Doggi-game

twój link nie chodzi 😉


http://www.doggi-game.pl/dogs/view/6116 <-- Radar daje pokrycie. Wiem, że wam się podoba 🙂 20 dgl.
rumka   niezbadane są wyroki boskie
31 maja 2012 17:36
Prosiłabym o głosy na Szyszka kategoria : Psy rasowe - kategoria otwarta , suczki   owczarek podhalański ( głosy bardzo potrzebne ) :kwiatek:

Nadal pięknie proszę o głosy - potrzebuję 7 głosów  :kwiatek:
edit : strona 8  😉
Nie ten wątek  😡
Proszę o głosy na psy mieszańce juniorzy ŚNIEG strona pierwsza- potrzebuję 50 głosów aż!!!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 czerwca 2012 13:56
Załamałam się... specjalnie szukałam w schronisku szczeniaka suczki, żeby po zdobyciu rangi ją sobie rozmnażać. Kupiłam, od kilku dni postarzałam, dziś stworzenie osiągnęło wiek rozrodczy... i okazało się, że to pies  😵 A byłam przekonana, że kupiłam sukę... załamka. Znów tydzień czekania, aż uzbieram na drugiego psa... i kolejny tydzień postarzania  😵 A jak na złość na drugim koncie mam 2 suki, ale nie mogę mieć rangi...  :emot4:
Aaaa! Ale mi doggi zamula.  🙄
Nie mogę zapisać psa na konkurs, ani wziąc go na spacer. Jeszcze suka mi teraz cieczki dostała, a jak gra będzie chodziła w takim tempie to ją nie pokryje.  🍴
In.   tęczowy kucyk <3
01 czerwca 2012 17:02
Pagotta, to nie graj teraz, wejdź po 21, jest dużo szybciej.
kurde, jak zmienić psu imię? o.O
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 czerwca 2012 21:30
Obok nazwy psa masz mały ołówek, musisz na niego kliknąć i wyskoczy Ci ramka ze zmianą imienia. Ale jak zrobisz to po skończeniu przez psa 1 roku życia odejmą Ci punkty charakteru.
ale właśnie nie mam żadnego ołówka..
ten ołówek ma być koło nazwy "szczeniaczek" ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 czerwca 2012 21:42
Tak 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 czerwca 2012 21:42
Tak, właśnie tam, po lewej stronie
nie ma tu właśnie żadnego ołówka  👿
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 czerwca 2012 21:46
Hmm... odśwież stronę może? Kilka razy?
odświeżam właśnie cały czas i nic. Dziwne..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 czerwca 2012 21:51
W takim razie może zgłoś jako błąd? Na głównej jest formularz 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 czerwca 2012 22:55
Można gdzieś zobaczyć szczeniaki po moim psie? Z zakładki "hodowla" wiem, że został ojcem 4 szczeniaków, ale nie wiem, czy mogę je jakoś wyśledzić? Zobaczyć?
Możesz je śledzić przez rodowód swojego psa, tam niżej masz link do potomstwa 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 czerwca 2012 23:28
Dziękuję  :kwiatek:
Kurczę, całkiem zgrabne wyszły te szczeniaki 😀 Przynajmniej  z maści :P
Ja bardzo potrzebuję 10 głosów dla psa imieniem Hachiko, mieszance - grupa otwarta, pieski, strona 3. Pies o dosyć pospolitym wyglądzie, to jest brązowy w białe ciapki, uszy sterczące, ogon również 'do góry' 😉
edit:
Nie wiem czemu, cały czas zmienia mu się strona. Raz jest na pierwszej, raz na drugiej, a raz na trzeciej ; /
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 czerwca 2012 11:41
Nie piszcie że pies jest na którejś tam stronie (chyba że faktycznie jest w czołówce charakterem) bo psy o tej samej liczbie punktów charakteru sobie "wędrują" między stronami i np. ostatnio nie mogłam znaleźć mojego psiaka (mimo że kategoria miała mało stron) bo właśnie tak sobie wędrował, a chciałam zobaczyć ile ma głosów 😁

edit:
Uwaga!
Dziś lub jutro zostaną udostępnione krycia bardzo ciekawym mieszańcem o imieniu Mgiełek!

Mgiełek ma bardzo ciekawą maść, dzięki jego wyglądowi zaliczyłam zadanie z 50 głosami!
Piesek jest młody, świeżo wytrenowany, jego charakter wynosi 210 ale to wygląd jest jego największym atutem 😀
Myślę, że Mgiełek da bardzo ciekawe kolorystycznie szczenięta.
Cena na początek to 50$dgl 😅

A oto Mgiełek
http://www.doggi-game.pl/show/category/MC
Proszę o głosy na Niagarę, rywalizacja wyrównana, a mi zależy.. straaaszliwie. 😀 z góry dziękuję! odwdzięczę się!
Dzisiaj Raisa rodzi po moim Radarze ! 🙂
Mam mnóstwo szczeniaczków na sprzedaż, zapraszam !

rarytas
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2012 08:30
Krycia Mgiełkiem już dostępne!  😅
ja mam już dość zamulania tej gry, nie chce mi się czekać 15 minut aż się zaloguje, a potem kolejne 20 aż wejdzie w zakładki  😫
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2012 10:31
Wchodź w innych godzinach. Po 21-22 gra śmiga 😁

Zresztą jak wszystko pójdzie po myśli Esef to w przyszłym tygodniu przenosiny na nowy, lepszy serwer 😉
A mnie zaczyna już coraz bardziej męczyć to że nie można uzyskać więcej kasy, i wieczny jej brak, nie każdy chce lub może wpakować w grę realną kasę. Za drogie są akcesoria, w fantach też trudno coś więcej zdobyć, wieczne oszczędzanie, szczeniaki też wiszą na sprzedażach, chociaż są naprawdę tanie, to nie idą, na wystawach zdobyć większą ilość głosów mają psy tylko z pierwszej strony, do tej pory nie zaliczyło mi zadania z kupnem psa innej rasy, chociaż kupiłam. Gra ma bawić a mnie już wkurza 🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 czerwca 2012 10:42
Ja się zastanawiam, czy nie poczekać z graniem. Aż wszystko będzie ogarnięte, nie będzie problemów i ciągłego mulenia gry. Bo tak to się grać nie da...
In.   tęczowy kucyk <3
03 czerwca 2012 13:00
Watrusia, i Ci nie zaliczy, musisz kupić jeszcze raz. Nie da się zaliczyć w tym samym czasie "kup psa na giełdzie" i "kup psa rasy jakiej jeszcze nie posiadasz" na raz, zalicza tylko pierwsze.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2012 14:02
Hahaha, mam 666$ na koncie 😂
A krycia Mgiełkiem wystawiłam rano i juz były 4 krycia w tym 2 udane, ciekawa jestem co wyjdzie 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się