Przeszukiwanie konkretnego wątku

Czy jestem ślepa? Czy nie ma takiego czegoś. Przy próbie przeszukania wątku (korzystając z szukaj w prawym górnym rogu) wygląda jakby przeszukiwało całe forum. No w każdym razie wywala, że mało specyficznie napisałam. A może przykład - 74 strony wątku o bezterlicowych siodłach, hasło "dystrybutorzy" - za mało specyficzne? No to wpisałam "dystrybutorzy siodeł bezterlicowych" - za mało specyficzne też  🙁
Spróbuj przez google. Wpisujesz: re-volta: wyszukiwane hasło.
Dzięki, że też na to nie wpadłam. Przyzwyczaiłam się do forumów którre można przeszukiwać wte i wewte.
Pozdrawiam
Ada   harder. better. faster. stronger.
21 marca 2012 14:32
Swoją drogą bardzo przydałaby się taka funkcja, przeszukiwania konkretnego wątku 🙂!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2012 06:14
ale przecież działa taka funckja 🙂 jeśli otworzycie wątek i na górze w polu szukaj wpiszecie hasło (chodzi o to pole szukaj pod końską rewią) to dostaniecie wyniki dotyczącego tylko jednego wątku.
No właśnie, niby jest. Ale nie działa zawsze. Powtarza mi się ta sama sytuacja przy konkretnych wątkach. Przy niektórych wynajduje, a przy niektórych pisze ze mało specyficzna fraza, choćby miała 5 słów
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 listopada 2012 10:08
Żeby przeszukać konkretną strone wciskasz: "ctrl" i "F", wpisujesz, czego szukasz i voilà.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się