pensjonaty w okolicach trójmiasta

Owszem, jakis mit. S-ka dojezdza na Kolibki i blisko hipodromu.
w tę stronę to wiem, ale w drugą na pustki cisowskie i w sumie mi się nie zgadzało, ale kiedys mi koleżanka coś mówiła o S i koleczkowie. ale dzieki Wam dziewczyny 🙂
W Łapinie buduje się hala 😉 Powinna być już niedługo gotowa 😀😀  z naszych wyliczeń wychodzi ze będzie 25x40 😉
w tę stronę to wiem, ale w drugą na pustki cisowskie i w sumie mi się nie zgadzało, ale kiedys mi koleżanka coś mówiła o S i koleczkowie. ale dzieki Wam dziewczyny 🙂


Tak, do pustek cisowskich jedzie 😉
deborah   koń by się uśmiał...
03 października 2011 21:17
w Czarnej Hucie podobno tez ma stanąć wielka hala. strasznie jestem ciekawa. może pojawi się alternatywa dla hipodromu..
Na "nowych Kolibkach" otworzyli oficjalnie juz pensjonat. Hala 20x40. Z tego co wiem to spiewaja sobie 1000 albo 1200 zl...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 października 2011 04:01
w Czarnej Hucie podobno tez ma stanąć wielka hala. strasznie jestem ciekawa. może pojawi się alternatywa dla hipodromu..

duża hala będzie dopiero w przyszłym sezonie
aktualnie powstaje mniejsza, która później będzie rozprężalnią
Czy ktoś wie coś o nowym ośrodku w Kielnie?mają tam hipoterapie i jazdy konne.W necie nic nie znalazłam niestety 🤔wirek:
Moon   #kulistyzajebisty
04 października 2011 11:54
Na nowych kolibkach sama hala może i fajna, ale jak dla mnie podłoże deko za kopne i śliskie (bardzo drobny piasek) no i wolę nie wiedzieć jak pensjonariusze mają się pomieścić na tych 20x40 po godzinie 16 np. (wcześniej jest hipoterapia) wszyscy, skoro 4 konie tam na raz to już zaczyna być tłoczno.
Tylko warto pamiętać, że Kolibki to właśnie ośrodek hipo i infrastruktura była tak planowana, żeby przede wszystkim służyć temu celowi.
Moon   #kulistyzajebisty
05 października 2011 15:15
Otóż to - o ile na hipodromie, z racji przestrzeni hipoterapia i zwykły pensjonat jakoś współistnieją, tak tam, na niewielkiej przestrzeni, jestem ciekawa czy się to przyjmie...
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
07 października 2011 13:44
Zapraszam do stajni na Kaszubach 🙂 ok 60 km od 3-miasta. Rodzinna atmosfera dobre warunki. Bardzo atrakcyjna oferta cenowa 🙂 Wiecej na PW
Hej 🙂
Czy ktoś orientuje się jak wygląda teraz sytuacja z hotelem na Hipodromie?? Jakie są ceny za miesiąc i czy trzeba się udać bezpośrednio do biura czy do osób (nie wiem czy dobrze słyszałam)które wynajmują  boksy ?
Pozdrawiam
Alexa:P, do biura, cenę Ci tam podadzą. ale z miejscem raczej słabo
A orientujesz się może ile mniej więcej krzyczą sobie za boks?? i Jak tam wygląda z halą?
Alexa:P, jesli nic sie ostatnio nie zmieniło to w tej chwili hali nie ma. Ponoć w planach jest udostepnienie stodoły w ramach hali tudzież postawienie namiotu.
zapraszam do ogloszen- twoj mail pokrywa sie z mailem podanym na fb do kontaktu. to podpada pod reklame.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum
Luzi a jest tam u was hala?
zamówiliśmy hale namiotową i bedzie za miesiąc 🏇
Alexa:P, nasza hala w tej chwili wygląda tak. zdjęcie z dziś, jak wychodziłam to brakowało jeszcze kawałka bandy, już pewnie dokończyli

Sigma to jest mała hala?? Czy coś nowego wybudowali?
to jest stodoła. nowe bandy, podłoże, oświetlenie
wow 😉 Szok normalnie. Super wygląda. A ile to ma metrów? To będzie jedyny dach nad głową w czasie tej zimy?
nie, jest jeszcze stara kiszka. a ile metrów to już zdążyłam zapomnieć :P na pewno jak się tam wchodzi to wydaje się dużo większa niż faktycznie jest
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 października 2011 11:09
W starych dobrych czasach się po tych prętach dachowych biegało 😀
Czy ktoś wie jak z możliwością jazdy na nowych Kolibkach?? Jest jakaś szansa na teren, czy tam tylko hipoterapia i prywatne konie??
Marzy mi się wypad na plażę, może wiecie czy dałoby się pojechać z jakiejś stajni w trójmieście?  🙇
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
31 października 2011 10:58
sushi w nowych Kolibkach tylko hipoterapia i prywatne konie.
Moon   #kulistyzajebisty
31 października 2011 11:20
Sigma, no, no wygląda całkiem fajnie. No i na pewno o sto razy lepsze niż łopoczący namiot.
To może jednak nie padniecie z odmrożeń tej zimy...  😉
Moon sadzac po przeswitach widocznych na zdjeciu to nie bylabym tego taka pewna 😉 a jak jeszcze ktos zechce starym sprawdzonym sopockim zwyczajem w najwieksze mrozy podloze podlac to bedzie cudownie  😀iabeł:
😲
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta. dwukrotna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się