Doggi-game

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 maja 2012 22:43
ha ja tez mam 🏇 zapowiada sie fajnie!
ja się staram nie spadać poniżej 20  😂
No u mnie niestety na razie tak to nie działa, zabawę mam na 0% obecnie i sen na 5%
odpowiadam na pytanie, które nie padło - NIE, pies nie zdechnie jak go zagłodzicie.
Na razie, bo za niedlugi czas jak będzie już wiadomo jak wychodzi to utrzymywanie parametrów to chcemy żeby jednak pies umierał jak spadnie mu
średnia wszystkich pasów poniżej 5 czy 10 % (do ustalenia jeszcze ile).
No u mnie niestety na razie tak to nie działa, zabawę mam na 0% obecnie i sen na 5%


IZI 🙂 Połóż go spać, wróć za godzinę i się pobaw 🙂
Akurat sen sie ładuje w taki sposób, że inne potrzeby w tym czasie nie spadają.
No wiem wiem, dlatego idę czytać i wracam do gry 🙂 i tak dziś cały dzień heh
Dlaczego w Giełdzie Psów nie ma żadnych psów? Czy to jest spowodowane tym, że mam za niski poziom by widzieć psy na sprzedaż, czy gra jest zbyt nowa i nikt jeszcze nie sprzedaje psów?
Mam już następny dzień logowania, ale nie dostałam kieszonkowego. Jakiś błąd?
hym hym... czyżby nie działało jak zaznaczysz żeby cię pamiętał???
Jakbym mogła prosić o głosi na Nassif w rasowych junorach (3 strona)  :kwiatek:
Mam zadanie by zdobyć 10 głosów.
Też będę głosować jak będzie trzeba 🙂
edit: Jak nie choroba, to kleszcz  :/
In.   tęczowy kucyk <3
08 maja 2012 00:46
To ja też poproszę o głosy 🙂 Rasowe - juniorzy, pierwsza strona - Pepper, border collie 🙂
[quote author=dar link=topic=88056.msg1394748#msg1394748 date=1336410903]
[quote author=HappyHorse link=topic=88056.msg1394743#msg1394743 date=1336410554]
ja chcę je mojego dorosłego nauczyć wszystkich komend.. coś czuję ze z miesiąć to będę robić. ale chyba za kilka dni ta gra mi się znudzi  😕


nie wiem czy miesiąc, bo ja już zaczęłam 3 komendę uczyć. a gram drugi dzień.
[/quote]

to pakujesz psa karmą superenergetyczną dla psów z ADHD ?  😁
[/quote]


powoli bankrutuję, ale tak..  😡
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 06:08
Nie jest źle, jak się wygrywa w loterii i kupuje lepsze rzeczy, to idzie wykombinować, żeby czynniki tak drastycznie nie spadały 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 maja 2012 07:51
W moim odczuciu ze wskaźnikami nie ma żadnego problemu, trzeba na bieżąco dostosowywać podejmowane akcje do potrzeb i tyle. Pewnie szkoli się psa trochę wolniej, ale coś za coś...
Ewentualnie szybko spadająca higiena nieco mnie drażni, bo jednak tak często psa nikt normalny nie kąpie, a energii całość pielęgnacji pożera mnóstwo.  😉

Moja ostatnia wybrana na loterii:
Zagłosowałam na 3 pieski.🙂

Czy jak pies dorasta to zmniejsza mu sie potrzeba snu? Bo ja oszaleję z tym spaniem.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 08:27
Nalle, gratuluje wygranej, ja na razie najwięcej co wygrałam to było chyba 300 dgl 😵

Jakby ktoś chciał zagłosować na mojego psiaka byłabym wdzięczna- czarny owczarek niemiecki o imieniu Delilah, jest na 2 stronie w rasowych juniorach :kwiatek:
Jej,  moja jamniczka wygrała 1 miejsce w konkursie 😅
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 maja 2012 08:34
Ja niestety z kundlem w konkursach nie mam żadnych szans, no ale trudno. Był to świadomy wybór, bo żadna z początkowo dostępnych ras i tak mi nie odpowiadała.  😉
Nalle, , nie poddawaj się, przecież kundelki tez wygrywają . Mogę prosić o głos na moja jamniczkę Vegę? :kwiatek:  (chyba jest w juniorach bo nie ma jeszcze 2 lat)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 08:46
Czy wam zaliczyło zadanie "weź udział w wystawie"? Mój pies brał udział w wystawie 3 razy, ja głosowałam na wystawach a zadanie wisi 👀
nie zaliczyło
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 09:00
Nalle są przecież kategorie "mieszańce- juniorzy" itd., to właśnie dla kundelków 😉 Mój K. wybrał sobie kundelka i skubany już go wysłał na wystawę... a mój owczarek mnie wczoraj olał i uciekł  😁
ja z moim jamnikiem jestem drugi dzień w grze i dopiero się wdrażam, nick Kaktus 🙂

i mam takie pytanie (może padło, ale nie czytałam wszystkiego) czy można się wymieniać np zabawkami z innymi?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 09:06
CzarownicaSa, ale chodziło o konkursy a nie wystawy 😉

Watrusia, czyli to nie tylko u mnie...

Esef, dałoby radę zrobić miejsce gdzie się wyświetlają wyniki konkursów ogólnie i wyniki naszych psów (które miejsce ile razy w jakim konkursie)? Bo w historii akcji mi się wyświetla że pies zajął miejsce ale nie wiem nawet w jakim konkursie i nie wiem na które go najlepiej wysyłać żeby wygrywał 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 09:17
Ach, w takim razie coś pomyliłam 😉 Jeszcze się do końca nie orientuję. Jakie konkursy?  👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 09:23
agility na przykład 😉 są dostępne od tego samego wieku co wystawy 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 09:29
O, a gdzie można je znaleźć? Wiem, że jest zakładka "Moje konkursy" i tam można je organizować, ale gdzie zapisywać psy?  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 09:32
Jak pies będzie w odpowiednim wieku (rok) to na jego stronie pojawią się nowe zakładki (obok higieny, hodowli itp)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 09:36
Aaa, łapię! 😀 Dziękuję  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 maja 2012 09:52
Gdzie są te konkursy?
Kurczę, ten interfejs jest baaardzo mało czytelny jak dla mnie, tracę dużo czasu by znaleźć jakąkolwiek opcję. Może dobrym pomysłem było by z lewej strony lub od góry zrobić podział na różne kategorie jak na howrse? By to bardzo ułatwiło poruszanie sie w grze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się