NIE Nowe ogłoszenia!!

Ok..zacznę od nowa..

Kto jest za?

ja
Może ankieta?
ja jestem za ;D
J tez nie lubie nowych ogloszen. wogole do nich nie zagladam przez to. tamte niby bylo pomieszane ale wpadalo w oko wszystko..i okazje.
Ja także się dołączam.
Jestem absolutnie za. Nie znosze nowych ogłoszeń.
Nie wiem czy jest wogóle sens robić ankiete skoro i tak jest oczywiste że 99% głosów będzie na nie dla nowych ogłoszeń.
Tu trzeba uśmiechnąć się w strone Quanty i prosić o zmiane decyzji. Szkoda że na siłe.
Dramka, moze bys umiescila swoj watek w technicznych jednak?
katija, ta sprawa dotyczy wszystkich aspektów tego forum, a nie jedynie do sfery technicznej, gdzie mało kto zagląda...  🙄
ja, do nowych nie zaglądam, stare przeglądałam codziennie  🍴
Nekanowa, ta sprawa dotyczy dokladnie aspektu technicznego i zadnego innego.
katija proszę podarujmy już sobie przenoszenie tego wątku poraz enty 🙂
Także jestem za ! Nowe ogłoszenia sa nieczytelne i trzeba sie nameczyć zeby fajnego wyszukać. Stare ogłoszenia to stare DOBRE ogłoszenia 🙂
Tak darujmy sobie  🙄

Szkoda że nikt nas nie zapytał o zdanie..

Było dobrze, to trzeba było zmienić  😤

azazu93
Podoba mi sie!  😀 STARE to DOBRE  🥂
W starych:
- żeby coś znaleźć trzeba było przewijać i przewijać strony ( strata czasu)
- żeby je przewijać, trzeba było dłuugo czekać, bo zdjęcia się powoli otwierały
- ludzie wystawiali kilka opisów, pod spodem kilka zdjęć i trzeba było szukać i dopasowywać zdjęcie do opisu. I znów strata czasu
-otwierając wątek z ogłoszeniami zamykałam sobie inny wątek, który czytałam

W nowych:
- można szybko wyszukać daną rzecz, której szukamy a można sobie przeglądać wszystko po kolei
- ceny są od razu widoczne ( nie wiem w czym wam przeszkadzają nowe ogłoszenia do szukania okazji?  😲 Ja nie widzę powodów dla których nowe ogłoszenia przeszkadzają szukać okazji)
- od razu widać zdjęcie towaru ( jeśli mnie interesuje, wchodzę i oglądam dodatkowe fotki)
- ogłoszenia mogą być otwarte i nie przeszkadza mi to w czytaniu innych wątków

Myślę po prostu, ze się przyzwyczaiłyście do starego i ciężko wam zaakceptować nowe. I to wszystko.  😀
ja, do nowych nie zaglądam, stare przeglądałam codziennie  🍴


Ja dokladnie tak samo...
Myślę tunrida że mało korzystasz i stąd twoja opinia  😉
ja tez w nowe weszlam moze dwa razy...

stare byly lepsze
Bardzo często zaglądałam i zaglądam do ogłoszeń.
Nie kupowałam namiętnie, bo nie ufam nieznanym osobom. Wolę allegro jako bardziej wiarygodne.  😉
Ale forma nowych ogłoszeń jest po prostu lepsza.

Znajdźcie mi LOGICZNE plusy za starymi, ok?  😉
tunrida mimo minusów które opisałaś to szczerze przyznam, że przeglądanie STARYCH,DOBRYCH ogłoszeń przynosiło mi czystą radoche mimo ich wad. A były one znikome w porównaniu z wadami obecnych.
Jestem absolutnie za. Nie znosze nowych ogłoszeń.
Nie wiem czy jest wogóle sens robić ankiete skoro i tak jest oczywiste że 99% głosów będzie na nie dla nowych ogłoszeń.
Tu trzeba uśmiechnąć się w strone Quanty i prosić o zmiane decyzji. Szkoda że na siłe.

Abstrahując od tego czy jestem za czy nie - skąd taka pewność?? Znasz wszystkich re-voltowiczów? Wiesz co im odpowiada, co pasuje?
Proszę... 🙄
Też jestem za ;/ nie lubie tych nowych ogłoszeń ;/
Demonowa- podaj mi KONKRETY. Co było lepsze w starych, co jest złe w nowych?
tunrida a po co masz zamykać czytany watek ? Nie lepiej otworzyc byłoby ogłoszenia w "nowej karcie" i miec kilka na raz ? Ja tak zawsze robie 🙂
amnestria piszę w przenośni. Oczywiście że nie znam, aczkolwiek widząc wszechobecny bunt śmiem twierdzić że większość byłaby jednak przeciw nowym ogłoszeniom. Moge się mylić, ale sama spójrz na to co sie dzieje.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 lutego 2012 22:16
Hahaha, cudowne. Najpierw pierdyliard postów, jak to ogłoszenia są złe, bardzo złe, nieprzejrzyste i jest w nich bajzel i trzeba je podzielić na kategorie, bo się nie da ich czytać. Jak zostały podzielone na kategorie i są przejrzyste i nie ma bałaganu to co? 😀
katija, nie powiesz mi chyba, że ogłoszenia nie dotyczą spraw końskich... Jak dla mnie takie ciągłe przenoszenie tego wątku, to jawne uciszanie tej sprawy...
amnestria, wystarczy zajrzeć sobie na ostatnie strony KRM i tego wątku, by wysnuć opinię, że nowe ogłoszenia to jednak niewypał...  🙄
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
28 lutego 2012 22:18
Smutna prawda jest taka, że stare ogłoszenia były sposobem na zabicie nudy poprzez wyrabianie kilometrówki scrollem, kiedy już nic się nie dało wnieść do żadnej dyskusji. Oczywiście swoje zadanie również spełniały, ale było w tym dużo przypadku, polegało to raczej na łapaniu okazji.

Natomiast nowe ogłoszenia, całkowicie funkcjonalne, są po prostu przeznaczone dla osób, które NAPRAWDĘ chcą kupić KONKRETNE przedmioty. Nie tych, którzy łaskawie rozważają kupno...
azazu- denerwowało mnie to, bo miałam 2 zakładki z re-voltą i inne zakładki z innymi stronami. I kiedy chciałam kliknać na forum rach ciach, to mi się często klikało nie na tą zakładkę i otwierała mi się ta z ogłoszeniami.

NIGDY nie zajrzałam w starych ogłoszeniach dalej niż 2 strony wstecz, bo najnormalniej w świecie nie chciało mi się czekać po 5 minut, aż mi się wszystkie fotki pootwierają.

Dla mnie stare ogłoszenia to była STRATA CZASU. No bo ileż można przewijać i czekać. Nowe są przejrzyste, jasne, logiczne, proste. Wymyślacie dziewczyny.  😉
No chyba , że faktycznie....nie ma jak porozważać kupna i porozważać sprzedaży.  😂
Nekanowa, watek dotyczy SPRAW TECHNICZNYCH FORUM. a nie przenioslam go tylko dlatego, zeby uniknac podobnie smiesznych zarzutow jakie wlasnie wysnulas.
nie rozumiem tylko celu tej dyskusji, w ogole tego watku.  SA nowe ogloszenia, NIE MA starych. i juz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się