ZBANOWANE KONTO

Jestem znajomą zbanowanej equidore, założyła sobie drugie konto z powodu najprostszego.. zapomniała hasła. Bardzo błagała mnie, bym ja się tym zajeła. Ręczę za nią, że uczciwa dziewczyna z Niej i bardzo prosząca o odbanowanie albo usunięcie konta equidore a zostawienia konta lukrii.
Prosze, pomóżcie Jej, bo wiem że siedziała tu kilka godzin dziennie i czytała, tym samym zyskując dużo wiedzy.
Z góry dziękuje  😉
zapomniala hasla przez 6 min?
ostatnie logowanie equidore:
Styczeń 08, 2012, 13:39:32

pierwsze logowanie lukrii:
Styczeń 08, 2012, 13:45:13

ja nie lubie, jak ktos robi ze mnie debila.
Ja też jestem znajomą equidore i lukrii która naprawdę zapomniała hasła, a czekając na odpowiedzi na jednym z wątków wkurzyła się i założyła kolejne. Z tego co wiem, to też potem odzyskała stare hasło i logując się na stare konto próbowała je -bezskutecznie -usunąć. Według mnie - zdarzyć się może każdemu. Prosi tylko o odbanowanie, a nawet usunięcie dwóch kąt i pozostawienie mozliwosci założenia jednego z dobrym hasłem. Wiem, też że wchodzi codziennie na re-volte i patrzy czy nie jest odblokowana. Rówież ręcze za nią. Pozdrawiam re-voltowiczki!
w jaki sposob przez 6 minut zapomniala hasla?
Miała zapisane na osobnej kartce, która chwilowo się zapodziała, ale jak widać szybko się znalazła. Bądź człowiekiem i daj jej jeszcze jedną szansę.  😉 Prosi nie tylko ona ale i ja.
śmierdzi mi to z daleka oszustwem...
ale co może śmierdzieć Ci oszustwem ? ależ ona tylko prosi Cię o to, żeby mogła poczytać forum. Jestem drugą osobą, która ją zna i piszę w tej sprawie, więc co miało by być nie tak?
Hi,hi.A to mi poręczenie.


trzynastka   In love with the ordinary
20 maja 2012 21:04
prosi Cię o to, żeby mogła poczytać forum.

Czytać przecież można jako gość  😎
w dodatku wasza historia sie kupy nie trzyma, bo skoro kartke odnalazla, to dlaczego sie wiecej nie logowala na pierwsze konto? dlaczego nie napisala z pierwszego, albo drugiego pw z informacja o zaistnialej sytuacji?
wszyscy sie tak tlumacza.
ash   Sukces jest koloru blond....
21 maja 2012 12:11
dobra historyjka
Ja też jestem znajomą equidore i lukrii która naprawdę zapomniała hasła, a czekając na odpowiedzi na jednym z wątków wkurzyła się i założyła kolejne.

To jest fajny argument: jak nie ma odpowiedzi, na która się czeka, zakłada się drugie konto, bo drugie konto ma taką moc sprawczą, że odpowiedź pojawi się jak błyskawica  🤔wirek:   
dobra, koniec dziewczyny bo wydaje mi się, że posuwacie się za daleko. Może i wygląda to głupio, i ta sytuacja taka właśnie jest ale cholera drwiny z osoby, która prosi tylko o odbanowanie by mogła poczytać forum są dla mnie śmieszne. Wydaje mi się, że mogłoby się zdarzyć każdej z was i każda z was prosiłaby o pomoc. Dobra historyjka? pf, śmieszne określenie. historyjka? raczej rzeczywista wersja przestawiana przeze mnie zamiast mojej koleżanki, która jest zbanowana - ona napewno odpowiedziałaby na wasze pytania - gdyby mogła. Równie dobrze mogłaby wymyślić każdą inną wersje, że ma siostre która się loguje z jej komputera i też ma konto na r-v, i co? poleciałybyście wszystkie na to jak pies za kawałkiem szynki. Powiedziała prawdę, która nie tylko ja mogę zaświadczyć ale i założycielka tego wątku. Wydaje mi się to śmieszne co robicie, ale to wasza sprawa - pieprzenie głupot, o kimś i czyiś przypadkach a nieznanie prawdy. Z Pozdrowieniami dla 'sprawiedliwych adminek' i ludzi 'wszechwiedzących' którzy czytając historie, może - jak pisałam - głupawe ale z życia wzięte wszystko przekręcają na zafałszowane opowiadanki. uwaga, uwaga re-voltowiczki, nie wszyscy ociekają kłamstwem. 😉
Kłamstwem może nie, ale głupotą to na pewno.
A nie mogła poczytać forum jako gość i poszukać kartki? Przecież ją w końcu znalazła.. Po co po 6min zakładać nowe konto zamiast kartki poszukać..
jasne, że mogła. gdyby wiedziała jak to się skończy pewnie tak by zrobiła - tu ani ja ani ona siebie nie usprawiedliwia. mówi -'byłam głupia, a teraz ponoszę tego konsekwencje'
szczerze mówiąc, nie dokońca rozumiem o co jest ta batalia tutaj.
Ok, dziewczyna jest najwyraźniej mało bystra. Katija, co ci właściwie śmierdzi oszustwem? Co jako użytkownicy ryzykujemy pozwalając jej korzystać z forum? Jak rzeczywiście trudno jej się myśli, to życie to zweryfikuje i sama po czasie odpadnie. Jak to tylko chwilowe zaćmienie, to niech sobie korzysta i nikomu nie będzie przeszkadzać.
Reglamentowanie dostępu do forum jest mało fajne, imho.
ekhem, jest wyraznie napisane w regulaminie, ze dwoch i wiecej kont miec nie mozna. nawet nie wiesz, jakie to jest ciezkie do ogarniecia, jak tych kont jest po kilka. ja usuwac kont "niewaznych, przypadkowych itp" nie moge, nie mam takich mozliwosci technicznych. jakby kazdy tak robil jak wyzej wymieniona kolezanka, to w krotkim czasie bylby tu taki burdel, ze nie masz pojecia.
rozumiem Cię, jasne. Masz racje. Tylko po prostu moja głupiutka koleżanka nie zawsze czyta dokładnie wszystkie regulaminy i myślała, że drugie konto nie było żadnym problemem. Sama za to przeprasza i prosi o jeszcze jedną szansę.
ekhem, jest wyraznie napisane w regulaminie, ze dwoch i wiecej kont miec nie mozna. nawet nie wiesz, jakie to jest ciezkie do ogarniecia, jak tych kont jest po kilka. ja usuwac kont "niewaznych, przypadkowych itp" nie moge, nie mam takich mozliwosci technicznych. jakby kazdy tak robil jak wyzej wymieniona kolezanka, to w krotkim czasie bylby tu taki burdel, ze nie masz pojecia.


Masz rację, nie mam pojęcia, nigdy nie widziałam jak wygląda forum od kuchni. Ale o ile z pierwszym argumentem dyskutować trudno - dura lex sed lex,
o tyle z całym szacunkiem, twoja wygoda i łatwiejsze moderowanie nie jest, a w każdym razie nie powinna być w ogóle w tej sprawie brana pod uwagę.  😎
w takim razie już nic nie zaradzę? 🙁 No cóż, szkoda i wielka strata dla mojej koleżanki chcącej się edukować. Myślałam, że każdemu należy się druga szansa do poprawy, ona pewnie teraz błaga o okazanie trochę serca żeby weszła i przeczytała kolejne wątki. Jeżeli to coś zmieni - proszę bardzo. pozdrawiam i rozumiem twoje zdanie!
ale co może śmierdzieć Ci oszustwem ? ależ ona tylko prosi Cię o to, żeby mogła poczytać forum. Jestem drugą osobą, która ją zna i piszę w tej sprawie, więc co miało by być nie tak?


Może i wygląda to głupio, i ta sytuacja taka właśnie jest ale cholera drwiny z osoby, która prosi tylko o odbanowanie by mogła poczytać forum są dla mnie śmieszne.

ona pewnie teraz błaga o okazanie trochę serca żeby weszła i przeczytała kolejne wątki.


Skoro ta koleżanka jest głupiutka, jak sam twierdzisz i nie rozumie, jak forum działa, wytłumacz jej, że czytać może bez posiadania konta, zamiast robić z niej idiotkę. Koleżanka doprasza się możliwości czytania - do tego nie potrzebuje ani konta ani niczyjej zgody, tę możliwość ma cały czas. Nie rozumiem, o co kruszysz kopie - chce czytać, może czytać.
a no wlasnie nie może i w  tym caly problem. jest zbanowana i nie widzi żadnych informacji na stronie oprócz tej uwagi. W tym cały problem i o to chodzi. No właśnie - nie rozumiesz 😉
ja jedyna propozycje moge dac taka: niech napisze do administratorow strony (czy tez ty napisz w jej imieniu), przedstawi sprawe i poprosi od razu o usuniecie jednego konta i odbanowanie drugiego. ja z cala pewnoscia nie zdjeme bana z jednego konta. jesli administracja sie zgodzi na usuniecie i odbanowanie- mi nie robi roznicy.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
21 maja 2012 21:32
No to jaki Ci nie robi różnicy, to dlaczego sama tego nie zrobisz? 🙄
Becia23,  bo regulamin zabrania, a mod jest od przestrzegania regulaminu. z zażaleniami do jego treści to do admina.
Becia23, bo jesli ja zrobie, to drugie konto zostanie. a chodzi o usuniecie go- przeciez napisalam.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
21 maja 2012 22:32
Aaa, nie doczytałam. Zwracam honor :kwiatek:
A więc co dokładnie ma zrobić i do kogo się zwrócić? Przypominam, że nie widzi nikogo i niczego na tej stronie. Tylko napis 'zbanowne konto' bez mozliwosci jakiegokolwiek ruchu.
ps ; dzięki dziewczyny  😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
22 maja 2012 12:42
NAPISZ W JEJ IMIENIU DO ADMINISTRATORA!!!!!!!! Nick na form to root.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się