pensjonaty w okolicach trójmiasta

Moon   #kulistyzajebisty
18 września 2015 13:43
xxagaxx, z tą różnicą, że u Was jest jedna szkółka = jeden instruktor. W Sopocie na hali szkółkowej bywało że i 4 szkółki były (=4 instruktorów) każdy inna koncepcja, każdy miał jeźdźców na różnym stopniu zaawansowania (i różnie sam ogarniał... ;-) ). Plus jeszcze czasem lonże w środku się zdarzały.

Fugam, na zimę niestety kiepska opcja. Jeśli jesteś bardziej dyspozycyjna możesz próbować umawiać się w mniej obleganych godzinach, ale niestety cały sezon halowy godz 16-18, to jest zawsze full.
Słuchajcie, rozmawiałam z koleżanką, forumową kotlet, z którą pracowałam w zeszłym roku w Kielnie.
Tzn. ona nadal pracuje, a teraz ma magisterkę i ma problem ze znalezieniem zmienniczki.

Nie znacie kogoś, kto chciałby sobie poinstruktorować kilka razy w tygodniu po południu?  👀

Papiery instruktorskie nie są konieczne, ważne żeby była to osoba ogarnięta, przyzwoicie jeżdżąca, sympatyczna i doświadczona w prowadzeniu jazd rekreacyjnych.
Kameralna stajnia, miła właścicielka, niezłe warunki. Osobę niezmotoryzowaną mogą odbierać z Chwaszczyna.
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama na forum
Moon   #kulistyzajebisty
30 września 2015 09:07
moniajackiewicz, gdybyście byli tak z połowę bliżej, ehh...  😉
Zimą nie ma żadnych problemów z dojazdami a latem też dla wtajemniczonych są objazdy 🙂  🏇
Witam,
Poszukuję konia do jazdy w Trójmieście, za darmo bądź za niewielką dopłatą. Jestem studentką, zatem nie dysponuję wielkimi funduszami, więc nie stać mnie w chwili obecnej na płacenie 80 zł za trening. Jeżdżę praktycznie od dziecka w wieku od 14-17 roku życia startowałam w zawodach kategorii pony, później z powodu problemów finansowych zajęłam się szkoleniem młodych koni do pierwszych startów i pierwszymi startami. W przerwie pomiędzy studiami luzakowałam w Danii, trenując 2 razy w tygodniu, kilka razy miałam możliwość pobrania lekcji od Bruce'a Goodin'a. Później przeniosłam się bliżej ze względu na potrzebę skończenia studiów i pracowałam w stajni Schockemöhle, jeżdżąc 3-4 latki. Teraz wiecie dlaczego szkółki jeździeckie raczej mnie nie interesują. Szukam możliwości do rozwijania się. Zajmę się koniem zarówno młodym, starszym jak i problematycznym. Wszystko jest do dogadania się. Posiadam praktycznie cały sprzęt swój, także jeśli będzie gdzie to wszystko upchnąć to mogę z niego korzystać 😉
Jeśli ktoś chciałby podjąć współpracę to zapraszam do kontaktu albo na priv albo maila( ta opcja lepsza): kasztelanjessica@gmail.com
P.s jeśli może znacie jakieś stajnie do których mogłabym "uderzyć" w celu jazdy to proszę piszcie. Oszaleję chyba bez możliwości jazdy...
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2015 17:48
moniajackiewicz, nie wątpię, że nie ma problemów z dojazdem, ino jednak z Sopotu do Połchowa to się robi deko kilometrów codziennie... ;-)
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 października 2015 18:25
Moon coś za coś 😉
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2015 18:58
lusia722, jasne - zawsze jest coś za coś, nie ma stajni idealnych, nawet jeśli jedyną wadą jeet odległość od domu 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 października 2015 19:06
moon gdyby zawsze chodziło tylko o odległość to było by cudownie.
Słuchajcie, marzy mi się porządna dosiadówa. Polecicie kogoś na pomorzu kto prowadzi jazdy (na swoich koniach, warunek konieczny) i mogłby się nade mną poznęcać i trochę mnie pousadzać?
Moon   #kulistyzajebisty
12 października 2015 09:45
ekhem, Ponia?
Poszukuję dobrego, już z jakimś doświadczeniem masażysty końskiego. Czy ktoś z Was może coś mi podpowiedzieć, doradzić w tej kwestii?
Moon   #kulistyzajebisty
12 października 2015 11:07
czeggra1, ale w pomorskim u nas?
Chyba tylko p. Aneta Worontkiewicz mi do głowy na szybko przychodzi...
Do nas przyjeżdża Paulina Puchała, ale ostatnio nie bardzo ma czas dojechać w nasze rejony.
Moon, Klami - bardzo dziękuję :kwiatek:
Będę działać, kontaktować się. To moje nieszczęście wygląda na to, że potrzebuje (tego i paru innych spraw) na wczoraj i raczej na jednej sesji się nie skończy 🙁.
Jest jakiś wątek o rekreacji w Trójmieście? Konkretnie chodzi mi o szkółki jeździeckie na Hipodromie, czym one się różnią, bo ze strony internetowej wynika że jest ich 6?  👀 Gdzie najlepiej wysłać dorosłą osobę początkującą (na etapie nauki galopu)? Potrzebny konkretny instruktor, który nauczy solidnych podstaw. Może ktoś z Was będzie umiał podpowiedzieć coś sensownego?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
gryglodor, ale tylko hipodrom czy ogólnie trójmiasto?
Poszukuję dobrego, już z jakimś doświadczeniem masażysty końskiego. Czy ktoś z Was może coś mi podpowiedzieć, doradzić w tej kwestii?


Justyna Kamińska      http://ori-cheval.blogspot.com/p/kontakt.html
xxagaxx generalnie szukałyśmy też trochę w innych miejscach, tylko ważny jest też łatwy dojazd komunikacją. no i tak padło na Hipodrom, a że okazało się że tam jest 6 szkółek to się pogubiłyśmy trochę... chyba że jest coś innego wartego polecenia? 😉
gryglodor, szkołkę zawsze będę polecać "naszą" bo uważam że poziom i możliwości są naprawdę duże, nawet i konie mojej trenerki czy mój własny chodzą czasem w szkołce bo wiadomo, że nasi podopieczni są na tyle wyszkoleni że sobie poradzą a i nawet trochę z koniem popracują 😉
Nasza stajnia jest w Owczarni (jest dojazd komunikacją miejską) na facebooku wpisz: black horse team

W Sopocie szkołek aż tak nie znam, jakbym miała w ciemno strzelać to poleciłabym szkołkę Agnieszki Eliks i PSK, bo znam osoby które to prowadzą.
ekhem, Ponia?


Moon  :kwiatek:
xxagaxx dzięki ogromne! właśnie polecałam jej Owczarnie, ale mówi, że to trochę za daleko od niej, a mieszka Gdyni. pisząc PSK masz na myśli Profesjonalną Szkołę Jazdy Konnej Agnieszki Racki?
A mnie mocno w PSJK drażnią takie obrazki: klik
gryglodor, kiedyś zdecydowanie poleciłabym na hipo szkółkę Agi Eliks, ale dziś nie jestem wcale pewna, czy te szkółki nie są mocno powiązane ze sobą?
Moon   #kulistyzajebisty
13 października 2015 18:03
anai, tak, są powiązane.
gryglodor, jak na hipo, to może Oświata Lingwista, czy jakoś tak.

edit... : http://www.jazdakonna.oswiatalingwista.eu/
Dzięki ogromne! Koleżanka przejdzie się w każde z tych 3 miejsc i wybierze to które jej się najbardziej podoba! 😉
Pilne! Kto oprócz Pani Justyny, Pani Anety i Pani Oli jest często w pomorskim lub tutaj masuje na co dzień konie?
Monika Tołkacz masuje konie metodą Mastersona.
deborah   koń by się uśmiał...
16 października 2015 20:04
anai, link nie działa 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się