Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Szukam osoby która szyje pady w dobrej cenie 🙂 i nie mogę znaleść konkretnych osób 😀 ktoś pomoże? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 marca 2013 11:02
Bacik90, poszukaj wątku DIY w końskim dziale.
Mamy jakiś wątek na temat zakładania oraz obsługi stron internetowych?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2013 15:36
JARA, dzięki.  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2013 21:23
Poszukuje tematu, w którym ktoś wypowiadał się na temat futrer, w jakich warunkach poza Polska trzymane są zwierzaki hodowane na futra.
Czy jest gdzieś wątek na temat zasuszania klaczy? Albo jakaś dyskusja na ten temat? Nie wierzę, że nie ma, a wyszukiwarka jakoś nie chce ze mną współpracować. Dzięki z góry  :kwiatek:
Murat-Gazon, mysle, ze o zasuszanie spokojnie mozesz zapytac w watku ciaza, wyzrebienie, zrebak.
katija, dziękuję.
galopada_   małoPolskie ;)
29 marca 2013 14:03
był na rv osobny temat o przeszkodach crossowych DIY?  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 marca 2013 17:39
JARA, a to nie był któryś z dwóch o wkurzaniu? (codzienne i re-voltowe)
hej jest gdzies wątek odnośnie książek które są dostępne w internecie? Bądź strony edukacyjne itd
Hej, czy widzieliście wątek na temat "czym pomalować konia?" albo coś w tym stylu?  😉
Roksa35
Myśle że można to podpiąć pod fryzury ale uważam że to dość kontrowersyjny temat 
Mamy jakiś wątek związany z językiem francuskim, nauką, książkami i takimi ogólnymi informacjami? 😉
Mamy jakiś wątek związany z językiem francuskim, nauką, książkami i takimi ogólnymi informacjami? 😉

Jest ogólny o językach
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,88445.0.html
Tania, :kwiatek:
Szukam wątku nt. niespokojnej, niestabilnej ręki. Jest wątek o kontakcie, ale to nie to samo. Chodzi mi o jakieś konkretne porady dla jeźdźca, ćwiczenia, wizualizacje, coś co pomogłoby mi uspokoić rękę. Czy ktoś coś kojarzy ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 kwietnia 2013 19:55
W którym wątku mogę spytać o stajnię rekreacyjną(taką, żeby sobie wykupić jazdy)? W wątku rekreanta? 🤔
może pytaj w lokalnych wątkach, typu "stajnie w Warszawie" czy innym Bździszewie ;p ewentualnie po samym województwie szukaj 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 kwietnia 2013 20:15
Dzięki, na to nie wpadłam 🙇 :kwiatek: Zapytałam, najwyżej mnie wygonią 😁
Szukam osoby, która we wrześniu będzie chciała jechać koniowozem do Portugalii lub jej okolice.

Pozdr. 🙂
Czy mamy wątek o równowadze w życiu? Potrzebuję rady, a nie wiem gdzie uderzać 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2013 18:14
Mamy taki wątek jak "co mnie śmieszy i bawi na co dzień"? Szukałam pod "humor" "śmieszy" "bawi" i nic, nie mam pomysłu już co w szukajkę wklepać...
Ten?
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2013 18:39
Dzięki! Nawet w nim pisałam  😵 Nie wiem czemu nie wyskoczył przy szukaniu  🤔
Mógłby ktoś pomoc i powiedzieć w jakim wątku ale podać dokładna stronę gdzie była mowa o tym co zabrać ze sobą na zawody jeździeckie?z waszego doświadczenia co będzie potrzebne.
witam, szukam wątku lub dyskusji na temat dziedziczenia cech, budowa ciała itp. u koni. Dziękuję za pomoc.
Nie wiem czy jest taki wątek, ale poszukuję. Na temat toreb, torebek, plecaków do szkoły i nie tylko. 🙂
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
20 kwietnia 2013 22:52
Chciałabym trafić do wątku (o ile takowy istnieje) w którym znajdę rysownika, który naszkicuje mi dwójkę ludzi ze zdjęcia, oczywiście za opłatą, albo takiego, gdzie forumowicze będą mogli mi kogoś polecić.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się