Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 października 2014 21:59

Temat: Ale o co chodzi?
Termin: 9.11.14

Alten
opolanka (moze tym razem sie uda wysłac)
Temat: Ale o co chodzi?
Termin: 9.11.14

1. Alten
2. opolanka
3. Zora90
Temat: Ale o co chodzi?
Termin: 9.11.14

1. Alten
2. opolanka
3. Zora90
4. Druu
Do dzisiaj termin wysłania zdjęć, a mi padł laptop, do naprawy dopiero jutro... I nie mam jak wysłać...  😵
Zdjęcia wysyłamy do jutro wieczora.
Nie mam pojęcia co robić ? dajemy nowy temat ? nikt nie przesłał ani jednego zdjęcia . 
nowy temat i po sprawie, takie jest moje zdanie, jeśli spasuje postaram się coś dodać, bo poprzedni jakoś nie leżał wcale
No dobra, nikt się nie pali do tematu to ja wam zaserwuje  😁  Temat obszerny, obejmuj wszystko co można zjeść . 


,, Jedzenie '' 

1 monia
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
11 listopada 2014 10:01
Temat: jedzenie
1. monia
2. 0014
Są jacyś chętni na ten temat, czy zmieniamy ? 
Może coś innego ? Nawet najbardziej prostego. Np. kwiaty ? Każdy ma je w domu 😉 I każdy kto się zgłosi wstawi nawet obojętnie jakie.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
07 grudnia 2014 15:16
coś wątek  ucichł 😉
ja  nie  mam kwiatów w domu 😉 :P ,  proponuję wydłużyć termin i  temat dowolny  albo  przygotowania  do świąt .
Jestem za zdjęciami z przygotowań do świąt 😀 ale termin to najlepiej tak na po świętach 😉
Jak chcecie, może być przygotowania do świąt .
Huculska Ostoja to może chociaż takie na ubraniu, ręczniku albo u znajomych. Jakaś roślinność lub motyw zawsze się znajdzie 😉
Szkoda że ma być tak długi termin.
Koka, to tylko moje zdanie, ja przecież o niczym nie decyduję 😉 Wydaje mi sie tylko, że najciekawsze zdjęcia powstaną przed wigilią, a zanim się je obrobi to pewnie dzień - dwa po świętach 😉
Libeerte ja tam nic nie obrabiam. Moje jesienne łabądki chyba nie były takie złe...
To może jakiś temat przed świętami ? A może "Pochwalę się..." Do np. 18 można by było zrobić a potem święta.
Perspektywa czekania mnie przeraża bo mam ostatnio chęć robienia zdjęć  😀
Ja się złapię wszystkiego, bo mam taką samą chęć 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 grudnia 2014 08:19
A ja myślę, że z tematów, które zaproponowała Zora90 "Szybkość" byłaby dobrym wyborem. Bardzo obszerny temat 😉
eterowa a ja akurat pomysłu w ogóle na to nie mam.
Może po prostu w ramach rozruszania wątku każdy wstawi zdjęcie jakie najlepsze uda mu się zrobić ?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 grudnia 2014 14:39
ooo  szybkość  świetny  temat 😉
już mam wizje  zdjęcia ..🙂

dajmy dowolny  temat 😉
wtedy  bedzie  więcej  chętnych 🙂
To działamy coś ?
Ja jestem za tematem dowolnym 😉
A więc jest nas troje póki co.
Skoro koniec roku to moze "moje najlepsze/ulubione zdjęcie z 2014-go" ?
trochę się kłóci z zasadami 😁, ale czemu nie 😉 Kto decyduje o temacie? Monia?
Skoro koniec roku to moze "moje najlepsze/ulubione zdjęcie z 2014-go" ?

Świetny pomysł! Zawsze żałowałam, że nie można sięgnąć do archiwum. Koniec roku byłby dobrym momentem, na takie jednorazowe złamanie zasad.
Ja też jestem za. 🙂 A od Nowego Roku będzie można powrócić do zasad.

edit. ewentualnie zrobić konkurs 'najlepsze z najlepszych', wstawić wygrane zdjęcia z tego roku i zrobić głosowanie, no ale w takim wypadku nie będzie robienia zdjęć 😉
Mi się podoba pomysł wyboru zdjęć z całego roku😀
Nie tak ZUPEŁNIE łamanie zasad  😀iabeł: temat z podsumowań z 1 strony:
Temat 15-sty: NAJLEPSZE ZDJĘCIE 2012- zdjęcia http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,87575.msg1629855.html#msg1629855

edit, teraz się dopiero przyjrzałam ze najlepsze zdjecie z tych co wygrały w zabawach z 2012, nie zawuważyłam wcześniej  😡

Ale i tak uważam ze takie jednorazowe złamanie zasad mogłoby przejść, w końcu to koniec roku  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się