Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

majek   zwykle sobie żartuję
29 czerwca 2012 21:46
czy jest już wątek olimpijski ?

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,87610.0.html Nie wiem czy dobre, może trafiłam.  🙄
Szukam wątku o koniach które  miały przerwę w pracy kilka lat, teraz zaczynają pracować, chodzi mi o porady jak z takim koniem pracować (koń ma 12 lat) Jest taki wątek?
Byl taki watek, bo rok temu sama poszukiwalam, ale teraz nie moge go znaleźć. Pobieżnie przeszukalam forum i znalazłam o powrocie do pracy po roztrenowaniu ( nie umiem wkleić bo pisze z tel. Ale w wyszukiwarkę wklepałam roztrenowanie i wyskoczył na dole str. Tytuł to bodajże odpoczynek i powrót w trening)

a ja mam pytanie: czy istnieje watek o behawiorze koni/ problemach w stadzie (ale nie przy wprowadzaniu nowego konia)?

Pisze z tel. Wiec jedyne polskie znaki jakie mam to te poprawione przez sprawdzanie ortografii
azzawa,  dziękuję :kwiatek:, znalazłam.
Dziewczyny, potrzebuję dostać się do wątku odnośnie zakładania, legalizacji pensjonatu dla koni. Wydaje mi się, że był kiedyś takowy, ale nie potrafię go namierzyć...
Pomożecie??  🙂
poczekam jeszcze chwilę, może jednak jakiś taki temat jest i ktoś podrzuci libk.. 🙂 ale wertuję wyszukiwarkę od pół godziny i nie mogę nic znaleźć...

jak już założę, to może lepiej temat w deseń "animacja czasu wolnego na obozach jeździeckich - poradnik"?

edit: choć może temat "organizacja obozów jeździeckich - poradnik" będzie miał szerszy zakres i pojawią się ciekawe pomysły na zajęcia obozowiczów z końmi🙂


Kojarzy mi się, że ktoś pisał o takich zajęciach w jakimś wątku, nie kojarzy nikt? Dość mi to potrzebne i podobnie, jak koleżanka wyżej wertuję wyszukiwarkę i nic nie mogę znaleźć..
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
10 lipca 2012 20:52
szukam wątku dotyczącego nowinek technicznych, konkretnie - czytników ebooków (choć to już nie taka nowinka). posiadamy coś takiego?
temat co prawda o tabletach, ale czytniki też się przewinęły 🙂 KLIK
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
10 lipca 2012 22:10
dziękuję!  :kwiatek:
Zastanawiam się, który wątek pasowałby do pytania o odzież chłodzącą, opaski chłodzące. Jest jakiś ogólnosportowy? Kącik pomocy medycznej trochę zbyt niszowy (choć niby chłodzenie dla zdrowia).
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2012 11:28
szukam wątku o futrach na siodło, coś jak tutaj:

jak dobrać odpowiednie, gdzie kupić itp.
Ten chyba powinien być odpowiedni, bidulko  :kwiatek:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,6756.0.html
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2012 11:46
dziękuję  :kwiatek: nie wiem jak ja szukałam, że mi to nie wyskoczyło  🤔
Ja też trochę kombinowałam.  😉
szukam wątku o studiach weterynaryjnych 🙂  coś w stylu kto się dostał w tym roku, poznawanie się itd. istnieje? 🙂
Daszimowa, mamy ogólny o studiowaniu i chyba tam można się wszystkiego dowiedzieć 🙂
Tak Offtopując, jeśli dostałaś się na wetę do Olsztyna, to będziesz studiować z moim kolegą 😉
dzięki wielkie 🙂 tak, do Olsztyna się wybieram. W takim razie musisz koniecznie nas zapoznać! 😁
Lov   all my life is changin' every day.
18 lipca 2012 23:16
A mamy coś o zegarkach, albo jakiś ogólny o dodatkach? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lipca 2012 17:26
Głównie w temacie o modzie.
A termat o kupnie/wynajęciu nieruchomości?
Wydaje mi się, że był, ale nic nie mogę znaleźć  🤔wirek:
ten? KLIK
Wydaje mi się, że był gdzieś wątek o królikach, świnkach morskich, gryzoniach  👀  na "króliki gryzonie" wyszukiwarka nic nie wypluwa  👀
a na same gryzonie wypluła 😁 KLIK
Dzięki  :kwiatek: 
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
26 lipca 2012 10:38
wątek o domowych serach i wędlinach?? jest taki ? nie mogę znaleźć 🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lipca 2012 14:16
Dokładnie takiego wątku nie ma, ale tematy domowych przetworów itd było poruszane w wątku "perfekcyjna pani domu".
Jakiś temat o tym, jak zareklamować stajnie, coś z poradami dotyczącymi jakie informacje umieszczać na stronach internetowych?
Możliwe, że będę zakładać stronę pewnej hodowli i chodzi mi o to, co dla potencjalnego kupca jest ważne na takich stronkach. :P
Gniadata   my own true love
27 lipca 2012 20:55
Jest już jakiś temat o "NN-kach"?
Chodzi mi o to, że połowa ras ma tu kąciki zrzeszające ich fanów i wielbicieli, a o takich koniach bez rasy, typach szlachetnych, gorącokrwistych i Bóg wie jakich jeszcze na temat jeszcze nie natrafiłam  👀 A byłoby miło pogadać z innymi posiadaczami "kundelków"  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się