w pierdlu do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. A tu taki numer! W końcu szukali powodów dla których warto pozbyć się dziecka. I okazuje się że jednak było warto. Nie zdziwiła bym się jakby teraz było coraz więcej takich przypadków. Bo jakby nie patrzeć korzyści są ogromne! Niejedna bardzo biedna rodzina na pewno będzie kombinować. Masakra jakaś.
I bardzo dobrze, że Rutkowski z własnej kieszeni płaci za ich ochronę etc. Popatrzcie na to z tej strony, że gdyby nie on, to ochronę musiałaby im zapewnić policja, czyli trzebaby było oddelegować funkcjonariuszy, którzy teoretycznie mogliby w tym czasie robić coś dużo bardziej pożytecznego, no i płacilibyśmy z naszych podatków. Więc tu akurat dobrze, że prywatny wielbiciel im funduje opiekę.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
28 marca 2012 09:08
Taaa, pomijając fakt, że to kolejny sposób na pranie pieniążków  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2012 20:06
Widzieliście??

😲 Czy mi się wydaje czy śmierć Madzi określają jako aborcję???  🤔 Oni tak serio serio?!  👀
Boże widzisz i nie grzmisz..  🤔 TO SĄ ŻARTY?! Ciekawe co  by było gdyby matki twórców tych kampanii zadały sobie pytanie " a na co mi dziecko?" i zakopały je pod liśćmi i gruzami  😲 Wg to śmierć Madzi wcale nie była 'nieszczęsnym wypadkiem'.
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
29 marca 2012 06:53
,,Rodzice'' Madzi występują w ,,Rozmowy w Toku''  😤  I  jeszcze robią z nich tam ofiary . 🤔 
Lov   all my life is changin' every day.
29 marca 2012 08:09
Widzieliście??




Dajcie mi człowieka, który zrobił ten filmik 👿  Przepraszam bardzo, czyli jak mi źle z kimś, to mam go sobie ot tak zabić, żeby mi się żyło lepiej? Co za paranoja! Dla mnie i tak sprawa jest z góry jasna, że Madzia została zabita. I co to za matka, która niby po wypadnięciu dziecka z rąk nie dzwoni na pogotowie? To jest przecież odruch bezwarunkowy! Jeju, czasami aż żałuję, że nadal nie obowiązuje nas kodeks Hammurabiego.
Kiedy będą te rozmowy w toku? Czy już były?
Filmik mnie zszokował! Nie wiem jakim prawem ktoś napisał "wspieramy cię". Ja jej nie wspieram, a wygląda jakby ją kobiety z naszego kraju wspierały. Żadnej informacji o jakiejś grupie. Gdyby było napisane grup XYZ wspiera cię to ok, a tu wychodzi, że ja i wy również. Oburzające.

Edit: i jeszcze tekst o tym, że są szczęśliwi bez zbędnego bagażu czy obciążenia.
Dworcika   Fantasmagoria
29 marca 2012 08:29
agulaj79, dzisiaj, chyba o 15:55 się zaczyna.
ten filmik to czysta prowokacja 😤 żenada.....

wracając do Rutkowskiego - ja myslę, że pomagając im (czy podejmując decyzję o pomocy) miał sprytny plan:
udostępnił im operacyjne mieszkanie, pewnie wyładowane wszystkimi zdobyczami techniki w zakresie podsłuchu i podglądu liczył, że młodzi się tam wygadają/ustalą zeznania/cokolwiek, a Rutek ich nagra i znów wyprzedzi prokuraturę i policję. I znów będzie najlepszy i jedyny skuteczny....

Ale życie zweryfikowało jego wyobrażenia i młodzi z palcem w d...go wykiwali i przechytrzyli.

I teraz detektywo nie wie co dalej robić - a frustracja moim zdaniem w nim narasta - widzieliście spotkanie u Lisa? Rutkowskiego i Szczuki? - idealnie się "odkrył" 🤔wirek:
ana ja to widziałam, strasznie głupie to było, takie totalne dno. Teksty gorsze niż dziecka z piaskownicy. 😀iabeł:
Widzieliście??



przeciez ten filmik to megakretynizm. ja jestem jak najbardziej za prawem do aborcji, ale morderstwo polrocznego dziecka z cala pewnoscia nia nie jest. 🤔
a skoro chcieli byc wolni, miec wybor, to nikt im tego dziecka robic nie kazal.
Mogli ją po prostu oddać  :/  ale jedna rzecz w filmiku się pokrywa z rzeczywistością- są teraz wolni i szcześliwi  😵  Odnoszę wrażenie, że to,że Rutkowski tak o nich dba - uważam, że pomaga im co i jak mówić, żeby się wykręcić od odpowiedzialności, oprócz mega reklamy to taka zemsta z jego strony na Policji i chyba chęć udziału w "morderstwie doskonałym"  🤔wirek:

Czy mi się wydaje czy za udział w programach typu Drzyzga ludzie mają płacone?


Wku.....a mnie strasznie, że teraz to oni kreują się na ofiary a o Madzi już dawno zapomnieli  🤬
Ja po tym filmiku siedziałam o tak -  🤔
Brakuje mi słów by opisać głupotę, jaką przemawia ten filmik
Jej, czy tylko ja uważam, że panią Kasie W. powinno się wziąść za kudły do kamieniołomu, żeby odrobiła koszty poszukiwań dziecka?🙂 NIezależnie od tego, czy był to wypadek, czy działanie zaplanowane, koszta działań policji były ogromne..... Naprawdę, brzydzę się kiedy na nią patrze.

A co do pana Krzysztofa Rutkowskiego, którym szczerze brzydze się jeszcze bardziej.... On ich utrzymuje, bo mu się to opłaca🙂 O kim mówi teraz cała Polska, heee? Polecam obejrzenie "Tomasz Lis na żywo", odcinek z K. Szczuką i Rutkowskim.
Chyba tak. Działanie w myśl zasady. "Ważne by o tobie mówiono. Nie ważne, czy źle , czy dobrze. Ważne by mówiono. Inaczej- nie istniejesz." Teraz wiem kim jest Rutkowski. I nie tylko ja. I może jeśli ktoś będzie potrzebował prywatnego detektywa, to pomyśli o nim. W końcu przycisnął matkę Magdy, tak? Przyłożył się w jakiś tam sposób do rozwiązania sprawy. Kasę jak widać też ma. Ma jakąś ochronę, ma jakieś lokale. Ktoś może go wynająć będąc w potrzebie.
Szczuka vs Rutkowski

Po obejrzeniu filmu wstawionego powyżej, zbieram zęby ze podłogi.........................
No nieźle spotkanie inteligentki (ze spojrzeniem na sprawę jak większość społeczeństwa) z karkiem  🤔 i jego teksty: wow! Pani się przypaliło!  😲  I od jutra Szczuka dostaje w prezencie Waśniewskich  😜 😂 I lepiej się w tym wątku nie wypowiadać- Rutkowski stwierdziła, że jak ktoś zabiera w tej sprawie głos i komentuje to on ich danej osobie przekaże- będzie nowe przysłowie: Sprawa się rzekła, Waśniewscy u płota  😜
Właśnie boję się, cokolwiek powiedzieć, wiecie zając stanowisko w tej sprawie, bo jeszcze będe miała Kaśke i Bartka na utrzymaniu 😉 🤔
Averis   Czarny charakter
29 marca 2012 17:57
No właśnie nie wiadomo kim jest Rutkowski. Ani detektyw, ani właściciel agencji detektywistycznej, ani polityk. No celebryta jeno.
ja sie poplakalam ze smiechu. tam jest taki momencik w tej rozmowie, tak absurdalny, ze nie wytrzymalam:
R: pani chyba gra w piec!
Sz: jak sie gra w piec???
L: (mimochodem) nie wiem.
pod koniec 14 minuty to jest.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się