Prośba o wypełnienie ankiety

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety o paszach i dodatkach, informacje potrzebne znajomej na lekcje [s]przedsiębiorczości[/s], jednak nie, na coś związanego z chowem i hodowlą 😉
https://www.interankiety.pl/interankieta/cb788f3ef7c115cfc6b141bf8d49a80c
Witam
jestem studentką fizjoterapii i obecnie piszę pracę magisterską na temat:
"Wpływu profilaktyki przeciwurazowej na zmniejszenie ryzyka wystąpienia urazów w sportach jeździeckich."
I stąd moja prośba do Was. Poszukuję osób, które podczas swojej przygody z jeździectwem doznały urazu, uskarżają się na dolegliwości bólowe i poświęciłyby kilka minut na wypełnienie ankiety. Zapewniam całkowitą anonimowość.
Z góry dziękuję za pomoc 🙂
Voltopirki pomożecie?  :kwiatek: :kwiatek:

Ankieta dla osób pełnoletnich - marki luksusowe w branży jeździeckiej

https://docs.google.com/forms/d/1n_RgeE-TizUQekQzM9rgso3tx0ZoXSsMyFVirrTaYBQ/viewform?c=0&w=1
http://www.interankiety.pl/interankieta/820d5a691464162d79a20777ce7321fb

Od znajomej - ankieta dotycząca koni rekreacyjnych w Polsce. Dane mają służyć do stworzenia oferty handlowej 🙂 Z góry dzięki
Bardzo proszę o pomoc w zbieraniu danych do pracy magisterskiej :kwiatek: Ankieta dotyczy paczkomatów (pierwsza część) i audiobooków (druga część), ponieważ jako przykład "z życia wzięty" do moich wywodów teoretycznych, opisywać będę współpracę InPost Paczkomaty z Audioteką (była niedawno taka promocja, że jak odebrało się paczkę z paczkomatu w ciągu 7h, można było za darmo odebrać audiobook z audioteka.pl - analogicznie do obecnej promocji z ebookami z Legimi).

Wiem, że gdzie jak gdzie, ale tutaj na pewno znajdę mnóstwo osób odbierających i wysyłających paczki, bo sama robiłam to nieustannie do póki mogłam jeździć i kupowałam sprzęt 😁

http://goo.gl/forms/hegyl62f7BhqLlRF2
Cześć,
uprzejmie proszę wszystkich o wypełnienie ankiety dotyczącej zakupów pościelowych 🙂
https://www.survio.com/survey/d/D9K8G7I7H1H2V9B4W

Z góry bardzo dziękujemy :kwiatek: :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2017 09:35
Pomożecie?  :kwiatek: Ankieta dotycząca serialu Wataha  🙂 Zależy mi na tym, żeby wypełniły też osoby, które serialu nie oglądały! 🙂 Ma tylko kilka pytań i zajmuje 3 minuty.

https://goo.gl/forms/uXX8WYpDKDlgUaMQ2

Dziękuję!  :kwiatek:
chciałam wypełnić, jako osoba nie oglądająca. Ale kolejne pytanie to czy serial pokazuje prawdę czy fikcję. Ale jeśli NIE oglądałam, to skąd mogę wiedzieć? Nie ma odpowiedzi "nie wiem". No i nie przeszłam dalej.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2017 19:46
tunrida tak, to jest niestety problem darmowych formularzy online, nie można zrobić jednocześnie różnych form odpowiedzi (tzn żeby oprócz skali było do zaznaczenia nie wiem). Pytanie można ominąć, powinnam była to dopisać w treści, przepraszam.

:kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 grudnia 2017 22:37
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 listopada 2019 21:06
https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_5duDREce0aikbIO

Prośba o wypełnienie ankiety na studia - badanie zajmie ok 7-10 minut, jest bardzo proste i nie porusza trudnych kwestii. Będę mega wdzięczna!
Hej 🙂 Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie mojej ankiety do pracy dyplomowej, powinno to zająć około 5 minut. https://forms.gle/Qypmijv7CXG8Dgp9A
Z góry bardzo dziękuję!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się