Trenerzy, treningi w Poznaniu

Skoki, ujeżdżenie.

Co sądzicie o trenerach w okolicach Poznania.
Kogo polecacie, kogo nie ?
Dołączam się do pytania.  Zna ktoś jakieś instruktora bądź trenera który dojeżdża do stajni?

Szukam dobrego instruktora (bo podejżewam, że na trenera mnie nie stać). Wolałabym aby była to osoba bardziej skupiona na ujeżdżeniu niż skokach, z delikatną ręką. Ma wymagać ode mnie nie od konia.

Najlepiej okolice Środy Wielkopolskiej, a więc dojeżdżający. Przydałby/przydałaby 2x w mies., chyba, że będzie mieć takie stawki że będzie stać mnie na więcej. Na prawdę ktoś sprawdzony, konkretny, wymagający, ale z głową.
Chcę odświeżyć temat, ponieważ pilno mi znaleźć jakiegoś dobrego trenera skokowego z możliwością dojazdu do mojej stajni. Zna ktoś i może polecić? Pozdr
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 czerwca 2012 22:45
natol98, jaka stajnia?
Stajnia w Łopuchowie
Do Łopuchowa jeździł jeszcze jakiś czas temu Jacek Bucki.
tak, miałam z p.Jackiem ze 2 treningi, ale on nie dysponuje czsem, a mi zależy na intensywnych treningach🙁
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
03 lipca 2012 22:34
a z drugiej strony poznania? Nowy Tomysl - Opalenica? jest ktos ciekawy?
Nie mogę polecić Moniki (revoltowej Moniqa) jako trenera. Jeśli ktoś się nad nią zastanawia to na pw mogę napisać jakie mam doświadczenia z tą panią.

Czy pojawił się ktoś nowy, kto prowadzi treningi  ujeżdżeniowe oprócz Ady Menes i  Doroty Tyszkiewicz ?
Lov   all my life is changin' every day.
19 maja 2016 12:39
Natalia Organista 😉
Ja również bardzo polecam Natalię 🙂
Ile za taką przyjemność?
Ania Piasecka przyjeżdża z mojej inicjatywy średnio raz w miesiącu do Poznania. Jeżeli ktoś szuka trenera na konsultacje, to jest to dobra opcja. 🙂

Co do trenerów na miejscu w kwestii ujeżdżenia się nie wypowiem - sama na co dzień jeżdżę z WKKWistą.

Mogę za to z czystym sercem polecić Rafała Choynowskiego jako trenera skoków,  tylko nie wiem, czy dojeżdża.
Czy ktos moglby polecic jakas stadnine godna uwagi? Nie mowie o takiej, gdzie mozna powozic tylek w siodle i to wszystko. Chodzi mi o rozwoj, intensywne treningi. Jezdze juz dlugo, chcialabym doszlifowac wszystko i coraz bardziej bogacic sie w doswiadczenie. Powiem, ze nie mam na mysli stajni o mega wygorowanym cenniku, bo niestety nie moge teraz sobie na to pozwolic. Takze ceny w granicach rozsadku 🙂
Może Equarius Morasko? 🙂
Własność p. Wieczorkiewicz?
klipsiara w Kiekrzu gdzie aktualnie stoję,  masz klub na zasadzie jeden koń = jeden jeździec - tzn, konie są jakby poddzierżawiane przez klubowiczów od właściciela.  Z tego co wiem, cena jest rozsądna i obejmuje także treningi skokowe i ujeżdżeniowe z dwoma trenerami. Treningi są dwa razy w tygodniu w stałe dni, poza tym na co dzień jesteś odpowiedzialna za powierzonego Ci konia. Dziewczyny - klubowiczki regularnie jeżdżą na zawody.
Jeden koń jest chyba nadal wolny,  jeżeli taka opcja Ci odpowiada, może spróbuj się skontaktować z właścicielem stajni. Myślę,  że mogłabyś się rozwijać tak jak chcesz.
Witam,
mam prośbę możemy stworzyć listę trenerów jakich znacie w Poznaniu? Zarówno tych od skoków jak i ujeżdżenia? Kilka słów o nich i cena za trening? Nigdzie nie ma takich informacji a czasem są przydatne  😉
Poznań- dla zainteresowanych jest okazja do spotkania, dyskusji, wymiany doświadczeń i poglądów

https://www.facebook.com/events/141228706582243/
A kto oferuje trening ujeżdzeniowy na własnym koniu + jaka średnia kwota ?
Szukam jakiegoś przyzwoitego trenera, który ma niedaleko do Ostrowa Wlkp. i dojeżdżałby na konsultacje.
Może ktoś wie, czy Małgorzata Morsztyn udziela konsultacji wyjazdowych? Albo inny trener ujeżdżenia.
Chodzi o pomoc w trakcie zajazdki. Do 100zł z dojazdem.
Cześć! Odświeżam temat. Czy w Poznaniu kojarzycie trenera, który udostępnia swojego konia do jazdy? Chodzi o trening ujeżdzeniowy/drobne skoki.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się