galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

tak mnie naszło
moze sobie zrobimy polską stronkę z kolorami padów na roznych koniach?

<div style='border:2px solid red; background:white;padding:10px;'>Uwaga, drobne info.
Stronę szmatoholików można znaleźć tutaj:


http://szmatoholicy.konskieforum.pl/

Jej alias funkcjonuje również pod adresem, może łatwiej zapamiętać:
http://szmatoholicy.re-volta.pl/

Strona jest w całości poświęcona szmatoholicznym stylizacjom koni w ciuszkach Anky, Eskadrona i Euro-Stara.
Jak dodać zdjęcie na stronę?
Wstaw je w tym wątku wraz z opisem, jaką dokładnie kolekcję przedstawia.
Pamiętaj - zdjęcie musi być odpowiedniego rozmiaru, tj. minimum 800 pikseli szerokości (lub wysokości, przy pionowym kadrze zdjęcia).
Nie śpiesz się - nie warto robić zdjęcia na szybko, w ciemnej stajni komórką. Poczekaj na dobrą pogodę, wymyśl ciekawe tło do zdjęcia.
Postaraj się, aby Twoja fotka była naprawdę wyjątkowa.

Q.
</div>
taggi Derki Colorado są super, bardzo ładne. Posiadam taką oliwkową co prawda letnią, ale kolory są takie same. Pamiętam, że jak ją zamawiałam i wachałam się pomiędzy oliwką a granatem to pytałam domowników jaki kolor fajniejszy, mówili że w granatowej koń wygląda jak klaun 😁 Może faktycznie coś w tym jest, ona taka jaskrawa. Bordo bardzo fajne, ale jakoś do kasztana mi nie pasowało;/( zdjęci bordowej można chyba na gnl zobaczyc)
Z nudów i nic nie robienia postanowiłam że wkleję zdjęcia Eskadronów
deepblue:

i coś co mnie bardzo nie pokoi, pewnie rozleci się po pierwszym praniu:/


Przepraszam za kłaki na czapraku, ale sierśc kota mam dosłownie wszędzie 😀iabeł:

I winko bardzo mi się podoba ten kolorek,ale pewnie do mojego nijak będzie pasował🙁

tak mnie naszło
moze sobie zrobimy polską stronkę z kolorami padów na roznych koniach?


to jest dobra mysl  💃
Sznurka Zajebiaszczy pomysł🙂 będzie wesoło🙂
tylko sie zastanawiam jak
w formie bloga nie bardzo
a o stronach pojęcia nie mam zwykłych
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
21 grudnia 2008 19:02
Ola no te eskadroniki tez mi sie podobaja. granat jest ekstra.
a co do kasztanow to ja uwielbiam je w takim ciepłym, intensywnym zoltym
Manta   Tyłkoklep leśny =)
21 grudnia 2008 19:02
tak mnie naszło
moze sobie zrobimy polską stronkę z kolorami padów na roznych koniach?



a masz na myśli konkretnie pady Anky czy jakoś ogólnie, różne firmy czy coś?


(tak z ciekawości pytam, ja i tak tylko 1 czaprak mam póki co =P )
Hmm..... moje cottony. Zdjec na modelu nie ma, bo zaden jeszcze mojego konia nie widzial.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 grudnia 2008 19:23
sznurka bardzo dobry pomysł  🙂
Myślę, że moglibyśmy zrobić stronę, na której byłby podział na np Eskadrona, Anky, Eurostara i inne
Klami  sliczne 😜
Sznurka- fajny pomysł. Jakby co służę zdjęciami na gniadoszach, karych, siwkach i kasztanach 🙂

A jak jakaś prosta strona to we frontpage'u mogę pomóc zrobić.

Ola- ja bym ten czaprak na Twoim miejscu reklamowała. Mój żaden cotton nie ma czegoś takiego

Jak wygrzebię na dysku stare zdjęcia moich cottonów to powklejam
Dobrzeby bylo znalezc osobę, ktora potrafi'' umiescic stronke w internecie '' tzn. ja mogłabym zrobic taką stronkę w microsoft frontpage z tym ze nie wiem jak ja potem umiescic na serwerze oraz w jaki sposób umiescic na nim rowniez zdjecia, które bedzie pobierać.
asds   Life goes on...
21 grudnia 2008 19:44
Klami- masz akurat trzy kolory które mi sie cottona podobaja🙂
sznurko - Jeśli chodzi html'a i napisanie strony to mogę się tym zająć 🙂 ale proponuję też inne firmy - eskadron, euro-star, hkm, etc.
Jun- jest to bardzo proste. Jak wykupujesz stronę dostajesz dostęp poprzez połączenie ftp i po p-rostu kopiujesz wszystko z dysku na serwer
Linka you're evil 😉 oczywiście też jestem na tak 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
21 grudnia 2008 21:11
Fajny pomysł 🙂 Ale pady/czapraki były by ułożone wg kolorów kolekcji czy maści koni? 😉
Sznurka, dobra myśl! Choć ja bym się ograniczyła do wiodących marek - powiedzmy max 3- czyli ANKY, Euro-Star i Eskadron właśnie. Na początek, żeby nie było bałaganu, i żeby stronka ruszyła 🙂

Choć najbardziej podoba mi się pomysł samych ANKY  😀iabeł:
Klami, nie było okazji, czy po prostu szkoda?🙂
I oczywiście- kolorami kolekcyjnymi! 😉
moniska, nie bylo okazji..... 😉

asds, mnie tez "te" kolory najbardziej sie podobaja
Klami, to czekamy na okazję i fotki na modelu🙂😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 grudnia 2008 22:51
Ja też jestem na tak! 😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 grudnia 2008 00:10
I oczywiście- kolorami kolekcyjnymi! 😉

a za chwile trzeba bedzie wam otwierac watki na gdybanie o nowych kolekcjach, potem na achanie o nowych kolekcjach oraz na koniec - na ochanie o starych kolekcjach  😁

wariatki  😜
caroline, nie, bo Nas jeszcze nasi zagraniczni koledzy posądzą o plagiat..  😁
Caroline nic dodać, nic ująć 🙂
moze byc i z eskadronami
ja widze to tak jak jest na tej holenderskiej - czyli anky banana na roznych masciach
eskadron carmel na roznych maściach oczywiscie kazdy w swoim dziale
ja bym chętnie to zrobiła ale ja umiem tylko obsługiwac takie skrypty jak dla idiotów - jak na blogach
spróbuję zrobić taką stronę na próbę i powiecie co pozmieniać  😀

EDIT: zrobiłam pierwszą wersję strony - na razie bez linków i treści, tylko szkielet 🙂

http://mm93.w.interii.pl/index2.htm

Co zmienić? Jak ogólnie waszym zdaniem wygląda?

Druga sprawa: serwer... Z darmowych jakich używałam może być prv.pl ale czasami jest problematyczny. Najprostszym rozwiązaniem byłby serwer interia.pl 😀 Mogę udostępnić serwer mojej strony, wtedy tylko alians będzie trzeba zrobić. What do u think?


fin, pamiętaj o edycji! / a.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 grudnia 2008 11:09
Mi się strona podoba:-)
Nie musi być przecież nie wiadomo jak profesjonalna, ważne żeby zdjęcia byly i wygodny podział na kolekcje. Bardzo fajnie to zrobiłaś, Fin:-)
mi tez sie bardzo podoba  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się