galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Ja mam jeszcze jedno "ale" - może zamiast nicków podawać imię właściciela konia i konia, tak jak na memberslycon.nl, tzn np. w zakładce Purple
Paulina i Winek (ew. Winnetou) czy Justyna i Weni (ew. Wenecja), tak by było cieplej i bardziej personalnie moim zdaniem. Oczywiście za zgodą wstawiających zdjęcia 🙂

Ps. Jak dla mnie Euro-Star jak najbardziej, ale na tym poprzestańmy. Tak jak pisze Sznurka, zaraz będą HKM, Lamicele i inne nn i krzaki 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
23 grudnia 2008 19:36
oo, jak eurostary tez to ja moge wrzucac 😉 bo ja nie-anky'owa
Ja tez nie-ANKowa zdecydowanie. Przynajmniej poki nie stworza profilowania pod skokowke. Za to chetnie wpadne z Euro Starem do galerii.

Moim zdaniem ES zdecydowanie tak, bo to tez w koncu "przodujaca" marka. Inne typu Lamicell, HKM, ET czy co tam jeszcze to nie. 
Ja mam jeszcze jedno "ale" - może zamiast nicków podawać imię właściciela konia i konia, tak jak na memberslycon.nl, tzn np. w zakładce Purple
Paulina i Winek (ew. Winnetou) czy Justyna i Weni (ew. Wenecja), tak by było cieplej i bardziej personalnie moim zdaniem. Oczywiście za zgodą wstawiających zdjęcia 🙂


Jestem za, w sumie to strona niezależna od volty (teoretycznie )  😉
Może  mi ktoś podać aktualny adres tej strony którą tworzycie bo ta stara jest przeniesiona a adresu nie znam... 😉 A chętnie zobaczę. Po świętach może dam jakieś zdjęcia eskadrona wine 😉 Ale na razie nie da rady bo to będzie chyba prezent gwiazdkowy ;D
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 grudnia 2008 21:59
Proszę, oto ta strona  🙂
http://szmatoholicy.za.pl/
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=878.msg128060#msg128060 date=1230069576]
Proszę, oto ta strona  🙂
http://szmatoholicy.za.pl/
[/quote]
jestem pod wrażeniem 🙂 naprawde  👍 
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 grudnia 2008 22:27
wszelkie zachwyty nad stroną kierowac do fin  😉
Reszta zdjęć ma być podobno po świętach
Ja mogę dorzucić 3 kolory na kasztanie (czekoladowym  😉 kasztanie)

* Anky China Red
* Eskadron Sky
* Eskadron standard czarny

Ponawiam swoją prośbę o użycie jakiejś normalnej czcionki, co by mi się krzaczki nie wyświetlały... Da się? Ktoś się na tym zna?
aurelia, dziwne. U mnie jest zupelnie normalna czcionka.
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 grudnia 2008 00:16
aurelia zmien sobie kodowanie stron (chyba tak to sie nazywa; w FF to jest widok->zestaw znakow [u mnie jest środkowoeuropejski i wyswietla sie poprawnie])

edycja: jak sobie przestawilam na unicode to mialam takie znaczki jakie sie tobie wyswietlaja. zmien swoje ustawienia, stronka jest w porzo  😀
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=878.msg128060#msg128060 date=1230069576]
Proszę, oto ta strona  🙂
http://szmatoholicy.za.pl/
[/quote]
Wielkie dziękii też jestem pod wrażeniem  👍
tylko jeszcze trochę pusto 😉 ale pomysł fajny

dorzuciłabym jeszcze zakładkę dla padów euro-stara - tych max ( pikowanych w duże kwadraty) i stripe in ( tych trójkolorowych )
caro... e-e u mnie wszystko gra. wszystko poprawnie ustawione...

yyyy, a jak się wyświetla ta strona innym użytkownikom Maczków?
Sierra ja myślę że imiona właścicieli to średni pomysł ale jak ktoś woli imię od nicku to mogę pisać 🙂 Zróbmy tak, że będziemy podpisywać tak jak dana osoba będzie chciała, co? 🙂

Co do strony to będę ją powoli uaktualniać ale zajmie mi to trochę czasu, bo zawsze na koniec miesiąca jak wykorzystam "limit" pobranych Mb to działa strasznie wolno. Niestety przekroczyłam już tydzień temu... grrrr ;/ najpierw wrzucę to co mam na poczcie a potem to co "pozbieram" z tematu o Ankach 😉
aurelia zmien sobie kodowanie stron (chyba tak to sie nazywa; w FF to jest widok->zestaw znakow [u mnie jest środkowoeuropejski i wyswietla sie poprawnie])

edycja: jak sobie przestawilam na unicode to mialam takie znaczki jakie sie tobie wyswietlaja. zmien swoje ustawienia, stronka jest w porzo  😀


też nie miałam polskich znaków ale udało mi się zmienić, a wiecie może co zrobić kiedy nie mam polskich znaków w gg?
Ja nie chcę podpisywania imionami. Ew. wystarczy żeby każdy wysyłając foto/podając link pisał jak go mają podpisać.
halo co to za pad pink?
Sznurka Może chodzi Pink Lilac?

Burza Czyli chcesz być podpisana Burza i Piorun? Jeśli wolisz tak, to ok, jeśli chcesz zostać "anonimowa w sieci" to błagam Cię...  🤣

Ja wolę być podpisana imieniem, Sierra to tylko nick - który de facto - nic nie znaczy. Jeśli ktoś obejrzy tą stronę spoza forum, to wolałabym nie być Sierra, tylko np. Asia i Czardasz, niż Sierra i Gruby  😁

Fin To dobry pomysł 🙂
Anonimowa 🤣 no zawsze chciałam być anonimowa tylko mi nie wychodzi 😉 nie, po prostu nie chcę być podpisywana imieniem, bo nie. 😉
Burza i Piorun i kropka 😉
Moim zdaniem też lepiej zostawić Nick i ewentualnie imię konia jako podpis przy zdjęciu
Czyli Fantazja i (koń) Fantazja? 😉

Spoko, jak dla mnie rozwiązanie Fin jest najlepsze, czyli "jak kto woli" 😉
Sierra hehe w moim przypadku można zostawić jedno Fantazja  😉
Sznurka Może chodzi Pink Lilac?




hmm moze
w takim razie brakuje rose tam bo to inny kolor
P.S. ja chce być na stronie Pauliną😀
Widzieliście nową szatę graficzną u Niemców?
http://www.kekze.com/hp/eskadron/
jak dla mnie super  🙂
Mi też się podoba, przyznam że fajny pomysł
Tylko czemu oni nie maja zdjęc na koniach?
Ale super! Nie wiedziałam jak się nazywa kolor a i wypatrzyłam po kolorach czcionek, dla mnie bomba 🙂
jako kolejny szmatoholik wrzucę swoje fotki :P (stare, ale na tym forum ich jeszcze nie było:P)

ANKY aqua


ANKY:


PASSIER:


🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się