Doggi-game

In.   tęczowy kucyk <3
23 maja 2012 17:02
Mi też zaliczyło postarzenie do 10 lat.
CzarownicaSa, po 10 roku życia suka w grze jest za stara, żeby mieć szczeniaki, więc i tak już z niej nie możesz mieć.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 maja 2012 17:24
Ach... super... fajnie wiedzieć :/
Nie no, błagam... 😵 Dzisiaj piąty raz chyba już zgłaszałam błąd z rangą (mam zaliczone wszystkie zadania, a mimo potwierdzania, nie otrzymuję trzeciej rangi) i przy okazji zgłosiłam literówkę. I co? Odpowiedź o literówce przyszła po niecałych trzech godzinach, a ranga wisi już trzeci dzień... 😵
In.   tęczowy kucyk <3
23 maja 2012 18:07
Przepadło mi $1000 na krycie i nic 👿
pomożecie zaliczyć zadanie 10 głosów?  :kwiatek:

Jutrzejsza wystawa, kategoria otwarta- pieski
Pies LAURA , dalmatynczyk (byłam święcie przekonana, że mam suczke  😁 )

będę super wdzięczna i na pewno się odwdzięczę  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
23 maja 2012 22:33
Jeżeli któraś z osób planujących usunąć konto będzie to robić, a ma psa w wieku powyżej 10 lat, bardzo proszę dać mi znać! Jak wiecie - lub mnie, po usunięciu konta Wasze psy idą do schroniska. Jedno z zadań to:
[82] Przygarnij ze schroniska psa o wieku ponad 10 lat
Nagrody: 200 $dgl i Wiklinowy koszyk
Bardzo chciałabym się z taką osobą umówić na to, kiedy będzie konto usuwać - Wam to pewnie różnicy nie zrobi, kiedy usuniecie, a mi to pomoże... Chciałabym jak najszybciej Waszego psa "złapać" w adopcjach, żeby go sobie ktoś inny nie przygarnął.. Adoptować ponownie będę mogła dopiero za 10 dni, bo dziś adoptowałam psa, żeby inne zadanie zaliczyć...
edytowałam.
Mój Radar na chwilę obecną dostał 71 głosów na wystawie,
ale zadanie "zdobąć 50 głosów" jest niezaliczone -,-`
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 maja 2012 09:21
a wystawa się skończyła? Zalicza po zakończeniu wystawy czyli po 22 😉
No dobrze. Poczekam w takim razie do 22.
Nie jest napisane, że dopiero wtedy zaliczy, moim zdaniem ta gra jest niedopracowana..
Powinno zaliczyć od razu po otrzymaniu 50 głosów..  🤔
Mógłby mi ktoś wypisać w jednym poście co i do jakiego wieku trzeba zrobić, żeby nie tracić punktów charakteru? :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 maja 2012 13:51
Czekam już 3 dzień na zaliczenie tego cholernego zadania... już dawno zdążyłabym pokryć dwie suki i mieć szczeniaki... :/ Szlag mnie trafia...
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 maja 2012 16:50
Ale napisałaś PW do doggi, czy tak cały czas siedzisz, czekasz i mędzisz?

Przewinęła się już informacja, w jakim wieku pies umiera ze starości? Chyba nie jestem jeszcze gotowa posłać mojego zasłużonego Mr Brownie za TM, i boję się go w ogóle ruszać.  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 maja 2012 16:51
Dwa razy zgłaszałam błąd, pisałam na forum i prywatnie do jednej z moderatorek... i nic.
Pies ponoć umiera w wieki 12-15 lat, ale to tylko spekulacje bo chyba nigdzie nie ma konkretnej informacji, kiedy może umrzeć.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 maja 2012 16:55
Napisz bezpośrednio do administratorki: doggi.
Każdorazowo w razie problemów szybko pomagała mi z ich rozwiązaniem.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 maja 2012 16:56
Właśnie napisałam... zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Mój pies Radar, zgłoszony ot tak sobie na wystawę jest w mieszańcach, juniorach, pieskach i słuchajcie.. do tej pory ma 189 głosów 🙂

Serdecznie wszystkim dziękujemy, dodatkowo w następnej też wystawie też będzie !  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 maja 2012 18:26
Przyciąga wzrok, nic dziwnego ;P
W sumie mi też się on podoba, zaskoczył mnie swoim wyglądem. Właśnie nie chciałam by miał krótki ogon a tak coś mi się pofarciło z psem z probówki..
Dzięki niemu cena jego probówki wyniesie mnie 500 dgl 😉

Czy macie jakiś sposób by wygrywać konkursy ?
Bierze w nich udział Raisa (kilka komend nauczona), bierze w niej udział Radar (jedna) i nic..
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 maja 2012 19:08
Ja mam wrażenie, że wygrywa się je raczej losowo... z suką owczarka wygrywałam nie próbę polową, którą teoretycznie powinnam, ale agility np. Z kolei z mieszańcem wygrywam praktycznie wszystko...  🤔wirek: A wskaźniki mam słabe.
A to mój szczeniak z probówki, o bardzo urodziwym imieniu Straszna Wtopa  😁

Ciekawa jestem, czy uda nam się zdobyć parę głosów na wystawie :P
Uda Ci się, bo jest taki.. niespotykany.
Robisz konkurencję Radarowi... chociaż.. Straszna Wtopa to chyba jednak sunia, co ?  👍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 maja 2012 19:32
Sunia  😁 I kurczę chciałam ją pokryć, a bez 3 rangi nie mogę... dlatego się tak wściekam :/
rumka   niezbadane są wyroki boskie
25 maja 2012 19:58
Prosiłabym kogoś o zaproszenie mnie do znajomych (potrzebne do zadania ) mój nick : rumka 😉
In.   tęczowy kucyk <3
25 maja 2012 22:56
Jeszcze 5min i w końcu mogę wrzucić szczeniaki na giełdę  😅
Hej, ile się dostaje kiedy pies wygrał wystawę  ?
Na stronie wystawy jest napisane, że 1500 dgl..

A Radar otrzymał jedynie 500 dgl.
Z całą pewnością miał pierwsze miejsce bo dodatkowo wyskoczył puchar obok jego imienia..
Co jest nie tak ?


Drugie pytanie: moja suka jest w wieku rozrodczym. kiedy będzie miała cieczkę?
Głos oddany na Radara 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 10:44
Pies ponoć umiera w wieki 12-15 lat, ale to tylko spekulacje bo chyba nigdzie nie ma konkretnej informacji, kiedy może umrzeć.


doggi pisała w którymś wątku na forum, teraz go nie znajdę bo tam straszny bajzel przez to że ludzie zakładają miliony wątków o tym samym nadając im jeszcze dziwne, nic nie mówiące tytuły 😵

I specjalnie dla Flygirl:

Co zrobić żeby pies miał maksymalny charakter?

pies do wieku 1 roku pies musi
-załatwiać się na dworze
-mieć szacunek do opiekuna
-unikać niszczenia przedmiotów

powyżej 1 roku nie można zmieniać imienia

do 2,5 roku musi
-umieć minimum 3 komendy (chodzenie przy nodze też się wlicza)
-wziąć udział w min. 10 konkursach

Aby osiągnąć maksymalny charakter uczymy psa wszystkich komend, każda komenda daje +1 charakteru (która komenda co dodaje już tu pisałam) a po nauczeniu wszystkich dostajemy +4 do najlepszej cechy


Dar, a to nie jest tak, że 1500 jest za wygranie całej wystawy a nie tylko w swojej klasie?
A co do cieczki to losowo, moja miała ok 3lat i 2-3 miesięcy chyba, nie pamiętam dokładnie.
Znowu moja nie zaciązyła :p
Wieczorem spróbuje znowu, ech będę bankrutem 🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 11:04
A mój psiak będzie ojcem 🏇
Jak by ktoś chciał kryć dalmatynem to zapraszam, pies Champion 😉
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 11:11
jeszcze tylko 1 dzien i bede mogla sprzedawac psy..i cos czuje ze nie bede szalec z cenami - nie lubie miec tloku 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się