Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Zakochałam sie w 10  💘
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 stycznia 2013 11:56
osobiście nie rozumiem tego fenomenu piątki... szkoda, że mój faworyt w tyle i już nie nadrobi.
A mnie jest bardzo ciężko zagłosować.
Każde zdjęcie jest czyimś osiągnięciem i za jego powstaniem ukrywają się różne historie. W zabawie biorą udział zarówno osoby na co dzień zajmujące się fotografią jak i zupełni amatorzy sięgający po aparat tylko w momentach największego zachwytu zastaną sytuacją. I tak jak podobają mi się te ujęcia dopracowane, zrobione z uwzględnieniem wszelkich możliwych zasad dotyczących światła, kompozycji itp. tak zatrzymuję się też na ujęciach mniej efektownych ale jednocześnie zawierających w sobie dużo emocji.
W tym konkursie chyba wolałabym, aby autorzy byli podpisani a do zdjęcia dodane zostały 2-3 zdania o historii powstania ujęcia. Niektóre zdjęcia rozpoznaję, wiem co się z nimi dalej działo i to przeszkadza mi w byciu obiektywną.
uff zdecydowalam sie, ale bylo mi bardzo trudno. swietna edycja!
Dziewczyny, świetna edycja! Wszystkie zdjęcia są obłędne, od momentu dodania zdjęć nie mogłam się zdecydować na 3, jednak uff, dzisiaj wreszcie wybrałam 😀
Już chyba po głosowaniu ? miało być do piątku , jaki temat następny ?
osobiście nie rozumiem tego fenomenu piątki...

Ja również, obstawiałam troche inny zestaw zdjęć walczących o podium.
Dobra, to ja się przyznaję do 19 🙂 Jest mi strasznie miło, że dostałam tyle głosów!  :kwiatek:
Głosowałam na 4, 23, 25 🙂 I gratulacje dla zwyciężczyni 🙂
m.indira   508... kucyków
11 stycznia 2013 23:05
moją 4 znacie z forum, dzięki za te głosy, które były podsumowaniem roku, ode mnie poszły głosy na 3, 5, 10
Fantazja gratuluję wygranej, aż się chce na wczasy, i to taka 'Twoja" fota 😉
Moje było 22, dziękuję bardzo wszystkim za głosy  :kwiatek:
Bardzo spodobały mi się 4, 6, 10, 12, 23
Moja była 12, dziękuję za wszystkie głosy  😉 Wiem, że o wiele lepiej było by, gdyby były tylko osoby z psami, ale zdjęcie było strzelone na plaży, wtedy się za bardzo nie zastanawiałam jak zrobić je lepiej. Takie tam zdjęcie przy okazji, ale pomimo tego podoba mi się  😀
Głosowałam na 6, 7, 10. Gratulacje dla wszystkich, piękne zdjęcia  🏇
Głosowałam na 5 ,12  i 17.

Gratuluję.


moja była 6, dziękuję za głosy :kwiatek:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 stycznia 2013 09:37
Time długo się zastanawiałam , czy to właśnie nie Twoje zdjęcie i dobrze stawiałam 🙂
boskie  😍 bardzo mi się podoba 🙂

moje była 7, wszystkim bardzo dziekuje za głosy  :kwiatek:
Moja była 1 ,Dziękuję za głosy , pierwszy raz dostałam tyle głosów .DZIĘKUJĘ  :kwiatek:    Zdjęcie wybierał mój mąż ( chyba dla tego że sam był na zdjęciu  😁  )

Gratuluje zwycięzcy , wszystkie zdjęcia były cudowne i ciężko było wybrać .
Kto wygrał? Przyznać się 🙂
Gratulacje i czekamy na nowy temat.
m.indira, dzięki  :kwiatek: ale widzę że to nie ja wygrałam tylko nr 5

dziękuję wszystkim za głosy  :kwiatek:
jest mi bardzo miło, że zdjęcie się podobało  😡
edit
jestem autorką zdjęcia nr 10
10,11,25 moi wybrańcy
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 stycznia 2013 15:59
ja się przyznaję do trójki, dziękuję za głosy.
7 była moim faworytem - Huculska Ostoja, tak myślałam, że to Twoje!
m.indira   508... kucyków
12 stycznia 2013 17:38
autorką wygranej foty jest armara i nie wiem czemu widziałam Fantazję na pierwszym hmmm
więc gratki armara!🙂

ja głosowałam na 2, 10 i 19 🙂

natomiast moje były nóżki b&w, czyli nr 25 - baaardzo dziękuję za głosy!🙂 jak tak patrzę to chyba zmieściłam się w pierwszej 10🙂 strasznie mi miło🙂

jaki następny temat??
Czy ja dobrze widzę, że jest remis? Zdjęcia 5 i 10?
m.indira   508... kucyków
12 stycznia 2013 20:05
remis jest bo głosowania nikt nie zamkną 😉
co jest wazne lub nie wiem
faktem jest że wygrywała jednym punktem 5 ...
Głosowanie miało być do 20.00- jak zawsze. Ja wczoraj nie miałam dostępu do neta.
Kto był w okolicy godz. 20.00 i widział jaki wynik? Głosy po czasie są nieważne.
Moja była 11, dziękuje za głosy 🙂
Głosowanie miało być do 20.00- jak zawsze. Ja wczoraj nie miałam dostępu do neta.
Kto był w okolicy godz. 20.00 i widział jaki wynik? Głosy po czasie są nieważne.


1 - 5
2- 10
3- 19

Jeszcze raz Gratuluję
Dzięki Monia  :kwiatek:

Armara- gratulacje. Czekamy na nowy temat  😉
Bardzo dziękuję wszystkim za głosy  :kwiatek: Chciałabym pogratulować wszystkim uczestnikom, a szczególnie autorce zdjęcia nr 10 - Fantazji - dla mnie to absolutny numer jeden tej edycji. Gratuluję  :kwiatek:
Czyja była 19 - przepiękne światło 🙂
Temat podam jutro, bo jeszcze nic mądrego mi do głowy nie przyszło.

Chciałabym także zaprzeczyć temu co zostało mi zarzucone i zaznaczyć jeszcze raz, że nie znałam osławionego zdjęcia Dominiki. Moje zdjęcie powstało w trakcie robienia zdjęć w rzece, po prostu tak jakoś pobawiłam się w detale w tzw. międzyczasie.
Powstrzymałam się od komentarza żeby nie psuć innym zabawy, jednak Huculska Ostoja - z całego serca gratuluję wyczucia, taktu, po Twoim poście wątek znacznie stracił na popularności. To jest tylko zabawa, litości (a mówię to jako dumny zdobywca miejsc w szarym ogonie, choćby w poprzedniej edycji 😉), a atmosfera zrobiła się cokolwiek niesympatyczna  🤔wirek:
Armara 19 moja, dzięki  :kwiatek: I gratulacje! Zdjęcie piękne, z resztą cała edycja genialna.
Huculska Ostoja to był wschód, a nie zachód 😉
kto sie przyznaje do oblednej dwojki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się