Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

ostatnio trafiłam jakoś przypadkiem do wątku o przeszkodach własnej roboty i go zgubiłam... 🙁 w wyszukiwarkę wpisywałam wszystkie możliwe kombinację i nic nie chce mi wyskoczyć, może ktoś pomóc?

edit: jakimś cudem znalazłam, gdyby ktoś szukał:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5274.0.html
Czy jest gdzieś wątek związany z rozliczaniem PITów?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 marca 2012 16:15
Czy jest gdzieś wątek związany z rozliczaniem PITów?

nie ma
Szukam wątku o paśnikach dla koni i inteligentnych padokach, tych ze żwirem itp..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 marca 2012 21:52
Burza, jest np. wątek o paddock paradise 😉
Misskiedis, dzięki 🙂 ale niestety nie znalazłam tam tego czego szukałam, grzebię dalej.
Ircia   Olsztyn Różnowo
24 marca 2012 10:11
Czy jest jakiś wątek wędkarski na RV?  Szukam i jakoś nic mi nie wyskakuje  ❓
Czy jest jakiś wątek gdzie mogłabym wstawić ankietę do pracy licencjackiej?  :kwiatek: Czy zrobić nowy wątek ?
Kasija, a o czym ta ankieta?
O hotelarstwie w zabytkach... Więc nie wiem gdzie pasuje ją wcisnąć 😉
Kasija, mozesz do watku jakiegos z ankieta sie podczepic- linkowalam gdzies tu, ale chyba tragedii nie bedzie jak zalozysz nowy.
Dzięki  :kwiatek: katija
hm, tak sobie pomyślałam, że skoro jest wątek "Voltopirowe Zamówienia zbiorowe", to może zróbmy wątek "voltopirowe wyjazdy" 🙂 jest wątek o koncertach, czy wątki o zawodach jeździeckich, ale ten byłby ogólnie o różnych imprezach nie-końskich. w wątku o tatuażach ktoś wspomniał o jakiejś imprezie z tym związanej, ja chętnie dowiedziałabym się czy ktoś wybiera się na LŚ do Spodka i pewnie znajdą się inne okazje do spotkania się. nie chodzi mi o typowe zloty, tylko spotkania przy okazji odbywającej się już imprezy. co wy na to? 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
08 kwietnia 2012 14:32
czy mieliśmy wątek o śmieciach w lesie?
Mamy tu wątek o anemii? 😉
edit: mam, znalazłam 🏇
cieciorka, mielismy, ale zabij mnie, nie pamietam tytulu.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 kwietnia 2012 18:54
był taki wątek o ciekawych zdjęciach, artykułach wartych uwagi?  :kwiatek:
wyszukiwarka się na mnie obraziła
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2012 19:11
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 kwietnia 2012 19:12
dziękuję  🙂
UWAGA! ZDJĘCIE NIE DLA WRAŻLIWYCH!  Gdzie wstawić ten link? Bo to chyba nie jest takie "zwykłe" zdjęcie, ani jakiś photoblogowy kwiatek, a sprawa poważna: ostatnio w czasie walki byków ucierpiał koń, który później musiał zostać uśpiony. Zdjęcie "pięknie" pokazuje, co się stało po ugodzeniu przez byka...

edit: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rN2q5YiNfAE  zdarzenie widać ok. 0:54
Nie mogę znaleźć szukajką wątku "Co robić z młodym koniem przed zajeżdżeniem, zadania do wykonania" coś w tym stylu. Był taki.
Help  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 maja 2012 17:39
Julie, chodzi ci o wątek który sama zakładałaś? 😁 http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,83580.0.html
No tak!!!! Dzięki Ci dobra kobieto  :kwiatek:
Kurde, szukałam, wydawało mi się, że we wszelkich możliwych kombinacjach, ale wpisywałam "co robić" a nie "co ćwiczyć"!  😵
Jednak niedoskonała ta szukajka jest. Albo ja nie umiem zapytań do niej formułować...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 maja 2012 05:20
Ja znalazłam przez "prowadzenie" bo pamiętałam że na bank było tam o nauce prowadzenia konia na uwiązie 😂
Pilnie szukam wątku o wpływie jazdy na zdrowie jeźdźca, szczególnie kręgosłup.
Czy jest wątek poświęcony równowadze konia-problemy z równowagą, jak ćwiczyć itd.? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2012 18:18
Centralnie o równowadze nie ma, ale w temacie o dosiadzie spokojnie możesz pytać 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,67050.0.html
Hehe JARA szukam o równowadze KONIA, nie mojej podczas jazdy  🤣
Świta mi, że był na forum wątek w stylu 'dnia x będę jechać w miejsce y i mogę kogoś zabrać'  😁  i szukanie niezbyt dobrze mi idzie. Pamięta ktoś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się