DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 lutego 2011 17:11
po to forum by używać opcji szukaj
cieciorka   kocioł bałkański
06 lutego 2011 17:23
Kastorkowa, po to wyszukiwarka. forum nie po to leniuchu, szanuj to, że ktoś tu już coś mądrego napisał, ludzie dyskutowali, a nie będą pisać na czyjeś żądanie po raz enty to samo.
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lutego 2011 17:27
wyszukiwarki użyłam i nic nie  znalazło więc spytam jeszcze raz

Jak zrobić pad ala stripe in i co dać na spód a co na górę
cieciorka   kocioł bałkański
06 lutego 2011 17:39
panie, zlituj się
Kastorkowa, a wiesz o tym ze i tak nikt Ci nie odpowie?? Powiem tyle: poszukaj sobie
cieciorka, jaka fajna emota! 😍

Kastorkowa, Szoruj w tę wyszukiwarkę jeszcze raz. Ewentualnie - przejdź na pierwszą stronę tego wątku i czytaj.
Hypnotize- ładne , bardzo fajnie wybrane kratki. Ładniutkie wykonanie. Fakt, że duże jakieś, ale to się akurat "opatrzy"
marysia550
Pod ujezdzeniówka wygladaja fajniej, szczczególnie ten fioletowy 🙂
Hypnotize, dla porównania - jaki masz rozmiar siodła?
Duże, ale bardzo ładne i staranne. Pogratuluj mamie 🙂
pierwsza lezka Hypnotize, , ta fioletowa, to mi wyglada na wzor, ktory ja zamawialam. i zamawialam specjalnie taka wieksza. hypno ma siodlo 17. moja pod 17,5 wygladala bardzo fajnie. niestety zepsulam ten czaprak, ale wszystkim moge je polecic, sa swietne. zepsucie polegalo na wypraniu w zbyt cieplej wodzie, co spowodowalo skurczenie sie nitek (wcale nie materialu 😉 ) i teraz jest taki smieszny, skurczony i poduszeczkowy. szkoda mi, bo bardzo go lubilam. wstawialam, ale pokaze jeszcze raz:

Hypnotize rewelacja 😀 !
katija
Dziękuję w imieniu Mamy 🙂 Szkoda że Ci sie zepsuł. Swoja droga ja pierwszego zrobionego przez mame cioram bardzo. "Pralam" go wielokrotnie w zimnej wodzie, szczotką po asfalcie. I nadal zyje.

Paulinka
Tak jak Katija napisała, mam 17" .
Hypnotize, moj mial sie dobrze, swietnie sie uzytkowal, ale pare pran w 60 stopniach go pokonalo... tak jak mowie- moja wina, a czapraczek polecam z czystym sumieniem.
Przedstawiam prywatną profilowaną polarówkę mojej babki 🙂
W końcu się doczekała🙂

😍 😍
jesli nie masz nic do napisania- nie pisz.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] pisanie nieregulaminowych postow.
ivett, ukradłaś mi psa!  😀
a derka super.
Ivett
Piekna ta dereczka 🙂
ivett, ukradłaś mi psa!  😀
a derka super.


nie ukradłam🙂
to jakiś obcy - wbił się na sesję i zwiał 🙂
ivett mozesz wrzucic zdjecie z bliska zaszewki tylnej oraz szwu na grzbiecie? oraz jak to wyglada od spodu?
z gory dziekuje
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2011 14:42
Czy ktoś przerabiał zwykłą derke polarową na treningową?

Mam bardzo ładną derke, która jest za mała na mojego konia i zastanawiam się czy by nie oddać jej do przeróbki.
żaden problem, wystarczy wyciąć i obszyć lamówką
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 lutego 2011 20:14
Szukałam w temacie, ale niestety nie znalazłam.
Może mi jakaś dobra dusza podać wymiary podkładki paletki? Chodzi mi o szerokości. Będę wdzięczna  :kwiatek:
Czy ma ktoś z was wykrój albo jakąś instrukcje jak uszyć amazonke? Gdzies widzialm ale niestety nie zapisałam i teraz nie moge znelezc  🙇
Byłabym wdzieczna za jakiekolwiek info 🙂
ja własnoręcznie zrobiłam kantar sznurkowy i muszę się przyznać że wyszedł mi świetnie  😀
cieciorka   kocioł bałkański
11 lutego 2011 18:06
Zorilla, co to amazonka (w sensie, czym jest amazonka, którą można uszyć)?
Strój, a w zasadzie spódnica do jazdy w damskim siodle.
Już troche znalazłam, będzie cieżko ale moze cos wyjdzie.
Jakby ktos miał coś to dalej jestem otwarta na pomoc.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lutego 2011 20:43
Zorilla Gosia z Szarży ma spódnicę 'amazonki', może jej spytaj 😉
Ja sama nie mam pojęcia jak wygląda taka spódnica 😁
ja wiem wiem, znalazłam jakies ilustracje z hoho jak dawna np cos takiego:

jest poprostu dziura ktora mozna zapiac:P
Dwie nówki by Ivett 🙂

Mam taką gorącą prośbę.
Znalazłaby się dobra dusza, która odrysowałaby na papierze szablon rozpinanych kaloszków w rozmiarze L i wysłałaby mi skan?
Mam trochę "wolnego" neoprenu + sporo rzepów i chciałam zrobić kaloszki, a taki szablon by mi ułatwił życie.
Jak ktoś ma w tej sprawie pomysły chętnie posłucham.

aga_muz@o2.pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się