Torwar 2012 22-25 marca

mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
26 marca 2012 12:14
bywam od wielu lat na Torwarze. wiadomo, zawsze są plusy i minusy!
powinniśmy się cieszyć szczerze mówiąc, że Torwar się w ogóle odbył! że podjął się tego Dominik i MPT!
prawda! przerwy były zdecydowanie za długie.. pierwszego dnia gdy przyjechałam to od razu na 2,5h trafiłam.. umierałam na loży prasowej na stole..
szkoda, że tak mało zawodników na ujeżdzeniu było.. myślałam, że coś więcej da się zobaczyć.
CATERING - zdecydowana porażka! żeby były dwa stoiska z jedzeniem? dzizas! i te ceny! za colę 0,5 - 6zł?! kurnaaaaaa! paranoja!
ja i tak podziwiam, że ta impreza i tak wypaliła, bo mieli na jej przygotowanie 2 miesiące..

tutaj zdjęcia z pokazów:


Ja trochę żałuję, że nie byłam na torwarze, bo choćbym miała dogorywać z nudów, to jednak lubię atmosferę tego miejsca. Narzekać można zawsze, ale fajnie, że w ogóle mamy taką imprezę w Warszawie.

mbalicka, dawaj więcej :kwiatek:
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
26 marca 2012 13:09
mbalicka, dawaj więcej :kwiatek:


właśnie mam przerwę w obiabianiu, bo zgłodniałam.. spoko, spoko 🙂 będzie więcej 🙂😉

Jur Vrieling & Vdl Zavall
a ja zrobiłam takie

i takie
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
26 marca 2012 18:08
[img]http://konwalia[/img] ej no! a Ty byłaś i nawet mnie nie zaczepłaś?!  foszunio się należy!  🤬
no przecież mówiłam, żebyś usiadła w H to byśmy się spotkały  😉 ale ani razu Cię nie zauważyłam!! Jeszcze się jakoś spotkamy, zapewne będę w Strzegomiu 6-9 września, chciałam teraz na HPP ale jednak do aromeru na kuce mi bliżej  😁
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
26 marca 2012 18:26
kurde! ja na loży prasowej siedziałam non stop :P H miałam daleko 😀
Mi udało się spotkać Atamankę, chyba maleństwo  😁, szuwar i gdzies mignęła mi quanta, ale z kimś gadała i nie miałam okazji podejść.
No i poza tym Cejloniarę i całe PHB - bardzo fajni ludzie, chociaż nie zdążyłam wszystkich poznać 🙂
Generalnie weekend udany 🙂
Jak już któraś z Was powiedziała: są zawsze plusy i minusy.
Nie będę się już powtarzała o cateringu, przerwach itp.
Pomimo wszystko cieszę się, że byłam, spotkałam znajomych i widziałam Kaję Dębińską w jej pierwszym pokazie na Torwarze. Jestem dumna z dziewuszki mojej 🙂
W sektorze E nie była, bo otoczyło mnie pełno ludzi i jak ktoś koło nich przechodził to robili głupie miny. zostałam na swoim miejscu...
No i właśnie się załamałam moimi zdjęciami 🙁 niestety są kiepskie...
ka tam zaliczyłam sobote do dni udanych aczkolwiek szału nie było
Honza tez mnie nie zachwycił....myślałam ze pokaże lepsze show

pare fotek...nadmieniam iż przez cały torwar prowadziłam burzliwą dyskusje z aparatem na temat jak działać powinien 😁 generalnie niby łapał ostrośc...ale cały czas miałam jakies szumy na zdjeciach 🙁

nawet mój K., laik prawie  😉 taki jak ja po zobaczeniu wszystkich przejazdów mówi: "ten siwek podobał mi sie najbardziej. Jakoś tak najbardziej płynnie i z radością mu to poszło" hehe....o ten siwek własnie  😉




ten sie fajnie składał hehe




ogonek w górze musi być :P


nózki prawie jak przy linijce


co podobało mi sie najbardziej...zaprzęgi. Uwielbiam ❗ niestety...dyskusja z aparatem trwała  😫


no i Honza




Aaaa pamieta ktoś z soboty tego konia co mu sie chyba nogi zaplątały ale sie wyratował pięknie 🙂
słabo widac ale jadna noga na supermena a druga...jak powinna 😉

Nat Pierwsze ma klimat 😀 Ja pamietam konine która sie wyratowała świetnie z tej przeszkody😉Ale było kilka takich akcji i ta chyba najbardziej niebezpieczna
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 marca 2012 20:47
moja pierwsza galeria już na śk. reszta na dniach. jestem z niektórych nawet zadowolona ale to raxzej z 3ego dnia zawodów 😉
A to nie Skrzyczyńskiemu się koń zaplątał w oksera? 😉
Nat Giorgio W i Robert Uchwat - zamarłyśmy przy tej linii, to był pierwszy człon, i nie wiem jakim cudem udało im się pokonać 2 pozostałe, Giorgio dzielny rumak 🙂
poszukuje osoby która ma zdjęcia z niedzielnego przeciągania liny  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 marca 2012 21:52
Konwalia, ja cos miałam, skupiałam się na drużynie od H bo tam była koleżanka, zaraz popaczę czy coś wyszło 👀
Wrzucam dwa z ujeżdżenia 😉
abre   tulibudibu
26 marca 2012 22:11
Mam kogoś z sobotnich wolontariuszy parkurowych - ciemny kucyk z czerwoną wstążką 🙂
  Miałam iść jeszcze na wykład o pasowaniu siodeł, ale spóźniłam się. Z tego co czytam, to nie wiele straciłam.


A jak dla mnie wykład całkiem całkiem (byłam na siodłach skokowych) tyle, że ja jest anglojęzyczna więc nie było problemów ze zrozumieniem wszystkiego, a jak na godzinę to trochę ciekawostek było. Z resztą nie wyobrażam sobie pokazywać jak dopasować siodło do konia bez... konia. To co jednak mówił miało sens i trochę sprzeczności z tym co piszą na forum dziewczyny. Choćby modne ostatnio nadmierne cofanie siodeł, czy fakt, że są sytuacje kiedy dobrze dopasowane siodło odstaje przy skoku (ja mam ten problem, ale moja klacz mooocno baskiluje i ma wówczas wręcz okrągły kręgosłup). Dodatkowo, to ciekawe było zwrócenie uwagi na "krzywiznę" osób prawo/lewo ręcznych w siodle. Ja ostatnio mam z tym niezły problem a wcześniej zwalałam na konia (że sztywny na prawo i doszukiwałam się w nim problemów). Tak więc nie zgadam się z przedmówcami.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 marca 2012 22:14
Falabana, ja też byłam zadowolona z wykładu 🙂 Tylko tłumaczenie kiepskie, już lepiej bylo nie tłumaczyć, byłoby więcej czasu dla wykładowcy 😉
To co jednak mówił miało sens i trochę sprzeczności z tym co piszą na forum dziewczyny. Choćby modne ostatnio nadmierne cofanie siodeł, czy fakt, że są sytuacje kiedy dobrze dopasowane siodło odstaje przy skoku
mogłabyś rozwinąć? tylko nie wiem, czy w tym wątku 😉 Ciekawa jestem co tam mówili 🙂
To co jednak mówił miało sens i trochę sprzeczności z tym co piszą na forum dziewczyny. Choćby modne ostatnio nadmierne cofanie siodeł, czy fakt, że są sytuacje kiedy dobrze dopasowane siodło odstaje przy skoku
mogłabyś rozwinąć? tylko nie wiem, czy w tym wątku 😉 Ciekawa jestem co tam mówili 🙂


To chyba powinniśmy przenieść tą dyskusję do "dopasowania siodeł" 😉

Ja tutaj tylko powiem, że chyba ten wykład był krytykowany przez to, że było kiepskie tłumaczenie lub go nie było i ludzie mało (mniej?) zrozumieli, z tego co było przekazywane.
też byłam na wykładzie o dopasowywaniu siodeł 😀 Ba nawet zadałam pytanie i jestem z siebie dumna bo przełamałam swoją barierę językową ha !  👀
szuwar - to byłyśmy na tym samym wykładzie. Zadałaś pytanie o siodłach bezterlicowych? Z mężem rozmawiałyśmy, że fajnie ktoś wykorzystuje angielski nauczony chyba na zajęciach? (advantages / disadvantages 😉 ) - sama bym tak tego nie ujęła, mówiąc po prostu good and bad sides czy coś bardziej potocznego, ale pomyślałam fajnie sobie dziewczyna radzi (wybacz- zboczenie zawodowe, uczę angielskiego). Ja też zadałam pytanie, więc pewnie się domyślisz które/która to ja.
Dziewczyny, jesli kto ma zdjecia bialoruskich zawodnikow (Vasil Ivanov i Ibragim Vaskov :icon_rolleyes🙂, to prosze bardzo dajcie znac na pw czy mozecie mi wyslac je na maila  :kwiatek:
Misskiedis, , to pewnie ja! 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 marca 2012 23:22
margaritka,  gdzie ty się ukrywałaś że ani razu na siebie nie wpadłyśmy :>?

w stajni, w sektorze dla zawodnikow, na stoisku luczniczym albo sama nie wiem gdzie 😁
🚫

falabana   tak o bezterlicowych  🙂  Ja zdawałam rozszerzony ang na maturze , ale teraz na studiach mamy koszmarny lektorat z serii tych "odpychających od języka'' i generalnie nie mam do czynienia z ang już od roku tak żeby mówić , uczyć się na bieżąco  itd itp .Wcześniej tylko speech-e z roz. poziomu oparte się na tych formułach które po prostu zostały gdzieś gdzieś tam w pamięci . Ale od zawsze jakoś mam blokade do mówienia do kogoś zawsze było długie yyyy eeeeee i niemożność wypowiedzenia słowa więc cieszę się że się przełamałam i to przy obcych ludziach na sali  🙂
Ano pewnie że się domyślam - myślałam że to ktoś z Uk się wypowiada bo tak swobodnie - trochę obcokrajowców było na Torwarze  😀.
falabana hihi, czyli pytania do Petera Meneta zadawały same revoltowiczki. Ja pytałam o podkładki.
A swoją drogą, to Twój angielski jest piękny.  👍
abre   tulibudibu
27 marca 2012 14:30
Wszystkich korzystających z Facebooka zapraszam tutaj.
Pozostałych na moją www.

Do wieczora pojawią się jeszcze zdjęcia z niedzieli.

Tymczasem na zachętę 🙂











Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się