Projekty stajni. Zdjęcia i informacje.

Aszka super wyszlo!!!

Ja jeszcze tu nie wrzucałam, nie chwaliłam się naszą stajnia

na zewnątrz - zamieniam na linki bo za duzo wrzuciłam







stajnia



stajenna "sala kominkowa" chociaż bardziej piecowa















siodlarnia - tylko "stopklatki", muszę z krótszym obiektywem obfocić







majek   zwykle sobie żartuję
30 września 2013 16:48
sznurka, obłęd!
GENIALNIE!!! Czekam na więcej zdjęć! Kocham tapetę w konie!  😍
majek, sandrita, dzięki, miło ze sie podoba!
sznurka,
Pięknie! Śledziłam Twoje wpisy już od dłuższego czasu - zatrzymałam się jednak na drewnianej "wiatce" dla 3 koni - postanowiliście się rozbudować? Bo stajnia ze zdjęć to raczej na większą ilość koni chyba jest?  :kwiatek:
sznurka, klasa! Mogłaby być jednym z tych obiektów westchnień, którymi zachwycają się małolaty w internecie😉
Nasza mimo, że tez nowa to się nie umywa🙂
ancyk0991, miałam wcześniej angielska stajnię na 2 konie, ale zupełnie gdzie indziej, mamy dosłownie za zakrętem Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, piękne tereny i dziką przyrodę.
Stajnia jest na 20 koni, w stajni siodlarnia, sala piecowa, pokój gościnny - wszystko to mamy zrobione myśle ze fajnie i z klimatem, na poziomie jaki raczej w nielicznych stajniach. Dwie łazienki, myjka z ciepłą wodą. Mamy dużą swietnie oświetloną ujeżdżalnię. Kończymy round pen czy wg niektórych ponadwymiarowy lonżownik, tez oświetlony.
Wyszło fajnie więc chwałę się bez skrępowania.
Alice dzięki!
sznurka piękna stajnia ! Ma to być stajnia pensjonatowa , czy taki tylko ta siebie postawiliście ?
  :kwiatek:Pensjonatowa - te zdjęcia to miejsca dostępne dla pensjonariuszy, swoje mamy na razie 3 konie i jak na razie wystarczy😉
sznurka przefantastyczne miejsce!!  😍
takiego klimatu i to już na zdjęciach dawno nie czułam  😀
sznurka gratuluję i zazdroszczę!  👍 Jest cudnie!  😜
elegancko! Gratuluję!
sznurka, pięknie 🙂 Zakochałam się w piecu kaflowym. Uwielbiam takie klimaty.
Jakie są wymiary boksów? Czy mogłabyś zrobić jakąś fotkę boksu w środku?
sznurka, nie wiedzialam ze tworzycie stajnie!! Cudownie wyszla🙂😉) gratuluje🙂

ehh potrzebuje burzy mozgow bo moj juz paruje🙁

Opis stajni - glownie jazda westowa ale nie tylko, hotel dla koni, nauka jazdy, w przyszlosci imprezy typu koncerty pod chmurka, rajdy, imprezy dla firm, plus celujemy w wlascicieli koni z duzych miast chcacych odpoczac z wlasnym koniem na lonie natury, albo przyjechac do jedneg z kilku drewnianych domkow i pojezdzic na naszych koniach. Chcemy postawic na klimat, duzo drewna itp, ale bedzie hala wiec to nie taki calkiem country styl.

I teraz powstaje problem z nazwa, zeby nie popelnic gafy i zeby to brzmialo dobrze i zachecajaco. Zwracam sie do Was bo potrzebuje spojrzenia z zewnatrz, ja juz mam metlik w glowie. Ktory chociaz kierunek sie Wam bardziej podoba?

Stajnia Zalesianka, Osrodek Jezdziecki Jankowa, Osrodek Jazdy Konnej Jankowa/Zalesianka
A moze Rancho Zalesianka? Jankowa Dolina? Jezdzieckie Zaglebie? Albo od nazwiska olewajac nazwe miejscowosci i rzeczki - Berge Ranch, Ranczo Bergerówka?

Naprawde nie oczekuje wymyslenia nazwy ale licze na pomoc. Czy stajnia moze byc w sytuacji hotelu dla koni? Czy jeszcze jakos da sie zamienic ơsrodek jezdziecki? Bo OJ Jankowa brzmi kiepsko.. help🙁
Ranczo Bergerówka mi najbadziej odpowiada 😀
Ranczo Bergerówka! I mi najbardziej się podoba! 🙂 W ogóle lubię określenie "Ranczo" w nazwach 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
03 października 2013 16:43
ale Zalesianka też bardzo ładne. Jeżeli jest w jakimś Zalesiu, to łatwiej będzie wydedukować komuś, kto wie, gdzie mniej więcej jest stajnia - gdzie szukać
(wiesz... google, stajnia zalesie - zalesianka)
idąc dalej tropem www - bergerówka będzie bergerowka....

(`Jak to był? Stajnia Hamburgerówka czy jakoś tak...?`)
Ranczo Breva 😀
Ranczo Bergerówka mi najbadziej odpowiada 😀
Mi też 🙂
Mi się też Ranczo Bergerówka podoba! Tak nietuzinkowo! 🙂
Maria89, zrobię przy okazji😉
Breva dzięki, mi sie Jankowa Dolina podoba! Nie jestem fanka "rancz"😉 a ta nazwa brzmi tak swojsko, ludowo i klimatycznie!
Mi się rancza nie podobają. Zalatują panami powyżej czterdziestki, którzy chcieli być kowboyami ale nie mogli i teraz spełniają marzenia nie zdając sobie sprawy, że już młodzi nie są.

Lubię za to z nazwy wszelkie kluby, ośrodki jeździeckie, ośrodki jazdy konnej i stajnie. Brzmią bardziej swojsko niż rancza i mają w sobie nutkę profesjonalizmu.

Sznurka gdzie konkretnie masz stajnię?
Breva,
Głosuję na coś w stylu "Jankowa Dolina" / "Stajnia Zalesianka". Ja również nie przepadam na ranczami (ranchami?)  😉

sznurka,
Przepiękny obiekt, serdeczne gratulacje. Dziewczyny mają rację, pisząc, że klimat czuć nawet przez zdjęcia.
kamykokrowka, w Zamczysku/ woj. podlaskie, stąd Stajnia Zamczysk
do rancz mam podobne skojarzenia
ibmoz, dzięki!
Dzięki za odzew🙂 no właśnie mojemu tacie też się ranczo nie podoba więc chyba i moja ulubiona nazwa nie przejdzie... ale jest jeszcze szansa na stajnię zalesiankę (bo jankowa dolina podobała mi się mega, ale jest już... janiowe wzgórze🙂 więc trochę głupio😉)

mnie się o tyle nie podoba ośrodek jeździecki, a zwłaszcza w połączeniu z nazwą miejscowości Jankowa, że zalatuje takim PGR-em:| no i też nie chcemy iść w stronę typowego ośrodka, tylko raczej w klimatyczne miejsce głównie dla pensjonariuszy albo przyjezdnych.

hmm czyli jeśliby Ranczo Bergerówka (chlip, chlip) nie przeszła, to chyba Stajnia Zalesianka, nie?
mnie się tam nazwa Ranczo Bergerówka podoba
tym bardziej jak ma mieć "drewniany "klimat🙂
A mi najbardziej podobałaby się nazwa Ranczo Jankowa Dolina, albo Ranczo Zalesianka.  Brzmi - mimo słowa ranczo - bardzo swojsko. Bergerówka jakoś tak brzmi jak Gierkówka, ale może to dlatego, że jestem tym kojarzącym się niektórym panem po czterdziestce  😉 No i fajnie byłoby wpaść kiedyś do klimatycznego rancza, a nie do klimatycznego Ośrodka Jazdy Konnej w Stylu Angielskim i West.
Rancho/Stajnia Zalesianka albo Jankowa Dolina 😅
Nie wierzę że tata nie chce rancho w nazwie :P
Breva, a może by tak po prostu - "Bergerówka" ?
no właśnie, po co te ranczo...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się