galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

wasia   Goniąc marzenia!
01 sierpnia 2009 18:04
Skary w Anky Burnt Orange + owijki Anky
bardzo proszę o zamianę tego zdjęcia: na to zdjęcie: (wydaję mi się że jest dużo ładniejsze😉 )
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
02 sierpnia 2009 01:31
Mi się to stare bardziej podoba  😀
dzięki🙂 ale otoczenie paskudne i smutne jest to zdjęcie przez to.. a tu kolory wyszły pięknie🙂 no nie wiem, niech się dziewczyny wypowiedzą które brdziej pasuje😉 mi rybka!🙂
wasia super komplecik  💘
Tez dodam moje "trzy grosze" 😉

ANKY black



kpik   kpik bo kpi?
02 sierpnia 2009 09:29
wasia,  ładne zdjęcie, ale to przecież nie jest skary koń ...?
trochę porządku w maściach koni przydałoby się zaprowadzić, z okazji zdjęcia wasi przejrzałam skarogniade konie przez wyszukiwarkę no i nie wszystkie tam pasują - raz koń Dorotheah jest w karych innym razem w skarogniadych, Pączek Klami i Pola Aurelii raz w skarych raz w gniadych, fotki Zoil również. Skary to odmiana gniadego- owszem, ale to praktycznie kary koń z jasnymi słabiznami i pyskiem.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
02 sierpnia 2009 13:33
Mój koń jest kary, ale na stronie faktycznie w 2 maściach.
Ale nie buntuje się, przeciw  podwójnemu przydziałowi, bo klacz jest dużo padokowana i latem płowieje dość mocno. Cała się robi jaśniejsza, natomiast  skare jak płowieją to mają większe rozjaśnienia pyska, słabizn itp. Ale wiem, że taki podwójny przydział może się komuś przydać - bo np. łatwiej sobie wyobrazić wygląd skarego w zimowej maści patrząc na moją w letniej maści w hortensji np. 🙂

A co do skarych - maojej znajomej skary latem plowieje do bardzo podobnej barwy jak koń Wasi
kpik   kpik bo kpi?
02 sierpnia 2009 15:35
no tak i tu jest właśnie różnica m. koniem ciemnogniadym a skarogniadym, skary płowieje podobnie jak kary- całościowo się rozjaśnia ze stale jaśniejsza słabizną itp, a ciemnogniady właśnie w takie plamy

Moj Paczus jest zdecydowanie ciemno gniady a nie skary. Zreszta chyba widac, ze bywa "plamisty".

edit... przekopalam sie przez strone. Paczunio zawsze jest jako gniady poza jedna jedyna fotka.
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/42/168#i  <-- tu jest podany jako skary
a jakiej masci jest moj kon, jesli na stronie opisywany jest jako kary, a latem wyglada tak:

?  😁
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
02 sierpnia 2009 23:04
Dziewczyny  ...ale na stronie szmatocholików  nie chodzi o to  "jakiej maści jest ten koń" (jakiej faktycznie, a jakiej, w papierach, a co wynika z genetyki), ale o to jak ogólnie pasuje dany kolor czapraczka do danego odcienia maści.

Zastanawiając się nad zakupem jakiegoś koloru dla swojej karej przejrzę i zakładkę karych i skarogniadych wiedząc ,że mój koń latem płowieje ( tyle,że cały, a nie płatami, ale jakie to ma znaczenie, skoro i tak muszę mocno uruchomić swą wyobraźnię  😉 )



A tak przyszło mi do głowy ... czy można dać fotkę owijek Eskadrona , na koniu oczywiście , ale z innym czaprakiem??? 
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 sierpnia 2009 08:51
[quote author=lets-go link=topic=878.msg309343#msg309343 date=1249201577]
Tez dodam moje "trzy grosze" 😉

ANKY black
[/quote]
i owijki eurostar sportive 😉
tak jak i tutaj: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/26/80#i 😉
no nie, co sie tu wyrabia, przepraszam, ale skary jest tylko jeden 😤 😁
Zdecydowanie kasztan w czapraku Eskadron + owijki Eskadron
tulipan napisz co to za kolor (sama ciekawa jestem  😀)
Wydaje mi sie, że to z kolekcji grau 😉
Tulipan, Wasia śliczne komplety 😜 💘
kpik   kpik bo kpi?
03 sierpnia 2009 18:59
buahaha wywolalam burze :P ?
wzielo mi się to stąd, że przeglądając skare zauważylam mały bałaganik
nie przyszłoby mi do głowy zeby karego konia szukać w skarych bo latem zmienia kolor, patrze na kare- jest pare, więcej nie i juz

tulipan - swietnie dobrany odcien
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
03 sierpnia 2009 19:40
Serek w kantarze Nightblue Moon

Gniada w cottonie nightblue i owijkach yellow 😉




(nie wiem, które lepsze - wybierzcie)

by Pursat :kwiatek:
A nie wiecie, czy ten pad Eskadron występuje (o ile w ogóle jeszcze gdzieś w sklepach występuje) w kolorze granatowym z beżowym obszyciem?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
06 sierpnia 2009 08:49
skarogniady w Anky Kreta Blue

Pursat   Абсолют чистой крови
06 sierpnia 2009 09:01
Kiedy będzie aktualizacja na stronie?
Czarna Anka

lub
nadrobię zaległości
gelb

szmaragd

cross-in


skarogniady ma:

pad- eurostar
owijki- eskadron
kalosze- shires
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
11 sierpnia 2009 08:15
zen, po prostu ACH!
Jakoś się dotąd szmatami nie zachwycałam strasznie, ale to jest dla mnie kwintesencją elegancji. Pozostaje mi tylko szczerze zazdrościć.
alvika, bardzo dziekuje 😡 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się