Naczółek, naczółki

mi wyszedl np tak🙂

a chcialabym zobaczyc jak sie prezentuje ten, który wylicytowałaś na monsuna 🙂
asds   Life goes on...
30 grudnia 2014 22:12
Spoko ciotka 😉.

Czeka na swój moment 🙂.
Piękny  😜 ! Już się doczekać swojego nie mogę  😀.
figaro2046, twój to jest taki wielki, że musialam specjalnie skóre na niego zamawiać (na podszycie),
a ta krowa na nią chyba hasała jeszcze po łąkach, bo paczki wciąż nie ma, a przed świętami sie spodziewałam ;/
Hahahaha.... Spoko  😀...
Zastanawiałam się nad podobnym albo nawet identycznym jak ten asds(też z opalizującymi kryształkami) dla tego pana:

To już widzę, że z taką odmianą to jednak będzie za dużo. 😉 Więc wychodzi, że musi mieć więcej czarnego... Myślicie, że taki by mu pasował (horse_art, takie też robisz? :icon_razz🙂? Czy ograniczyć się do opadającego lakierka?
asds, horse_art, cudny!!!
ciesze się, ze sie podobaja. po to je robie- szególnie, ze sama nie mam jak zakładać, to fajnie, że u innych 🙂
sumire,
a taki ? :P
(mi się podoba bardzo, taki elegancki)

Trochę mi przeszkadza, że czarne kryształki mają jasne oprawki... Choć nie ukrywam, że myślałam też i o takim, tylko ze wszystkimi kryształkami czarnymi. 😉 Czarne też są takie bling? Lubię bling... 😜
O rany. Ale naczółki 🙂 ja mam wrażenie, że na codzień są zdecydowanie zbyt 'syte' i oczojebne, owszem piękne jak ta lala, ale to profan biegać w nich kłusem, zdecydowanie bajera na wielkie wyjścia i sesje. 🙂
Burza, a jak się nie zalicza wielkich wyjść? No weź, odmówić sobie takiego? 😉
czy ja wiem? ludzie w tym jeżdzą na codzień, ja tez tak jeździłam....
syte to sa te potrójne (6 rzędów kryształków - z 10 cm szerokości :P )

albo takie: :P


a te czarne ladnie ze srebrem wygladają - pasuja to tych crystal w srebrze. to juz spokojnie i na co dzień i od święta. ten dla faceta był prezentem i on używa 😉 
i blingują - bo szklane, ciete. ale nei aż tak jak te crystal (srebrne)
horse_art na ten Twój potrójny choruję od dawna, piękny jest.  😍 i wkrótce pęknę coś czuję i się skuszę. ^^
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 grudnia 2014 13:03
Burza Dla nas wielkie wyjście oznacza pojechanie w stronę asfaltu i cywilizacji  😁 Ale nie przeszkadza mi to zamawiać właśnie od horse_art naczółka o wielkiej mocy bling-blingu  😍
sumire, nie umiem no, nie umiem 🙂 u mnie by leżał do zdjęć 😉

horse_art, te już mnie tak nie ruszają, koleżanka w takim na codzień śmigała 🙂 te grubasy mnie poruszyły.

zembria, to już też okazja! 😀
Naczółek horze

Czekamy na słońce, żeby zrobić lepsze zdjęcia 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
02 stycznia 2015 14:23
No to ja się podłącze do wariactwa naczółkowego 😉.
Mamy od horse_art podwójny srebrny z dużą mocą blink-u co prawda nauchnik, ale jednak  :kwiatek: no i czekamy na taki sam tyle że opalizujący  😜 co by zembria w samotności tak nie świeciła po asfalcie wiejskim 😉



[size=7pt]podpis pod foto i napis na foto mi wybaczyć proszę, ale taką zasadę mam że nie umieszczam nieoznakowanych fotek w sieci[/size] 😉
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
02 stycznia 2015 20:46
Hej może ktoś z was jest w stanie mi powiedzieć jak wyprofilowac skórę by naczolek był opadajacy?  Marzy mi się tak od dawna...
Nie można robić rewii mody bez błyskotek  😁

Swarovski aurore boreale, sama bym chętnie nosiła:

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10897040_10205574720155406_2937423607127880733_n.jpg?oh=45efe824bb2217d795c00c5074556b1d&oe=552F78D9&__gda__=1430292431_9339354409094f74852b3c3841245c09[/img]
Tak daje po oczach,że nie wiem który aparat to uchwyci  😁
DressageLife, to opalizujące? wygladają slicznie  - i zlapalas blask...ja cos nie moge...

i dla wszystkich, którzy uwazają, że przesadzili z blingiem:
(no dobra, dzieki perełkom jest calkiem ciekawie - no mi sie podoba najbardziej z tych  potrójnych 😉 )

No nie,chyba za chwilę wykosztuję się i na taki co zamieściłaś  🤬
DressageLife, większość poszło do ujeżdżenia (jedna z naszych czołowych zawodniczek taki ma i się zaczeło :P), ale przynajmniej jeden skacze :P
horse_art oj mnie też się podoba  😜
Przyszedł do mnie dzisiaj  😍

trochę się boje o moje zdrowie psychiczne, bo siedze nad nim jak Gollum szepcąc 'my precious'  😜 😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 stycznia 2015 11:45
cuuuudo  😜 ententa, co to!?
To my się tez pochwalimy  🙂

ententa, kiedyś się na taki napaliłam z br chyba, ale za mały... bardzo krotki jak a full) i chcialam zeby opadał mocno
ale tak mi sie podobają!
w dojczlandii na targach sie napatrzyłam na takie blingi, ze w okularach powinno się chodzizć ;P niestety ceny troche nie adekwatne do jakości 😉 ale ten wyglada zacnie )
ententa, zrobila bys foto z bliska?? na sucho? wyglada zacnie!!! 😍

edit, zartowalam 😁 juz spojrzalam wyzej
ententa, boski!!!! dawaj lepsze foto!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się