ZBANOWANE KONTO

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
22 maja 2012 14:49
Ja w ogóle nie rozumiem problemu,
jeśli jest zbanowana na re-volcie (faktycznie jeśli ma sie automatyczne logowanie to od razu wyskakuje komunikat typu "jesteś zbanowany na tym forum i papa"😉,
to spokojnie może czytać z poziomu voltopiry.pl.
Wiem, bo przypadkowo zostałam zbanowana i zalogowałam się przez voltopiry i
poprosiłam o odblokowanie.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 maja 2012 23:44
Może też zajrzeć z innej przeglądarki, na której nie ma włączonego automatycznego logowania  🙄 Swoją drogą zobaczcie jak re-volta uzależnia, dziewczyna nie może wejść i aż koleżanki z odsieczą wysłała 😉
root   szef wszystkich szefów
23 maja 2012 03:27
Equidore odblokowane, Lukrii skasowane.
Będę obserwował tego usera i jak się okaże, że rozrabia, to będę usuwał konto bez ostrzeżenia. Mnie też ta historia się wydaje dziwna, szczególnie fragment o próbowaniu usunięcia swojego drugiego konta... Whatever.

A jak ktoś nie pamięta hasła, to zamiast zakładać nowe konto, warto skorzystać z opcji przypomnienia hasła.
razem z equidore dziękujemy ! 🙂 historia dziwna - jednak prawdziwa.
[quote author=ms_konik link=topic=88082.msg1408721#msg1408721 date=1337694549]
Ja w ogóle nie rozumiem problemu,
jeśli jest zbanowana na re-volcie (faktycznie jeśli ma sie automatyczne logowanie to od razu wyskakuje komunikat typu "jesteś zbanowany na tym forum i papa"😉,
to spokojnie może czytać z poziomu voltopiry.pl.
Wiem, bo przypadkowo zostałam zbanowana i zalogowałam się przez voltopiry i
poprosiłam o odblokowanie.
[/quote]

Witam tez przypadkowo mnie zbanowano a nie mam drugiego konta nawet zadko sie loguje by kupic kilka rzeczy a tak to nawet malo sie udzielam i nie wiem co dalej zrobic pomoze ktos???
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 września 2012 15:45
skoro jesteś zbanowana,to jakim cudem napisałaś ten post? 🤔
[quote author=Ktoś link=topic=88082.msg1537308#msg1537308 date=1348843524]
skoro jesteś zbanowana,to jakim cudem napisałaś ten post? 🤔
[/quote]

no wlasnie nie wiem na voltopiry moge sie zalogowac ale nie moge dodac ogloszenia na re-volcie
A probowalas najpierw zalogowac sie na re-volte?
nie moge sie wogole zalogowac nic nie moge na re-volcie jedynie widnieje ze jest blad  a podspodem jest napisane ze konto zbanowane;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się