Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Tylko trzeba jeszcze się zdecydować na jakieś zdjęcie  😜
Dowolny temat póki co myślę ze byłby dobrym wyborem ponieważ jest ograniczony jakimś czasem. Pstryknąć cokolwiek i wrzucić. Potem można by było zrobić święta bo pewnie każdy i tak by miał.

Już nie mędrkujmy proszę 😉 Gdzie jest szef całego zamieszania ? Bo nie ma komu podjąć decyzji.
Monia się loguje, ale do nas nie zagląda 🙁
monia ma parę innych rzeczy niż tylko konkurs.
ja myślę, że teraz zróbcie sobie dowolny, na początku roku "najlepsze z 2014" z krótkim terminem,  a później stare zasady.
tak się tylko wtrącam, bo jestem z aktywnie głosujących, ale nie focę  🙂
katija, domyślam się i w pełni ją rozumiem 😉 Nie miałam na myśli nic złego.

Zrobimy listę?
Temat: najlepsze z 2014r
1. Libeerte
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 grudnia 2014 09:13
Libeerte ale "najlepsze 2014" to konkurs zdjęć, które wygrywały w poszczególnych miesiącach.
Nie tak ZUPEŁNIE łamanie zasad  😀iabeł: temat z podsumowań z 1 strony:
Temat 15-sty: NAJLEPSZE ZDJĘCIE 2012- zdjęcia http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,87575.msg1629855.html#msg1629855

edit, teraz się dopiero przyjrzałam ze najlepsze zdjecie z tych co wygrały w zabawach z 2012, nie zawuważyłam wcześniej  😡

Ale i tak uważam ze takie jednorazowe złamanie zasad mogłoby przejść, w końcu to koniec roku  🤣


wystarczy spojrzeć na kolejny temat- nr 16  😉

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,87575.1680.html

najpierw były wybierane najlepsze z poszczególnych tematów, a później każdy dawał swoje najlepsze z tego roku
Uwaga, uwaga, występuję w roli cesarzowej Teodory:




Do 4 stycznia: temat dowolny (będą święta i sylwester, więc w razie czego inspiracji powinno być sporo - ale jak ktoś chce zrobić zdjęcie wcześniej, to nie stawiajmy temu tamy zawężaniem tematu). Dodatkowo rozluźniamy zasady: zdjęcie mogło zostać zrobione wcześniej (ale w 2014 r.) i mogło być publikowane.

Potem wybór spośród zwycięskich zdjęć 2014 r. - krótki termin, bo to tylko głosowanie. Do 11 stycznia, powiedzmy. Tydzień wystarczy.

A potem powrót do trybu regularnego: zwycięzca wybiera temat.

Jak ktoś będzie protestował, karzę ściąć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 grudnia 2014 11:33
Proponuję jeszcze inaczej: do 4. stycznia: najlepsze moje zdjęcie z 2014r., czyli każdy wstawia swoje najlepsze zdjęcie, jakie zrobił w tym roku, ze złamaniem zasady "nie było wcześniej publikowane". Wyjdzie prawie tak, jak temat dowolny, a może więcej osób weźmie udział (bo nie trzeba ruszyć tyłka i zrobić zdjęcia), poza tym poziom może być naprawdę niezły. Coś takiego było już chyba w 2012. Można ewentualnie skrócić termin, bo pogrzebanie w dysku to jest do godziny roboty :P
Potem można zrobić wybór spośród zwycięskich zdjęć, czyli najlepsze z najlepszych w 2014r.
I tak mamy pomysł na najbliższe dwa konkursy, a może nawet trzy, bo po zwycięskich zdjęciach można zrobić temat dowolny.
PS: możesz mnie ściąć  😁
Nie zetnę, tylko rozluźnię reguły najbliższego  konkursu - zdejmiemy ograniczenie czasowe. Czemu nie, trzeba wątek rozhulać na nowo 🙂
Mi się bardziej propozyca Facelli podoba.
1. Temat dowolny z całego roku z własnego archiwum
2. Zdjęcie najlepsze z najlepszych które wygrały konkursy w 2014
3. I może te święta ?
Przez miesiąc czasu chyba każdy da rade ? Albo i tydzień na 1 pkt.
Serio samo grzebanie w archiwach? A co tam. To niech będzie tydzień - do 19 grudnia. I może bez listy zgłoszeń? Najwyżej nie wypali 😉
Gorzej ze zdjęciami już opublikowanymi - przynajmniej w przypadku niektórych osób anonimowość weźmie w łeb.
W każdym razie rozumiem, że chcecie takiego harmonogramu:



Do 19 grudnia: przekopujemy archiwa, czyli "moje najlepsze zdjęcie z roku 2014".

Do 6 stycznia: temat świąteczno-noworoczno-trzejkrólowski.

Do 11 stycznia: wybór spośród zwycięskich zdjęć 2014 r. - krótki termin, bo to tylko głosowanie.

A potem powrót do trybu regularnego: zwycięzca wybiera temat.
No właśnie chodziło mi o to, o co Facelli - moje najlepsze zdjęcie z 2014 😉
Ja jestem za każdym możliwym pomysłem 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 grudnia 2014 14:10
Teodora, ale ja np. najlepszych zdjęć nie będę chować cały rok, by wziąć udział w zabawie :P więc ten jeden raz do diabła z anonimowością, tak już było. Pamiętam, bo wysyłałam zdjęcie, które publikowałam. No i przy wyborze najlepszych z najlepszych też nie będzie anonimowo, bo autorzy się ujawniali. Ale mnie to nie wadzi 😉 I zdjęcie właśnie wysłałam (mam nadzieję, że właściwą, zmniejszoną wersję - jeśli nie, to proszę mnie opieprzyć 😉 )
Jako pierwszy raz, że chciałabym wziąć udział w zabawię bardzo proszę o pomoc  :kwiatek: Do kogo i jak mam wyłaś zdjęcie i w jakim formacie? 🙂
Haffek, w pierwszym poście jest mail 😉 Format najlepiej taki jak na forum.
Libeerte dziękuję za pomoc 🙂
też wysłałam swoje, w tym roku baaardzo mało fociłam 🙁
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
18 grudnia 2014 15:11
uff zdążyłam 😉
zdjęcie  wysłane 😀
a myślała już, że przegapiłam  termin 😉

m.indira   508... kucyków
18 grudnia 2014 17:08
mam tylko jedno pytanie, skoro mam swoje najlepsze zdjęcie z ub rku i było ono publikowane na portalu foto, czy może być, czy mam przeszukać gb zdjęć i wybrać to naj nie publikowane ?
m.indira, na ten temat może być publikowane wcześniej 😉
Ja wysłałam jedno z moich ulubionych, bo najlepszego nie potrafię wybrać  🙂 (wiem, pewnie nie mam żadnego specjalnie dobrego, ale co mi tam :P)
Ja tak samo 😉 Każde mi się wydaje nie wystarczająco dobre, żeby nazwać je najlepszym 😉
Nigdy nie wiesz, co się spodoba innym 😉
m.indira   508... kucyków
18 grudnia 2014 18:36
poszło i moje choć wybór był mega trudny bo tych naj było kilkadziesiąt
Dosłałam, mam nadzieję, że zdążyłam. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2014 18:59
Termin jest do jutra do wieczora.
Aaa faktycznie, dni mi się pomliły, myślałam, że dzisiaj jest 19. 😁
Wysłane 🙂
Też wysłałam, ulubione 😉
Jestem, byliście tacy niezdecydowani, że już sama nie wiedziałam  😂

Mamy już 14 zdjęć w temacie ,, Zdjęcie roku ,, dodajemy czy czekamy ?  jutro mam trochę na głowie, więc nie wiem czy się wyrobię .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się