galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Szmaciarnia!  😍 Zabij mnie, ale podoba mi się - jest zdecydowanie z jajem!  🏇

Szmaciarnia - czyli nasza szafa pełna szmat!  😍
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
19 maja 2010 22:45
Jest, w wersji poprawionej po mojemu 😉
Euro-Star MAX Plum


będzie się nadawało? 😉

edit.
link do tego zdjęcia w wersji od Sierry  :kwiatek:
Też mi wpadło na myśl coś związanego z paką 😉
Olciik A masz może większe? To niestety jest za małe 🙁

Ja bym to widziała w takim kadrze - niestandardowym mocno - ale kolory widać, tło malownicze, ostre. Aż żal byłoby nie wrzucić. Niestety po kadrowaniu, jest jeszcze, jeszcze mniejsze 🙁

Celowo zapisałam w GIF'ie bo przeróbka jest na szybko i jest za mała, aby się nadawała do wrzucenia.
cieciorka   kocioł bałkański
19 maja 2010 23:01
quantanamera, to czy się nadaje do galerii nie ma związku z tym, czy kolory mi się podobają, czy nie i na odwrót. jednakowoż skoro już bawimy się w wyciąganie kolorów, to już mały palec wystarczy by podciągnąć je w całości 😉
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
19 maja 2010 23:06
Sierra w wersji prosto z aparatu.

niestety na tym kompie nie dysponuję żadnym programem do przerabiania oprócz Picasy... dlatego tak to wygląda 🙁
No i to się nazywa rozmiar!  😀 Pozwolisz, że coś przy nim pomajzluje?
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
19 maja 2010 23:10
pewnie!
możesz zrobić z nim dosłownie wszystko! 😉
Twoje:

I moje, czyli proponuje zamienić to zdjęcie, które jest w galerii na rzecz tego, na którym bardzo ładnie widać konika Nici:


Pozdrawiam.
Pursat   Абсолют чистой крови
20 maja 2010 09:15
Sierra, nie wiem co robiłaś ze zdjęciem olciiik, ale po przeróbce jakość kompletnie padła. 😉

Ja też się pobawiłam:

Proponuję nie zamieniać Twojego zdjęcia z Niciakiem, tylko dodać to nowe. Tamto jest prześliczne, mimo tego, że konika słabiej widać. :kwiatek:
Zaktualizowane.
A ja wiem, dlaczego jakość padła.  👿 Ale musisz mi wybaczyć, późno było 😉

Ok, to Niciaka też poprawię bo też mu jakość siadła. Wczoraj już nawet tego nie obejrzałam dokładnie 😉

edit: ten Nici chyba lepszy, hm?


edit editu: Quanto ten Light Cord:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/89/905#i
To Ebony/Sesame/Burnt Orange, czyli ni mniej ni więcej: czekoladowy brąz z pomarańczową lamówką 😉
No może dodajmy, łaj not, ale zauważ, że sama swoją fotkę zatytuowałaś "kantar Anky". Z jakiej to kolekcji? Ja jestem wstawiacz fotek, a nie jasnowidz, ani też koneser kolekcji mający w jednym małym paluszku wszystkie wersje sezonowe każdej z dostępnych firm. Pisać mi tu co jest na fotce, bo będę gryźć  🍴

Może dodajmy przy nazwach ANKY , z ktorego roku jest , np 😀usk blue 2009

kantar Anky
Dla mnie, to tu nic nie widać. Soooorrrry...
W ostatnich zawodów mam taką fotkę, gdzie widać dobrze pad Euro Star  Check Burberry. Granatowy na gniadym :
Nie wiem czy się nada, ale wstawiam.  👀



Pursat   Абсолют чистой крови
23 maja 2010 12:37
Ja bym powiedziała, że wcale go nie widać. 😉
Wrzuciłam nr 2, bo tam najlepiej widać czaprak - chociaż sympatyczniejsze jest 3 zdjęcie, ale to galeria szmatek, a nie sympatii 😉

A ja proponuje podmienic jedno z moich zdjec. O to: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/40/462#i
Na ktores z tych (ktore to juz zdecydujcie), wydaje mi sie, ze sa duzo lepsze. Jakosciowo na pewno.
1.
2.
3.


edit.... dodalam trzecie zdjecie jeszcze.
W sumie  😂
przez moje siodło ujeżdżeniowe, ale choć troszkę widać wzór kratki, no 😁
dobra tamto lepsze 🙇
a to mi się bardziej podoba raczej przez konia, bo mnie zimowej sierści  💘 💃
Pursat   Абсолют чистой крови
23 maja 2010 13:25
Klami, mi się bardzo podoba drugie ze względu na to, że mniej się dzieje w tle. Tylko trzeba by było konia wyśrodkować. 😉
Pursat, na zabawe w obrabianie nie za bardzo mam czas.
Mnie tam jest obojetnie ktore, zdecydujcie.
Ewentualnie mam jeszcze takie, ale moja mina na zdjeciu jest "wyjatkowa". Tak to jest jak sie o czyms dyskutuje z fotografem zamiast jezdzic.  😉
3.
Drugie po poprawieniu kolorów i wyciągnięciu głowy konika z tła.
Biała Anka, nie wiem, które lepsze 😉



1 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 maja 2010 23:46
+
u Klami najbardziej podoba mi się 3 a u aniaaa 2 😉

mam jedno zdjęcie które super odwzorowuje kolor czapraka ale samo w sobie nie wiem czy się nada do galerii...

łezka granat z kolekcji maritim '10
Monny   bez odbioru .
24 maja 2010 07:29
aniaaa, 2 lepsze
Dwójka fajna i pozytywna 🙂

Eskadron cotton fuchsia + owijki do kompletu. Nie wiem które lepsze:





Linki do większych zdjęć:

No i nie wiem, co z tą zamianą... To zdjęcie po przycięciu do sensownego formatu ma koło 500 pikseli - malutko. Jest całe przekoszone (kopnięty mocno horyzont), to można naprawić, ale musiałabym dorysować kawał okna... Wrócę jeszcze do tego.

hate me! 2  😅

Prosze o zamiane fotki:  :kwiatek:

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/22/726#i

Na:
Dramka przeciez na tamtym zdjeciu dużo ładniej widać czaprak..
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
24 maja 2010 15:27
Wrzucam, bo belug w galerii jak na lekarstwo.
Mam zdjecie czapraka Eskadron brillant kolor beluga.Jesli fotka sie nadaje to super.
To w zasadzie jedyne zdjecie ktore prawie oddaje kolor czapraka i jego lamowki ale na zywo jest jeszcze ladniejszy(lamowka ma bardziej intensywny kolor, taki mietowo-zielony 😉)
Nieeeee... Ja naszą-klasę bojkotuję od czasów karygodnej nonszalancji serwerowej - dobrze, że ktoś niżej przeklił, bo bym nie wrzuciła 🤬

Oto mój koń w Eskadronie MOON i ochraniaczach Eskadrona Cross

Monny   bez odbioru .
24 maja 2010 18:42
SOCZEWKOVA, jakiś błąd wyskakuje

hate me!, zdecydowanie 1 foto
hate me! 1, 2 jest niewyraźne😀
a co do zdjęcia SOCZEVKOWEJ to trzeba być zalogowanym na nk, skopiowałam je tutaj 🙂
Dramka przeciez na tamtym zdjeciu dużo ładniej widać czaprak..


Ale ta fotka mi się bardziej podoba.  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się