Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Szukam wątku na temat gdzie mogą coś napisać o stajni np.krytykę.
Asiulla, Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Chcesz napisać słowa krytyki dotyczące jakiejś stajni? Chyba w wątkach regionalnych. Jest jakiś wątek podlaski na pewno. "Do podlasian" czy jakoś tak...
Witam

Poszukuję czegoś o ćwiczeniach rozciągających przed jazdą - dla jeźdźca oczywiście  😅
Szukam wątku o oduczaniu koni gryzienia/podskubywania. Szukałam jak mogłam, ale nic nie znalazłam  😵
Elinkova   My mamę is Paulina. My horse is El-vis (Elinek)
09 grudnia 2014 20:47
Zamknęli mi wątek za dubla, ale ja nic podobnego nie znalazłam... Chodzi o dopasowanie kolorystyczne Eskadrona, pomocy  🙄
Zamknęli mi wątek za dubla, ale ja nic podobnego nie znalazłam... Chodzi o dopasowanie kolorystyczne Eskadrona, pomocy  🙄


Może spróbuj tu.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,93531.6090.html
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 grudnia 2014 20:53
mamy o kawie, ale czy jest o herbacie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 grudnia 2014 21:35
Czy mamy jakiś taki koński wątek "osobistości" voltowych? Takich koni z naszego forum, które wszyscy kojarzą?
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 grudnia 2014 14:27
Ależ mnie ciekawi co Cię tak wzięło na "nasze" sławy  😁
Czy jest wątek o książkach (wiem ,że jest o koniach),ale chodzi mi o nie dotyczące ich...(wiem trochę poplątane zdanko :lol🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 grudnia 2014 14:34
Nie oczekuj nie wiadomo czego 😉 Ot, mała- mam nadzieję miła- niespodzianka 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 grudnia 2014 14:36
No wiesz co! Teraz to mnie już totalnie skręci  🤬
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 grudnia 2014 17:34
Ircia
Serdeczne thx 😉
Jest gdzieś wątek, gdzie można zapytać o jakiegoś konia? Nie szukam info gdzie jest tylko potrzebuję wiadomości o konkretnym, znajdującym się w znanym miejscu.
epk, może regionalny? Poszukiwany/poszukiwana chyba też jednak pasuje 😉
Jest na re-volcie coś w stylu kącika puchnących z dumy ale nie dla koni?
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 stycznia 2015 18:54
nie mam pojecia gdzie zapytac o... peruke. Chodzi o taka dla jaj/do zmiany image, a nie wzgledy ... hmm.. chorobowe. W watku o modzie jest o ubraniach, w watkach wlasowych - o pielegnacji naturalnych, no i mam zagwozdke :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 stycznia 2015 17:50
Ja też nie wiem, gdzie możesz zapytać, ale widziałam w Lidlu perukę... Conchity Wurst  😂 unisex, również w wersji blond  😁

A może tu? http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,20.0.html
Szukam wątku, w którym będę mogła napisać kilka zdań o swoim koniu i oczekiwać jakiejś pomocy (chodzi o pracę z koniem).
jest gdzieś jakiś wątek o voltowiczach z wielkopolski?
Facella - właśnie dla jaj przymierzałam te z lidla po czym moi znajomi stwierdzili, że świetnie mi w długich (całe życie miałam krótkie) Więc w przypływie extrawagancji zastanawiam się czy nie nabyć czegoś  😂, tylko lepszej jakości niż tandeta z lidla 
Poszukuję wątku gdzie znalazłabym porady odnośnie pracy nad rozbudową mięśni grzbietu i zadu u konia 🙂
Czy jest na towarzyskich wątek Warszawiaków? O spotkaniach itp/itd. Bo się wybieram i mam wolny piątek 😉
O dzięki 🙂
Źle szukałam.
ogurek dzięki ale szukam czegoś o całej wlkp, a nie w sumie o Poznaniakach, ja bardziej z okolic Piły
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się