Torwar 2012 22-25 marca

No to już znamy oficjalną datę (-:

Jak wiecie, lub jeszcze nie, za oranizację tegorocznej imprezy zabrała się ta sama osoba, która z całym zaangażowaniem zajmuje się Cavaliadą, czyli Dominik Nowacki ratuje Warszawę (-:
Wiemy jak było i jak impreza w stolicy wypadała na tle innych, m.in. tak lubianej i docenianej prez nas koniarzy imprezy poznańskej.
Co Wam się w zeszłorocznej imprezie podobało, czego zabrakło, a mogłoby w tym roku wypaść lepiej?

I oczywiście - kto się wybiera? 😀

Ja już rozgrzewam aparat!
Łooooo, reaktywacja mojego ukochanego wątku! No, to przyjmuję zakłady- ile stron wpisów 'będę lub nie będę, będę na 50%, jednak nie będę, a może będę, będę jak poprawię pałę z historii etc.' nim ruszy impreza? 🏇 😉

super, ze jednak bedzie Torwar w tym roku 😀 Bo w koncu chcialam sie wybrac ;p
jak co roku,służbowo,na tyłach😉
będzie coś specjalnego, coś typu jak Lorenzo rok temu?
rany, Lorenzo był (i jest) boski  😍 mam plakat z autografem 😜 może go znowu ściągną...  👀

Ja na torwarze będę na sto tysięcy procent, nie mogła bym tego ominąć 🙂 Nie wiem jak wy, ale ja na tą imprezę czekam cały rok  😁
No tak i znowu moje urodziny wypadają w czasie Torwaru xd
hmh... oj chyba będzie trzeba sobie kupić jakiś dodatkowy prezent ^^
Karla🙂 Nie ty jedna 😉
Zeave bardzo mi się Twój pomysł podoba  😀 A propo, macie już zaplanowane co kupicie sobie na stoiskach? 🤣 Ja niestety czuję przymus kupienia czegoś za każdym razem, tak jakbym w ciągu roku nie miała okazji w normalnym sklepie stacjonarnym  🤔wirek:
PP wolontariat?sedziowanko?
ja sie w tym roku szkole i egzaminuje,mialam byc komisarzem...eh,ale za rok 🏇
Ja za to jako luzak 🙂 znajomy mi załatwia co roku u kogoś innego 😉 w zeszłym roku 4 konie Pana Piotra Mazuraka 🙂 i zakochałam sie w jednym koniu xD

corralline ja tak samo xD
mam nadzieję, że na Warszawskim Torwarze uda się też pokazać HORSEBALL.
W Łodzi chyba się podobało publiczności.
Ja byłam w Łodzi na im prezie jeździeckiej i widziałam Horseball.Dla mnie to super gra .U bawiłam się kibicując swoje drużynie.Najważniejsze ,że by fajny program i dużo stoisk ze sprzętem jeździeckim.
Ja lubię bardzo pokazy kozaków, oraz potęgę skoków.Przydał by się pokaz małych koników np.Fanabella.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
05 lutego 2012 07:31
Wow🙂 super że jednak się odbędzie. Takiej imprezy nie może zabraknąć w stolicy. Ciekawe czy będzie wolontariat  🤣 bo może jak rok temu sie skuszę🙂 a jeśli nie to moja osoba na 100% zaklepuje miejscówkę🙂
Ciekawe jak rozwiążą sprawę biletów i jakie będą ceny, bo to zaczyna być drażliwa kwestia 😉
Super że Torwar będzie. Czytałem wywiad w Świecie Koni. Ważne jest, że organizator jest sprawdzony i na pewno impreza będzie profesjonalnie zorganizowana. A swoją drogą ciekawe, czy Targi połkną też Paradę Jeździecką??? Wygląda na to, że będzie to monopolista w organizacji imprez halowych poza stałymi halami jeździeckimi.
Wie ktoś już coś na temat programu co będzie i kto będzie i kiedy ????
Alicja_8 jak tylko dowiesz się coś o wolontariacie to daj znać, też bym się zapisała 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2012 11:02
Szukałam ostatnio informacji na temat tegorocznego Torwaru, ale niestety nic nie znalazłam. Super, że jednak impreza się odbędzie  🙂
Ja będę. A czego zabrakło, albo inaczej, czego było za mało? Stoisk z jedzeniem. Za mało ich było, no i towaru zabrakło dość szybko. Mogłoby byc to jedzenie bardziej urozmaicone  😉

etosha nie Fanabella tylko Falabella i żeby przydałby się pisze się razem!
Ciekawe ile będą kosić za bilety. Mam nadzieję że nie przesadzą, bo chciała bym być we wszystkie dni  🤔 W tamtym roku udało mi się i za darmo weszłam na vipy 😍 i powiem że vipy mają zajebiście. ( Tak przy okazji siedziałam na jednej kanapie z facetami z horseman team 😜 )
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2012 11:59
MsCarmen masz więcej informacji? Od kiedy będzie można kupić bilety? Jaki program? Wujek google nie współpracuje i nie mogę nic znaleźć  🙁
Dziękuję za poprawieni błędów Nasturcja- Renata.Pisałam rano bo się spieszyłam do stajni.
Ja bardzo  się cieszę z Torwaru i spędzę miło czas.
Sprzedaż biletów, program i strona powinny ruszyć już w tym tygodniu.

Cen biletów jeszcze nie znam. Co do programu, w piątek ma być ciekawy blok związany z westem i dzikim zachodem, do tego CDI3*, którego część tak pragnęła na Cavaliadzie, być może dojdzie nasza ulubiona poznańska sztafeta i na pewno zobaczymy zaprzęgowców (-;
Horseball niestety chciał troszkę za dużo kasy (-:

[s][edit] Kochani, szukam osoby, która była jako widz zarówno na Cavaliadzie jak i zeszłorocznym Torwarze, a najlepiej była wolontariuszem lub miała stosiko. Nie biorącej udziału w konkursach i pokazach.
Potrzebuję jej na spotkanie, jutro godz. 21 w którejś z warszawskich kawiarni w centrum, jutro potwierdziłabym miejsce.
Spotkanie ma na celu wyrażenie opinii o zawodch, szczególnie o Torwarze 2011. Na spotkaniu będzie obecny organizator Cavaliady i przestawiciel Międynarodowych Targów Poznańskich - Dominik Nowacki.
Chętnych proszę o kontakt pw lub najlepiej mailowo pod mail@dominikafrej.pl (-:[/s]
[edit] Niekatualne (-: Dziękuję za odzew. :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2012 15:57
Będę na Torwarze na wszystkie 3 dni od rana do wieczora (takie mam plany 🤣 ) jako widz z aparatem i mam nadzieję tym razem poznać kogoś z RV 😁

Super że zawody organizuje ktoś sprawdzony, na Cavaliadzie nie byłam ale słyszałam same dobre opinie więc mam nadzieję, że Torwar będzie na na prawdę wysokim poziomie 😀
O super, że wreszcie coś wiadomo!
nie mogę się doczekać i na pewno będę na wszystko 3 dni od rana do wieczora;D
Horseball powinien być, słyszałem że Na Paradzie Jeździeckiej było super! Coś nowego, widowiskowego
i publiczność bierze w tym udział.
Nie znam się na kosztach, ale dwie drużyny zachodnie na takim wysokim poziomie maja swoje wymagania.
Carmen namawiaj w tej knajpie na HORSEBALL!!!
Czy rv obejmuje jakiś sektor w posiadanie? 🙂
Ooo, rusza wątek torwarowy! 3 lata pod rząd akurat miałam coś innego w terminie tej imprezy, teraz będę na 1000% choćby się waliło i paliło. Chętnie wybiorę się z jakąś ekipą 🙂 Nie mogę się doczekać normalnie!

Mam nadzieję, że niedługo pojawi się program i oficjalne ceny biletów.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2012 20:06
Czy rv obejmuje jakiś sektor w posiadanie? 🙂


Zapewne H 😁
ja jak już będę siedzieć to sektor I albo J
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się