Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

BASZNIA   mleczna i deserowa
28 lutego 2012 14:58
Ruda_H, prosze 🙂
bostonka, byl chyba jeszcze "kuc czy nie kuc"

To co, w jakim watku te porady co jesc zeby czuc sie swietnie 🙂?
transportowy ale nie dla koni. taki np jadę do zakopanego w weekend jedzie ktoś? Ma  miejsce dla 1 osoby i psa?
w jakim wątku najlepiej bym zamieściła prośbę o wypełnienia ankiety dot. turystyki jeździeckiej? tak bym nie dostała po uszach a może założyć nowy wątek?
chyba możesz założyć nowy wątek. wiele osób, które prosiły o wypełnienie ankiet, zakładały osobne wątki w tym celu i po uszach nie dostały 😉
nie prawda. jest watek z ankieta o turystyce, najlepiej sie pod niego podpiac.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,48737.0.html
i ja szukałam ,ale nei znalazłam... może pomożecie? albo założę nowy?

problem mam taki że chiałabym się dowiedzieć, porozmawiać na temat ćwiczeń rozciągających dla koni . chodzi o to że mój koń - generalnie guma, ale ma problem z galopem na jedną ze stron, gubi się, potyka, zmienia... (prawdopodobnie przez zrost w obrębie pachwiny po drugiej str., ale i wczesniej takie znałam bez urazów...)
wiem, że jest sporo koni niechętnych, czy gorzej chodzących na którąś strone. chciałabym wątek o ćwiczeniach na taką przypadłość ... tak konkretnie - w galopie, a moze ogólnie jeśli w innych chodach też bywają problemy?
trzynastka   In love with the ordinary
05 marca 2012 15:21
mamy coś o podatkach? 🙂
a mamy coś o przeprowadzkach?🙂
no właśnie szukałam o ludzkich 🙂 dzięki za pomoc!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2012 14:32
Bardzo proszę o pomoc, szukam informacji na temat praktyk w stajni dla uczniow szkół srednich.
Chodzi głównie o okolice Warszawy, dziewczyna jeździ już dobre kilka lat i chce nadal sie rozwijac.
Gdyby ktoś, coś to bardzo proszę..
Czy jest może jakiś wątek gdzie mogłabym się czegoś dowiedzieć o kolektorach,solarach słonecznych? 👀
Jest wątek "sportowe wakacje z koniem".
A czy jest jakiś niesportowe, tylko po prostu wakacje z koniem?
Czy jest wątek związany z akcesoriami stajennymi, typu tabliczki na boks, wieszaki itp? gdzie i jakie kupić?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 marca 2012 19:10
Libella tabliczki mają swój wątek http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,30346.0.html 🙂
Dzięki! Myślę jeszcze o takim ogólnie o sprzętach stajennych, może jak nie ma, to warto założyć?
Czy mamy temat o sportach poza jeździectwem, co kto robi poza stajnią, bez dokładnego określenia typu: "kącik rowerzysty".?  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 marca 2012 10:17
Czy mamy temat o sportach poza jeździectwem, co kto robi poza stajnią, bez dokładnego określenia typu: "kącik rowerzysty".?  :kwiatek:


Poszukać trzeba, bo jest motocyklisty itd
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 10:21
A nie było czasem tematu o sportach uzupełniających do jeździectwa? Coś mi tak po głowie łazi ale nie mogę znaleźć 👀
Też mi się własnie wydawało, że było, ale nie mogę znaleźć...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 12:14
O, wiedziałam że coś było tylko szukałam przez "uzupełniający" a nie "dopełniający" 😁
szukam wątku o obozach jeździeckim, koloniach pod kierunkiem zajęć z dzieciakami w czasie wolnym - czyli coś jak poradnik dla wychowawców w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży🙂 pomoże ktoś?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 20:38
Chyba jest tylko ogólny wątek o obozach ale tam są raczej opinie o różnych miejscach. Niby można tam napisać ale może lepiej założyć wątek np. "organizowanie obozów-poradnik"? Myślę, że sporo osób wpisałoby swoje uwagi co chcieliby żeby było na takim obozie a część osób podzieliłaby się doświadczeniami 😉
poczekam jeszcze chwilę, może jednak jakiś taki temat jest i ktoś podrzuci libk.. 🙂 ale wertuję wyszukiwarkę od pół godziny i nie mogę nic znaleźć...

jak już założę, to może lepiej temat w deseń "animacja czasu wolnego na obozach jeździeckich - poradnik"?

edit: choć może temat "organizacja obozów jeździeckich - poradnik" będzie miał szerszy zakres i pojawią się ciekawe pomysły na zajęcia obozowiczów z końmi🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 marca 2012 13:56
Dzięki! Myślę jeszcze o takim ogólnie o sprzętach stajennych, może jak nie ma, to warto założyć?

Libelka, kiedyś na bank był temat o grabkach, kupozbieraczkach itp. (pamiętam jak Sznurka wrzucała zdjęcia różowych grabi). Teraz za nic nie mogę go znaleźć. Ale możliwe, że taki temat funkcjonował na starej volcie, a na nowej nikt się nie pokusił o założenie 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
16 marca 2012 20:51
Jest jakiś wątek p.t "szukam konia do kupienia" ?:>
Jest - ogłoszenia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się