Muj koń ;**

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2012 14:17
[quote author=Gwiazdka;* link=topic=87504.msg1334376#msg1334376 date=1331473735]
Nie ona czasami ma tak a czasmi ma inaczej te plamki na głowie bo to som stare zdjecia
[/quote]

jesteś w 100000% pewna, że to jest klacz  😁

powiedz mi proszę co ty bierzesz? Ja też tak chcę  💃
wątek zamknięty
Buu... mój komp rzęzi i nie pokażę teraz - ale mam pegaza! Enen jest, bo chimera przyleciała i przeleciała ukochaną ślązaczko-fiordkę (z domieszką araba i haflingera). Uważajcie na chimery  👿 i gryfy, bo, skubańce, nadlatują kiedy chcą. Ech, chyba trzeba padoki siatka przykrywać  🙁
wątek zamknięty
pff, a ja mam pegazo jednorożca i co? 😉 Jak dorwę się zaraz do panta to zobaczycie jaki jest piękny  😀iabeł:
wątek zamknięty
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
11 marca 2012 16:02
[quote author=Gwiazdka;* link=topic=87504.msg1334376#msg1334376 date=1331473735]
Nie ona czasami ma tak a czasmi ma inaczej te plamki na głowie bo to som stare zdjecia


Padłam  😵
Czemu mój koń tak nie ma... ? 🙁
[/quote]

Kobito ciesz się, że tak nie ma...Jednego dnia przychodzisz i swojego konia poznajesz, a jak mu sie odmiany pozmieniają, albo wcale nie będzie to nie poznasz, wsiądziesz na konia koleżanki ze stajni i będzie przypał...Albo nie, bo może ona też swojego nie pozna...Boże gdzie jesteś MODERATORZE????
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 marca 2012 16:15
to mój koń jest najbardziej pro 
wątek zamknięty
madmaddie ależ ten Twój koń taki nowoczesny i wysokiej rozdzielczości  😜 no i ta lewitacja, osiem nóg, brak słów. Przy nim Gwiazdko;* Twoje mustangi to chabety 😲
wątek zamknięty
Na Twoim pierwszym zdjęciu,na którym jest "Twoja Gwiazdka" to nie widać jakiej płci jest koń,no chyba,że Ty jesteś taką specjalistką,która rozpoznaje płci koni po oczach. XD A na drugim Twoim zdjęciu jest wałąch lub ogier,bo wiadomo co ma pomiędzy tylnymi nogami. 🙂 I nie,nie zazdroszczę Ci tego,że "masz swojego konia",bo ewidentnie widać,że go nie masz! A w ogóle to fajne obrazki znalazłaś. Co wujek Google Ci pomógł!? XD Nie no masz dziewczynko wyobraźnię! W ogóle to warto byłoby się nauczyć ortografii,a dopiero potem zakładać sobie konta na portalach hippicznych. :p
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 marca 2012 16:45
Aroid, to Sleipnir, podprowadziłam Odynowi  😜
wątek zamknięty
Nie wydaje Wam się,że to prowokacja?I aż dziwne,że wątek nie został jeszcze zamknięty.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 marca 2012 18:28
iga, przecież wszyscy wiedzą że to prowokacja 😎

Mad, ja tez mam, ja też!
[img]http://www.howrse.pl/media/equideo/image/chevaux/divin/300x300/adulte/sleipnir-2.jpg?1106839470[/img]

A tu drugi konik, trochę mniej reprezentacyjny, jeszcze u byłego właściciela. Ale teraz już jest "muj" oczywiście 😁
wątek zamknięty
Jedna rzecz w tym dennym watku mnie bawi (nie liczac zrebnych ogierow 😉 ) - odpowiedzi osob nie czajacych bazy 😉


Misskiedis krzyzowka pegaza z jednorozcem...  👍
wątek zamknięty
I poco wstawiacie zdjecia jakichs koni głupki jedne bo ja sobie kupilam dzisiaj nowego konia i zdjecia nie pokarze bo wy sie nie znacie i nie wiecie nawet coto za rasa bo jestescie durni jak te wasze konie haha i nie wstawiajcie takich zdjec bo itak widze ze som sztucznie bo takich koni nie ma ale ja jak bede chciala to mi rodzice kupio
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
11 marca 2012 18:39
Błagaaam gdzie jest moderator? 😵
wątek zamknięty
Jeszcze chwila  😉
wątek zamknięty
albo pokarze wam bo mi nie uwierzycie.to muszelka

wątek zamknięty
Błagaaam gdzie jest moderator? 😵


może żyje własnym życiem...?  ja wszystko rozumiem, ale nikt nie siedzi przed komputerem 24/7 nie karmcie trolla, zamiast marudzic.
wątek zamknięty
Misskiedis, zakochałam się  😍 Buu,  mój nie ma rogu i skarpetki - ale skrzydła tez czarne, może to kuzyni, co?
wątek zamknięty
Hahaha xD Weźcie zostawcie ten wątwek, błagam ! Dzisiaj jest taka paskudna pogoda a tu się można uśmiać 😀
Jeszcze tylko dodam, że na 1 zdj ,,Muszelki" ktoś się wypiął tyłem  😁 I muszelka to chyba też jest Pan Koń, choć pewności 100% nie mam...😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 marca 2012 18:46
Gdzie Armara? Może się wypowie o rzekomej Muszelce bo widzę że coś może wiedzieć? 😁

Halo, bardzo możliwe, pewnie pół rodzeństwo 😍
wątek zamknięty
Misskiedis-to koń Armary ? Tak ? 😀 No to ciekawiej się robi 😀 Gwiazdka zmieniająca maść i płeć, arabski mustang i kradziona klacz, któa w rzeczywistości jest Panem Koniem (chyba)  😂
wątek zamknięty
Nie Armary, ale ona NA PEWNO będzie konia znać  😎 Zdjęcie jest jej autorstwa 😉
wątek zamknięty
moze sobie znac bo ja muszelke dzisiaj kupilam i jade z nia na zawody za tydzien ico
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 marca 2012 18:58
Nomi, tak jak pisze breakawayy 😉
Gwiazdka, koniecznie dodaj zdjęcia z zawodów, koniecznie z tobą. A może macie już jakieś zdjęcie razem? 😜
wątek zamknięty
niemam zdjec bo ja kupilam dzisiaj ale juz jezdzilam bo ona nikomu nie dala sie dosiasc ale jak ja przyslam i usiadlam to byla spokojna i nigdy nie skakala a teraz skakala jak ja na niej jezdzilam.a skakala tylko kiedys toco na zdjeciach jest
wątek zamknięty
og. Dionizos m (Frazes - Dida /First des Termes), hod. SK Walewice

http://www.bazakoni.pl/horse_41140.html

http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=569.0

😎
wątek zamknięty
To w końcu skakała czy nie skakała ?  😂
I historia jak z qniarkowych blogów ! Koń zły, nie daje się dosiąść, przychodzi mała dziewczynka, siada i koń mega spokojny iwszystko nagle potrafi zrobić. A tak swoją drogą, ciekawe ile ten dzieciaczek ma lat...?  👀

edit: Czyli kolejny koń zmieniający płeć ! Ale teraz przynajmniej się postarała i zdjęcia wysłała tego samego konia  😜
wątek zamknięty
Ciekawe kiedy przeprowadzili u muszelki zmianę płci ;D
Ogier zmieniający się w klacz - fascynujące ...
wątek zamknięty
chyba muszelke pomyliliscie haha bo muszleka to klacz i jest w ciazy i niedlugo urodzi i bede miala kolejnego zreb
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2012 19:11
a ja se swoim pracuje w naturalu, piękny prawda?  😜


wątek zamknięty
Ma kościste nogi  😂 Nie tak jak muszelka  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.