Czy Re-volta nadal potrafi Cię zaskoczyć? ;)

Jestem stałą czytelniczką Re-volty od paru lat, czasami się nawet odezwę  😁 Co raz rzadziej mnie coś zaskakuje,a tu nagle znowu WOW - wypowiedz użytkownika w wątku "Gwałt w Exeter"  😲 dla mnie szokujący treścią i chyba szczegółami  🤔
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 lutego 2012 06:01
oj potrafi  😀 a co do tego postu, to historia wydaje mi się prawdziwa, składna...
ot zwykła historia, kiedyś jak laska zrobiła przypadkowemu gościowi loda w piątek po melanżu, to szła w sobotę do spowiedzi i po sprawie 😀
a teraz ta sama laska idzie na policję i wymyśla jakieś g... żeby się oczyścić w swoich oczach, żeby być jako ta "lelija biała"

kolega znajomej poszedł siedzieć po tym jak po prywatce (lata były 80), pewna młoda dama zabawiła z nim dłużej na imprezie (i nie tylko z nim), po czym bała sie lania od starego z okazji późnego powrotu domu-w związku z czym wymyśliła historię że ją zgwałcono i ze to on.
przyznała się potem do matactwa, jak mocno wkurzone na nią towarzystwo ja zmusiło. ale ile syfu narobiła, to inna historia
Miła lektura z samego rana...może zaskoczyć. W tamtym wątku jakoś nie umiem jej skomentować.
zbieram szczękę z podłogi, chociaż bardziej mi to na spam wygląda... ;-)
zgadzam sie z duunią. jezeli wszystko faktycznie wyglądało tak jak w opisie to wygląda na to ze laska bala sie ze wyjdzie na puszczalską i narobiła smrodu kolesiowi. ech...
Ja też zgadzam się z duunią i z Olgą... Mogłaby okazać resztki jakiejś sprawiedliwości i się przyznać. Dziwna sytuacja, o ile prawdziwa.
Bardzo trafnie Tania oceniła to jako ekshibicjonizm. Mnie tylko głęboko zastanawia skąd taki człowieczek znajduje sobie nasze forum i postanawia nas "uraczyć" swoją historią  🤔  Też się zastanawiałam czy to nie prowokacja  🤔 
Mnie tylko głęboko zastanawia skąd taki człowieczek znajduje sobie nasze forum i postanawia nas "uraczyć" swoją historią  🤔  
Z przeglądarki, po słowach kluczowych;
Podzielam zdanie Tani: I ja bym ten wpis wywaliła jako celowo gorszący.
+ trwały i nieodwracalny ban na każdą aktywność.

Mnie nie gorszy, ja tylko uważam, że pewne ustępy powinny być wykasowane przez moderację z uwagi na to, że to jest forum ogólnodostępne, również dla dzieci. Ja wiem, że w obecnych czasach dla dzieci takie opisy to nic nowego, ale wolałabym, żeby voltopiry jednak trzymały pewien poziom... Zgłaszam.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się