Naczółek, naczółki

Proszę bardzo, można szaleć w temacie bling-bling, opadających, klasycznych, hand made.. 🙂

Edit- zmieniłam nazwę 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
05 kwietnia 2012 21:58
Już wiem, że to będzie mój ulubiony wątek. 💘
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 kwietnia 2012 22:03
I moj-naczelna moja zasada-co sie nie dojezdzi to sie dowyglada 😉 Musze poszperac za fotami 🙂
to tak jak ja, kto nie ma talentu ten ma dużo sprzętu 😁
asds   Life goes on...
06 kwietnia 2012 13:30
Mi na szczęście chwilowo przeszła mania prześladowcza....Ale dobry bling zawsze w cenie 🙂
Czy ma ktoś taki naczółek? -> http://www.okser.pl/hh-naczolek-iskra-p-8703.html

Jak z jakością i jak się prezentuje? Jakiego koloru dokładnie są zdobienia i jaką długość ma full? Proszę o odpowiedź jakiejś dobrej duszyczki  :kwiatek:
Ma ktoś może fotkę złotego naczółka z kryształkami/kosteczkami na gniadym ?
Ma ktoś może fotkę złotego naczółka z kryształkami/kosteczkami na gniadym ?

Na jakim gniadym i jakie kryształki ?

HKM, na dużej, długiej, gniadej głowie


i na małej krótkiej paszczy


więcej kryształków, czyli Artemisowe cudeńko:
.
alicja746 naprawę świetnie Ci wyszedł! Brawo!
.
alicja746, jak przymocowałaś błyskotki do naczółka? :kwiatek:
.
nitkami do skóry? właśnie nie bardzo wiem jak by to zrobić, mam taką bransoletkę z cyrkoniami, którą mogłabym poświęcić na naczółek ale chyba lepiej będzie przykleić 🤔
w końcu  😵
alicja746,  tą metodą z okręcaniem też robią firmy produkujące naczółki 🙂 ja poszukuję takich pasków z cyrkoniami, w takich "kasetkach" które mozna scieśnić, bądz dalej od siebie przymocować. są na stronie kobitki ze szwecji robiącej naczółki, ale nie mogę tego nigdzie znalezc. znalazłam tylko pojedynczy na allegro kiedyś, ale bardzo brzydki 🙁

.
To ja Wam pokażę mój ukochany naczółek z Shockemuhla, w rzeczywistości bardzo błyszczący



i zupełnie klasyczny Kieffer (srebrna kostka)
Ma ktoś może fotkę złotego naczółka z kryształkami/kosteczkami na gniadym ?


Zdjęcie jest trochę niewyraźne, ale chyba wyjątkowo dobrze widać to czego potrzebujesz 🙂

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 kwietnia 2012 17:48
.
najgorsze jest to że krzyczą sobie taką cenę za metr...a w hurtowni ta taśma kosztuje grosze. Ale u mnie niestety mało kolorów
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 kwietnia 2012 17:58
sama chciałam bawić się w robienie naczółków itd, ale nie mam do tego cierpliwości :P
.

Mia Widać, dzięki  :kwiatek: Bardzo ładnie to wygląda, myślałam, że to złoto może wyglądać kiczowato, ale bardzo mi się podoba.
Miał ktoś z was taki naczółek: http://pasi-konik.pl/pl,product,3607978,horze,naczolek,z,diamencikami.html  ?
Może ktoś posiada jakieś zdjęcia owego naczółka na koniu?
Bo szukam takiego jakby opadającego naczółka z takimi, okrągłymi, rzadko rozstawionymi kryształkami
i ten wydaje się być idealny.
Nuna nie wiem czy tutaj coś dojrzysz ale to ten

oooo! dziękuję.
po prostu chciałam zobaczyć czy on rzeczywiście ładnie opada no i rzeczywiście tak 😀
a jak z jego trwałością?
Nuna opada opada, kobyła nosi ogłowie full/xfull no i naczółek daje radę 🙂 w sumie kupiony ze 3 miesiące temu  i często czyszczone ogłowie ale trzyma się ok, kryształki się błyszczą  😉
No to skoro mam wątek tylko naczółkowy to też pokażę trochę:

hand made 😀




hooksowy:



Modyfikowany Kieffer Anja



Kolejny hooksowy (kupiony wraz z ogłowiem)




Artemis z bliska
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się