Naczółek, naczółki

Nasz  😍 , od Horse art  :kwiatek:

Fallada99   Back to the game!
10 lutego 2015 17:01
Szukałam, ale wyszukiwarka nic nie wypluła
Ma ktoś może mi zmierzyć długość naczółka full firmy Kieffer?
Chodzi mi o taki zwykły, nie opadający
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 lutego 2015 17:42
figaro2046 - Cyknij fotkę na koniu. Byłabym wdzięczna za fotografię :kwiatek: . Się właśnie nad takim samym zastanawiam dla gniadego 😉.
Szukałam, ale wyszukiwarka nic nie wypluła
Ma ktoś może mi zmierzyć długość naczółka full firmy Kieffer?
Chodzi mi o taki zwykły, nie opadający


Ja Ci mogę zmierzyć jutro albo pojutrze, albo może TO wystarczy?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lutego 2015 16:41
Moje cudeńko od Horse_art doczekało się sesji na modelu  😍  W środku duże kryształki w srebrnych oprawkach, po brzegach mniejsze w złotych oprawkach. Na fotach tak tego nie widać, bo fotograf ze mnie marny, ale kolorem idealnie się nam komponuje kolorystycznie.
Model niestety współpracować nie chciał. Cyba mu uwłacza noszenie świecidełek 😁
ostatnia fota made by Horse_art
[quote author=Fallada99 link=topic=87755.msg2289416#msg2289416 date=1423587683]
Szukałam, ale wyszukiwarka nic nie wypluła
Ma ktoś może mi zmierzyć długość naczółka full firmy Kieffer?
Chodzi mi o taki zwykły, nie opadający


Ja Ci mogę zmierzyć jutro albo pojutrze, albo może TO wystarczy?
[/quote]

42 cm full, 43,5 xfull, 40-41 cob.
Burza po 100 latach wrzucam na modelu  😉 błyszczy się, oj błyzczy, Rudy dzięki temu jest najlepiej rozpoznawalnym koniem w stajni + grono dzieci +7 nazywa go 'księciem'  😁
ententa, olalaa 🙂 no ale ani jednego porządnego foto w stój w takim ładnym ogłowiu? :P
Cześć laski  🤣
Zastanawiam się jaka to firma... Kryształki są Swarovskiego, jednak zna może któraś z was te logo?  :kwiatek:
A to nasz nowy na siwej 🙂 choc modelka nieco sfochowana :P



lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 kwietnia 2015 17:53
AmHoran logo jest do góry nogami, ale to OS (Sattlerei Otto Schumacher)
W końcu mam jakiekolwiek zdjęcie naczółka od Horse Art 🙂

Czy ktoś poza horse_art robi naczółki na zamówienie?
Potrzebuję nowego do Hooksowego Artemisa i nie mam pomysłu gdzie mogłabym taki zamówić 🙁
Pochwalam się moim świecidłem 🙂 z tej samej serii co ententa tylko inny model, my filou:
Ja również dorobiłam się naczółka od horse_art i jestem absolutnie zachwycona! Szkoda, że na zdjęciu nie da się uchwycić tego bling 😀
Super, że jest ktoś, kto robi je na wymiar, bo inaczej o takim świecidełku dla Siwego mogłabym tylko pomarzyć 😉

harja, właśnie na fb widziałam, przepięknie! Rozmiar faktycznie zacny 😉
harja, mega 😍
anai, dzięki! No cóż...W końcu kucyk, prawda? 😉
Burza, :kwiatek: Bałam się trochę, że białe kryształki znikną na nim, ale nie ma szans, na żywo tak błyszczy, że widać z daleka 😍
ponad 1/4 dłuższy niż "normalne" (zwykle full) - to i widać :P
naczółek to pikuś - model robi furorę 😉
harja, wygląda jak diadem, no naprawdę przeszał jak dla mnie 💘
Czy ktoś jeszcze oprócz mnie czeka na zamówiony naczółek od horse_art?
draskaeb, komunikat z FB horse_art:

przypominam, informuje, ze jestem na rajdzie. nie mam internettu w telefonie, w niemieckich lasach nie ma wi-fi:P
pierwszy kontakt niedziele (raczej wieczorem) ew. sob. w nocy na chwile. paczki zostawilam do wyslania w poniedzialek. jesli coś nie wyszlo-wyjdzie w najbliższy.
wymodelowana, przegapiłam twojego posta - bardzo dziękuję za miłe słowo :kwiatek: Ja jestem zakochana w tym naczółku! 😀
horse_art, toż to kucykowy rozmiar  😎 dziękuję w imieniu Siwego 😉
Moon   #kulistyzajebisty
16 sierpnia 2015 20:08
Lucko, w końcu obfoconym wygranym od-quantowym naczółku bling-bling ;-)



I pytanie: czy nie powinnam nachrapnika dać o dziurę wyżej?
Jeśli nie dotarły do was naczółki, to albo idą, albo wyśle je jutro-pojutrze. Wróciłam z rajdu, a i mam nadzieję że skończył się właśnie Armagedon pracowo-zdrowotno-sprzetowy...
Pod koniec mies. wyjeżdżam na kolejny na ok 2-3  tyg.więc wystko muszę łącznie z nowymi i w końcu i ogłowiem dla siebie zrobic. W razie czego piszcie na pw tu, albo e-mail, bo FB szwankuje i widzę,że wiadomości są, ale nie mogę ich otworzyć czesto
Witam,
widzę że tu same błyskotki 😀

Może jednak mogłybyście polecić mi naczółek z lekką falą i bez błyskotek, najlepiej czarny mat.
Mój koń do szlachetnych nie należy 😉

Będę bardzo wdzięczna.

A oto moj naczolek😉 a nawet dwa. W sensie moich koni😉
Platynka17, przepiękne! Przez Ciebie zaczynaja mi sie podobać grube blingi :P

Tak btw szukam limonkowego/bladozielonego blinga, ktoś coś?  👀
Orzeszkowa, horse art zrobi ci w kazdym kolorze, wymiarze i konfiguracji ;-)
Te co tam sa to 5 rzedowe a mam juz 6-cio upatrzon 🙂 piekne .No naczolek jak juz szalec to szalec😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się