pensjonaty w okolicach trójmiasta

nikinga, niezmiennie polecam moje dawne panie trener: Marlena Gruca-Rucińska udziela zdaje się lekcji na swoim koniu, albo Iwona Luranc- Iskierko ( ma szkółkę). Prawdziwi fachowcy z odpowiednią widzą i umiejętnością przekazywania.  To takie panie u których jest rzeczywiście konstruktywna praca.
Czy ktoś wie co to za stajnia "Stajnia Zacisze" w Boroszewie? Czy to ex "Stajnia Boroszewo"?


Tak, to jest ta sama stajnia, ale nowy właściciel 🙂
https://m.facebook.com/StajniaZaciszeBoroszewo
Dzięki StRzyGa za odp 🙂
Możne ktoś zna jakaś inna stajnie tez warta polecenia?  🙂
dea   primum non nocere
18 kwietnia 2015 08:46
dea, 31.03


Skąd masz to info? Podobno jednak do końca kwietnia, przynajmniej w Gdyni. Oficjalnego brak, grrrr... Zadzwoniłabym do UM, ale nawet nie mam pomysłu jaki referat za to odpowiada  🙄
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 kwietnia 2015 09:35
dea, zwierzęta na nasze plaże możesz wprowadzać:
Gdańsk: od pierwszego października do końca kwietnia
Sopot: od pierwszego listopada do końca marca
Gdynia: od pierwszego października do końca kwietnia
O plażowych obszarach wytyczonych specjalnie psów nie piszę, bo ten zakres cię raczej nie interesuje 😉

dea   primum non nocere
18 kwietnia 2015 10:12
Alvika   :kwiatek: Skąd można się tego formalnie dowiedzieć?

edit - a wiesz, że i ten aspekt mnie może interesować?  😀iabeł: ale to już priv, bo  🚫
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 kwietnia 2015 10:38
Gdańsk: Uchwała Nr XXXII/684/12 Rady Miasta Gdańska z dnia 29 listopada 2012 roku (http://www.gdansk.pl/bip/subpages/akty_prawne/pliki/2012/URM_2012_6_684.pdf)
Sopot: Uchwała Nr XXXVII/519/2014 Rady Miasta Sopotu z dnia 04 kwietnia 2014 roku ([[a]]http://www.zom.sopot.pl/images/pdf/Uchwala%20519%20Regulamin%20czystosc%20i%20porzadek.pdf[[a]])
Gdynia: Uchwała Nr XXII/447/12 Rady Miasta Gdyni z dnia 29 sierpnia 2012 roku (http://www.gdynia.pl/g2/2012_09/57938_fileot.pdf)

EDIT:
Poprawiłam Gdańsk, była przecież nowelka w 2012...
Hej, przeprowadzam się w okolice Starogardu Gdańskiego i poszukuje stajni, gdzie mogłabym wstawić  2,5 latka. Zależy mi na dużych, trawiastych pastwiskach, jakieś chociaż małej ujeżdżalni, dobrej opiece, fajnej atmosfery i czystej stajni.
Myślałam nad stajnią Gajcy w Boroszewie. Ktoś może zna i mógłby z czystym sumieniem polecić? Nie będę miała na razie za dużo czasu dla konia, dlatego też zależy mi na tym bym mogła zostawić konia w dobre ręce i się o nic nie martwić.
Może być na pw  :kwiatek:
Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje 🙂
Aleksandra123 u Gajcego mam swojego 3 latka, po więcej info zapraszam na PW 😉
dea   primum non nocere
18 kwietnia 2015 20:26
Alvika -jesteś jak Zawisza  👍
Aleksandra123 - ja stoję w stajni Gajcy. Znam właściciela od ponad 10 lat i wiem, że konia oddałam w dobre ręce 🙂
Pastwiska ogromne, trawiaste, świetna atmosfera (jak się przyjedzie to ciężko wyjechać 😀), stajnia dwa lata temu dopiero otwarta, wiec cały czas się zmienia, ale jest coraz lepiej! Jest jedna duża ujezdzalnia i jedna mała. Osobiście bardzo polecam 🙂
Czy ktoś się orientuje jakie są aktualne ceny na hipodromie?
Pialotta, ze strony  hipo: 
 pakiety na wynajem boksu na Hipodromie:
Pakiet brązowy 1300 zł/miesięcznie
+ 55 zł hala 1.10-30.04
Pakiet srebrny 1800 zł/ miesięcznie
Pakiet złoty 2500 zł/ miesięcznie
kaucja 2600 zł

Serdecznie dziękuje :kwiatek:
A czy to prawda, że na hipo w zasadzie wszyscy mają brązowy pakiet? Że srebrny i złoty istnieją tylko formalnie?
Fokusowa, w zasadzie tak. Nie słyszałam żeby ktos kiedykolwiek zgłaszał chęć wykupienia jakiegoś innego pakietu.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 kwietnia 2015 21:48
są ludzie którzy mają srebrny. natomiast nie znam nikogo, kto ma złoty....

Klami - a siodlarnie na właśny użytek ?  😉 🤣
Ktoś, aaaaa..... a więc to tak. Daltego inni pensjonariusze muszą sie w x osób jakims cudem (chyba łamiąc prawa fizyki) mieścić w jednej siodlarni a drugą zajmuje jedna, no ewentualnie dwie osoby.
Jakiś miesiąc temu (do 2 miesięcy) rozmawiałam z księgową z hipo i mówiła, że na ten moment nikt nie ma innego pakietu niż brązowy 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 kwietnia 2015 11:38
🚫 Wybiera się ktoś?
ZAPRASZAMY na
Seminarium jeździecko-weterynaryjne
które odbędzie się 25-go kwietnia w Ośrodku jeździeckim „Hubertus”
w Rokcinie koło Starogardu Gdańskiego.

W programie:

10😲0-10:30 – Rejestracja uczestników.

Część teoretyczna:

1.„Profilaktyka chorób jamy ustnej i zębów koni”
Lek.wet. Małgorzata Adamowska
Gabinet Weterynaryjny „Centrum Zdrowia Zwierząt”

2.„Profilaktyka ogólna ‘’
Lek.wet. Katarzyna Skierbiszewska
Gabinet Weterynaryjny „Centrum Zdrowia Zwierząt”

3.Ubezpieczenia koni
Dr Katarzyna Pankiewicz specjalista do spraw ubezpieczeń produkcji zwierzęcej.
Concordia

4.„Zachowawcze i chirurgiczne leczenie chorób stawów u koni ”
Dr Maciej Przewoźny
Klinika dla koni „Equi vet serwis” w Buku k.Poznania

13😲0-14😲0 Przerwa obiadowa

5.„Jak mój koń chce mi powiedzieć ,że jest chory?”
Lek.wet. Katarzyna Skierbiszewska
Gabinet Weterynaryjny „Centrum Zdrowia Zwierząt”

6.„Podstawy dietetyki koni”
Rafał Gdaniec
RGR Partners – dystrybutor pasz Spillers

Część praktyczna:

1.„Jak dopasować siodło do konia i jeźdźca?”
Bogdan Dąbrowski
HB Contact Pleszew

Zgłoszenia (Imię, Nazwisko, nr.tel.) prosimy wysyłać mailem na adres : gabinetwet24@gmail.com

Koszt uczestnictwa w – 40zł (płatność na miejscu w dniu seminarium)
Ilość miejsc ograniczona.

Pytania proszę kierować na maila lub telefonicznie.
nr tel: 602 781 278
Lek.wet. Małgorzata Adamowska
lusia722 ja i Behemotowa, Angela i RioBrawo będziemy 😉
Miałam być, już nawet się zapisałam, ale wypadło mi coś ważniejszego, musiałam więc zwolnić miejsce i będę pewnie żałować 🙁 Mam nadzieję, że jeszcze coś takiego zorganizują. Napiszcie jakąś relację później plisik :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 kwietnia 2015 14:21
Akurat w wkkw 🙁
O rany, jeszcze wkkw, no tak  😵
Witam,
Poszukuje szkółki jazdy konnej w okolicach Gdańska/Wyspy Sobieszowskiej dla dziecka (9.5 roku). Córka wyjeżdża na początku wakacji z dziadkami na 2 tygodnie na wyspę. Jako, że na przełomie lipca/sierpnia wyjeżdża na obóz konny na którym są jazdy 3 razy dziennie chciałabym, żeby w wakacje również miała jazdy coby na obozie nie umierała z bólu z powodu zakwasów. Czy możecie polecić jakąś szkółkę? Znalazłam: Małą Holandię, osk lipce. Czy możecie powiedzieć coś na ich temat?
Z góry dziękuję:-)
Pozdrawiam,
Szukam niedrogiego (nie więcej niż 650 zł/msc) pensjonatu dla koni w odległości nie dalej niż 35km od Kowal w stronę Przywidza, Starogardu Gdańskiego. Nie potrzebuję hali, ani super placu. Ważne, żeby konie miały na padokach co jeść, dostęp do wody i fachową opiekę. Mogą być boksy angielskie, a w sezonie tylko wiata na padoku. Polećcie mi coś, proszę  :kwiatek:
Avis jestem w Stajni Gajcy, cena to 500zł, w Boroszewie. Szczegółowe informacje chętnie udziele na pw. Serdecznie zapraszam, warto. Duże, trawiaste pastwiska, dostęp do wody przez całą dobę, świetna opieka, dwa place do jazdy, miła atmosfera, brak szkółki 🙂
Jeżeli już było takie pytanie -  przepraszam, ale czy gdzies tu mamy stajnię typowo westową? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 maja 2015 15:15
anemo, [[a]]https://www.facebook.com/pages/Baltic-Ranch-tu-s%C4%85-twoje-konie/815166138557905?fref=ts[[a]]
Strzyga, bardzo dziękuję! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się