Skoki tekstu i inne rzeczy

Skacze mi tekst jak piszę.Zwłaszcza gdy cytuję czy edytuję. Co robić?
Mi się przesuwał powoli w górę jeden wątek, gdy pisałam odpowiedź. Strona była załadowana. Częściej, gdy schodziłam w dół klawiszem End niż gdy zjeżdżałam suwakiem. Ale odpowiedzi na problem nie dostałam 🙂.
Tania
mi tez sie tak dzieje, szczegolnie jak edytuje dlugą wiadomosc. Nie mam mozliwosci zaznaczenia nowego linku i klikniecia za jednym razem na powiedzmy [img] bo mi sie zaznacza pol wiadomosci  👿
[quote author=galopada_ link=topic=8590.msg318313#msg318313 date=1250592975]
Tania
mi tez sie tak dzieje, szczegolnie jak edytuje dlugą wiadomosc. Nie mam mozliwosci zaznaczenia nowego linku i klikniecia za jednym razem na powiedzmy [img] bo mi sie zaznacza pol wiadomosci   👿
[/quote]

mam to samo, ale na innych forach mam podobne problemy, nie wiem o co chodzi  👀 ?
Dodałam "i inne rzeczy" bo jeszcze mi się linijki tekstu przesuwają i linie tabelek.
Dziewczyny a jakiej przeglądarki używacie? Ja też tak mam że nie widzę co piszę bo się tekst w okienku sam przewija do góry. Myślałam, że to wina IE 8 bo niedawno zainstalowałam aktualizację.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
31 sierpnia 2009 10:25
Firefox 3.0.13 i mam tą samą zabawę z przewijającym się tekstem w okienku. Ale, o dziwo, działa losowo  🤔.
ja uzywam explorera ale chwilowo problemy ze skokami tekstu minely  👀
mi rowniez skacze tekst. Myslalam, ze to chwilowe, ale od 2 tygodni tak mam
Ja też to mam 😕 Juz się nauczyłam z tym żyć, chcoć utrudnia to pisanie strasznie...


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się