DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Taak, Fionka "kocha" takie przebieranki... Jak widac nawet puszcza oczko do fotografa  😁
Ta... mam nadzieję to zobaczyć na żywo, tylko na Filemonie  😂
kolejna prezenterka 🙂
Nooo... Pięknie 😀
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
21 stycznia 2011 20:08
hedonistka  z polarka naturalnego futerka, lamowki i gąbki z jednej strony 2cm a z drugiej 1cm
troszkę mnie tu nie było, bo ile można oglądać fotek takich samych derek 😀
Teraz mam coś nowego do pokazania 🙂
Transporterki 🙂

ivett, śliczne! Foty na koniu, a jak zaczniesz je robić w kratę to chyba się wykończę 😀
Foty na koniu będą, ale dopiero za kilka dni.
W kratkę też będą 🙂
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
22 stycznia 2011 11:36
ivett cudownie 🙂

Kolejna podkładka. Łezka tylko 'owłosiona". Na fotce wyszła jakoś tak krzywo :P
ivett bardzo ladne te ochraniacze. a co maja w srodku, w sensie czym sa podszyte wewnatrz?
wewnątrz gąbka, od spodu polar.
Nie lubię futra bo się wczepia w rzepy
ok, dzieki. teraz czekamy na zdjecie na modelu  😁
Mam pytanko mam bryczesy z krótkim materiałowym lejem, lekko przetarte w kroku...wymyśliłam żeby naszyc na nie pelny lej ale nie wiem jaki materiał by sie nadawał do tego? jakiś zamsz? spodnie to zwykłe fair play czarne więc każdy kolor by pasował żeby wszyć w miejsce pełne leja ale jaki typ?
Ja robiłam standardowe kantarki sznurkowe  😉 i owijki, które długo nie pożyły. i ogłowie bezwędzidłowe, jeszcze w nim nie jeździłam, ale mam fotki 🙂


Jeśli wolicie miniaturki to napiszcie, będę wstawiała fotki w miniaturkach.
Ktoś może robił już futerka na np. nachrapnik?  🙂
ja futerka robiłam to kupowałam za 2-4 zł futerko nie odpinane za ok. 1 zł rzep przyszywałam ręcznie i gotowe 😁
ja robie futerka z futra naturlanego, wycinam dobry prodtokat i naszywam rzepik 🙂




🙂
nowelisa super!!!  👍
jeeeej, jestem zachwycona waszym talentem i cierpliwością!  😍
kupiłam derkę bez pasów pod brzuch, i się zastanawiam czy w zwykłej pasmanterii znajdę coś co się da naszyć, tylko czy według was 'coś' jakieś pasy, to lepiej kupić z kawałkiem gumy, czy całkiem z materiału?  i czy nie lepiej tylko paski pod tylnie nogi ?
przepraszam, ja to calkiem beztalencie  :kwiatek:
[quote author=Ollala🙂 link=topic=88.msg871360#msg871360 date=1296058331]
nowelisa super!!!  👍
[/quote]

Dzięki 😀
Do mnie doszły właśnie cuda, derki, kapturki, polarki -od Ivett.
Jakość wykonania i użytego materiału jest zachwycająca. Każdy detal jest mega! dopracowany szacunek  👍

💘
Raija ja doszywalam pasy 1porzadne z tasmy nosnej i kupionymi specjalnymi zaczepami do derek, najtansze za 12zł + 2zł przesyłka. I 1 takie odpinane troche prowizoryczne tez z takiej tasmy i zapinane na plastikowe klamerki (odpinane). Wiec tak da sie to spoko zrobic 🙂
moje pierwsze "coś" co stworzyłam.. na szybko i z nudów więc wymaga dopracowania zwłaszcza, że jestem pozbawiona talentów manualnych🙂
Tuffy, liczy się radość własna 😁 ładnie Ci wyszło, czyżby na tego "arabka"? 😀
haha tak, na mojego "arabka" :P
Nowelisa, świetne!
Tuffy, tylko spokojnie, ja WIEM, że to nie jest arab 😁

Koraliki przyczepiłaś do taśmy? Znaczy, nie bezpośrednio do ozdobnej części? Masz może jakieś zdjęcie z profilu?
Nowelisa, pierwszy wygląda jak kupny (można by tylko dopracować pikowanie tyłu), drugi ma świetny wzór (wykonanie również super)  😉
Precelek, pokaż coś! Jakoś hurtowo kupiłaś?
może dziś uda się cyknąc🙂 (Ivett też ma jakieś fotki 😉 )

Tak, trzy kaptury polarowe dopinane do zwykłej derki polarowej na stępowanie po jeździe, dwa zwykłe zimowe kaptury z zapięciami i derka polarowa z kapturem, jestem zachwycona jakością  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się