Naczółek, naczółki

draskaeb, ten lagat wygląda całkiem zacnie 🙂 Jaką ma długość, żeby opadał? Albo inaczej, ile dodałaś długości do prostego naczółka? To jest ten z ich strony za 145 zł?

Przy okazji robienia wiosennych porządków w sprzęcie załapałam się na zdjęcia dwóch naczółków:

Schockemohle z ogłowia Ascota:





I opadający z zielonym okiem (wymyślony na kasztana, ale jemu coś nie po drodze do mnie) 😁





Quanta ten zielony jest przepiękny - co to i gdzie można dostać?
quantanamera kobyła ma zwykły, prosty naczółek 43cm a ten jest 49cm i ładnie opada także trzeba liczyć, że te 5-6cm trzeba dodać.
Tak to jest ten za 145zł, 3 rządki, 2 kolory.
malkwie zrobić samemu  😉

Quanta , zakochałam się w tym naczółku od Ascota, ale chyba nie można takiego kupić osobno, prawda?
quanta jaki masz rozmiar tego Ascota? Mogłabyś go ewentualnie zmierzyć?  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 kwietnia 2012 20:10
krysiex213, sama robisz? Ta tasma z czego? Jeden moj klient by Cie za takiego ozlocil ;-)
BASZNIA tak jest, robię sama. Taśma to skóra pocięta w paseczki 🙂
Quanta, ten Schockemohle koralikowy kojarzy mi się z bransoletkami z Pandory  👀
Ale i tak zielony przebił wszystko, na rudzielca- marzeeenie

edit: mnie się nie podobają takie bardzo świecące naczółki, wolę coś delikatniejszego, np:
http://www.gnl.pl/naczolek-drobne-krysztalki-p-1627.html
No i klasyczne, bez żadnych zdobień 🙂 Pomijając te, które wstawiła Quanta 💘
anai, teoretycznie takie naczółki ma holenderska firma BR. Na razie nie udało mi się takiego kupić, chociaż już kilka miesięcy próbuję 😁 W tej chwili producent na swoim magazynie go nie ma. Teraz rozmawiam z jednym sklepem, jeśli uda im się gdzieś taki naczółki wynaleźć, to dam znać 🙂 Niestety w Schocke tylko w komplecie z ogłowiem, więc trzeba wyskoczyć z jakichś 700 zł 😤

Mo B., Schockemohle ma brutto 40 cm w rozmiarze cob (on jest zaprojektowany jako opadający). Moje konie mimo cobowych główek mają szerokie czoła, więc naczółek tylko minimalnie opada. Marzy mi się full 😎

chilli2, zielone niestety nie wiem co to - upolowane onegdaj na Ebayu. Wieczorem mogę wstawić logo z naczółka, może ktoś rozpozna? Ma świetny, głęboki, szafirowo-zielony kolor, na rudego konia, jeszcze do pasujących szmat musi być szał 😜 No i jest duży (wreszcie rozsądna firma!) - full ma w prostej linii 43 cm plus wyraźnie profilowaną falę. Jak będzie ładniejsza pogoda, to spróbuję go pofocić na Skwarku.
quantanamera, dzięki za odpowiedź, widziałam ten BR na ich stronie, są piękne  🙂
Jakby Ci się udało gdzieś zlokalizować takie cudo, będę wdzięczna za info.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 kwietnia 2012 19:05
Odebrałam dzisiaj naczółek od Anyy i obejrzałam jeszcze trochę innych i jest absolutny szał - są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach!
Koniczka, pochwal się, pochwal 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 kwietnia 2012 20:28
Oto on 😍


Mój naczółek od Anaa. Zdjęcie słabe bo kobyła nie chciała stać bo u nas owadów już pełno.
Naczółek niestety najprawdopodobniej będzie na sprzedaż bo chce dłuższy 🙁

Jakby komuś przypadł do gustu to pisać.

Jak można robić takie cuda, no jak? Ach..
Na karym wygląda przepięknie! draskaeb,  Naprawdę chcesz dłuższy? Wydaje mi się, że tak jest najładniej
łeee pewnie że dłuższy na Radżutę!! teraz wygląda jakby go pożyczała od kucyka
Koniczka, muszę ruszyć tyłek do Bajarda i zrobić lepsze fotencje 😉 ale generalnie fajnie 😉
draskaeb, wow, wygląda super! bałam się trochę jak to wyjdzie, ale nawet tej długości mi się podoba 🙂
draskaeb, jak będziesz mieć dłuższy, to będzie przechodził przez odmianę, czyli akurat tak, żeby się zrobiła pstrokacizna. Teraz wygląda fajnie IMO.
Moje wymarzone srebrne kosteczki Horze 🙂

draskaeb, jak będziesz mieć dłuższy, to będzie przechodził przez odmianę, czyli akurat tak, żeby się zrobiła pstrokacizna. Teraz wygląda fajnie IMO.

Dokładnie, to samo miałam na myśli. Teraz się pięknie odznacza
czy naczółek na skórze ale podszyty filcem jest wart zakupu ?🙂
nigdy nie miałam na filcu i nie wiem jak to wygląda od praktycznej strony
nasz poki co ulubiony VH


i naczółek nie pamiętam jakiej firmy, muszę zerknąć, ze złotym łańcuszkiem



chorujemy na coś bling bling ala artemis. albo ogólnie opadającym, tylko zastanawiam się, czy przy tej odmianie będzie opadający ładnie wyglądał...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 kwietnia 2012 17:54
Anaa, any time. A naczółek jest rewelacyjny!
Angeel bardzo elegancko 🙂
też planuję kupić kosteczki tylko nie mogę się zdecydować - złote czy srebrne...
Koniczka, Twój naczółek również obłędny, chociaż lepiej prezentowałby się przy cieńszym nachrapniku. Całość wygląda "masywnie", a naczółek taki niepozorny 😉
Angeel  Super naczółek !  🙂
Tylko problem jest taki, że kobyła ma meeeeega gęstą grzywkę i za cholerę nie widać tego naczółka także decyzja już podjęta- musi być dłuższy.
Ale jest rewelacyjny, skórka super, wykonanie idealne no i te kamyczki!
Anaa  👍
To wszystko wyjaśnia 😉 Tak czy siak, na karym wygląda prześlicznie
A jak zrobić samemu naczółek z opadającym łańcuszkiem ?
Coś w tym stylu - http://www.e-sprzet-jezdziecki.pl/naczolki/262-naczolek-golden-chain-fair-play.html
Skąd wziąć i jak doczepić tą skórkę po bokach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się