Hipponalia - 20.04.2012 Klub Eter WROCŁAW

Właśnie miałam pisać ale mnie Zairka uprzedziła  😉

A ktoś do nas chętny do loży, bo wiem że na pewno hanoverka a Ty katijo również się piszesz do nas?  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2012 10:32
Właśnie miałam pisać ale mnie Zairka uprzedziła  😉

A ktoś do nas chętny do loży, bo wiem że na pewno hanoverka a Ty katijo również się piszesz do nas?  😀


Ja tak nieśmiało..
JARA ja ci dziękuję bardzo, teraz już widzę wszycho!
Dyra ja oczywiście będę z moim nie-mężem, dopisz JARĘ też, a katijaa to wiadomka, że będzie z nami no chyba, że chce nas zdradzić 😀iabeł:
ovca   Per aspera donikąd
22 marca 2012 10:39
Będę na pewno!  💃
Ok to ja was wszystkie moje kobitki wpisuję na listę wraz z mężami i nie-mężami do loży  🙂
Jedzie ktoś z pomorza?  😎
katijaa to wiadomka, że będzie z nami no chyba, że chce nas zdradzić 😀iabeł:

ja? zdradzic??? NIGDY!
ale laski- 25zl za bilet+ 25 zl za miejscowke, to dla mnie troche za duzo 🙁
katijaa co ty się martwisz, znowu wygram jakiś weekend dla dwojga i postawię dłuuuuuuuuuuugą kolejkę więc będzie dobrze, wyjdzie na plus 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2012 07:39
[quote author=hanoverka link=topic=87616.msg1346339#msg1346339 date=1332412424]
katijaa to wiadomka, że będzie z nami no chyba, że chce nas zdradzić 😀iabeł:

ja? zdradzic??? NIGDY!
ale laski- 25zl za bilet+ 25 zl za miejscowke, to dla mnie troche za duzo 🙁
[/quote]

Zawsze możesz zaoferować krycie Hersztem i dorzucić do loterii 😀 😉
chrzanie twoje dlugie kolejki  👿 tym razem mam zamiar bawic sie dluzej!  😂

Zawsze możesz zaoferować krycie Hersztem i dorzucić do loterii 😀 😉


hihi! "bezpieczny seks dla twojej klaczy?"  😁
Oooo to byłaby nagroda jestem zaa  😁
Dziewczęta proszę za szybko sobie tylko prądu na imprezie nie odłączyć  🥂    😁
Bilety poza skomplikowanym panelem umieszczonym wcześniej dostępne są również w sklepie internetowym FeBRO:
http://www.febro.pl/product-pol-249-Bilet-na-Hipponalia.html

Po dokonaniu zakupu jesteśmy wpisywani na listę i odbieramy bilet wchodząc do klubu.

Wszystkim, którzy głodni są nowinek dot. imprezy polecamy stronę na facebooku: www.facebook.com/hipponalia
A płatności dokonujemy wtedy w klubie za bilety jeśli wybiorę płatność przy odbiorze odbiór osobisty?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2012 11:35
Escada będzie można wygrać spa u Ciebie w salonie? :P


edit:
Ja będę sama, bez męża i bez nie-męża i bez żony.. 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 marca 2012 20:44
ja tak po cichu myślę o wyjeździe, ale kurcze z warszawy nikt znajomy się chyba nie wybiera... a samej to tak nieswojo - nawet jeśli na miejscu jakaś znajoma twarz się trafi 😉
jakie sa ceny w tym klubie? ile kosztuje np piwo?
oj kuszę się kuszę, zobaczymy jak z wolnym, bo już jeden wolny zaklepany (na międzynarodówki w wkkw)
Ja dzisiaj puściłam przelew za loże na hipponalia  🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2012 20:29
ja tak po cichu myślę o wyjeździe, ale kurcze z warszawy nikt znajomy się chyba nie wybiera... a samej to tak nieswojo - nawet jeśli na miejscu jakaś znajoma twarz się trafi 😉


Kochana ale bedzie dużo wrocławskich forumowych twarzy!!! Wbijaj śmiało, nie będziesz żałować 😅
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2012 23:14
kusisz. kusisz. kurcze... sprawdzę pociągi poważnie przemyślę sprawę 😀 że tak to ujmę, do której trwa impreza? nie licząc tego jak ktoś skończy ją trochę wcześniej  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2012 23:19
ostatnio chyba 5-6 rano 😉
jakie sa ceny w tym klubie? ile kosztuje np piwo?

Ceny nie odbiegają od cen w innych wrocławskich lokalach (np. Instytutu gdzie odbywała się poprzednia impreza).
Niewykluczone iż na 20. kwietnia przygotowane będą specjalne promocje na barze.

kusisz. kusisz. kurcze... sprawdzę pociągi poważnie przemyślę sprawę 😀 że tak to ujmę, do której trwa impreza? nie licząc tego jak ktoś skończy ją trochę wcześniej  😁


Bawimy się do ostatniego gościa. 🙂
Gości z całej Polski nie zabraknie - to już pewne.

Na dobre wystartowaliśmy ze stroną www.hipponalia.pl
A jak ktoś chce mieć informacje o imprezie prosto ze źródła to polecam facebooka - www.facebook.com/hipponalia
JARA Ja się teraz w sponsoring nie bawię z dwóch powodów, po pierwsze ostatnio z tymi kuponami było tyle zamieszania, musiałam się tłumaczyć z nie swoich błędów, nie mam na to ochoty ponownie, a po drugie teraz są pakiety sponsorskie poza moim zasięgiem finansowym, mój portfel jeszcze płacze po remoncie 😉


co do samej imprezy to nie wiem czy będę...
Sio   nowe wcielenie marchewki
11 kwietnia 2012 19:44
ŁAAAAAAAAAAAAAA!!!  Jedzie ktoś z Łodzi albo okolic? bo samej jechać pociągiem to smutno 🙁  Pewnie jak nie znajdę sobie jakiejś "pary" to nie pojadę. A to jeszcze 12 biletów zostało
Sio, zostalo ich ponad 200 nic sie nie martw 😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
12 kwietnia 2012 09:18
🙂 a wczoraj było 12 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2012 14:15
na 99% jadę. zaraz spróbuję kupić bilet. czy ktoś mnie przygarnie do stolika?  :kwiatek: proszę o info na pw - podam telefon czy coś 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 kwietnia 2012 14:22
No i jak przygotowania przed imprezą? 🙂
No i jak przygotowania przed imprezą? 🙂

kupilam ciucha 😵
sei, ekipa wroclawsko-trzebnicko-milicka bierze cie do siebie 😉  squad dyra, hanoverka, jara, katija i pewnie jeszcze ktos 😉
Ja nie mam żadnej szmaty jeszcze buuuuuuuuuu 😀iabeł: sei jak najbardziej zostaniesz przygarnięta przez nas, tylko wiesz zastanów się dobrze, bo to może skończyć się dla ciebie źle w sobotę rano np. 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się