Włosomaniaczki, czyli walka o piękną grzywę (świadoma pielęgnacja)

bo biowaxy (jak zresztą każde inne ustrojstwo) lepiej mieszać z jakąś bogatszą lub bardziej naproteinowaną odżywką. U mnie genialnie sprawdza się zielono-brązowy biowax + bingospa lub gloria
Gillian   four letter word
30 maja 2014 15:29
taa... mi po tej keratyną zrobiła się objętość, szkoda tylko że jak wsadziłam rękę we włosy to nie szło jej wyplątąć 🙂

no nic, Alterra forever.
Ja mialam do zniszczonych, była mega spoko 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 maja 2014 16:33
gdzie kupujecie to Bingospa? nigdzie nie widziałam, raz w markecie trafiłam, ale się podjarałam za wcześnie, bo to sól do kąpieli była  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 maja 2014 20:56
madmaddie najlepiej na bingospa.eu 🙂

dostałam z Wizażu do testów odżywkę Goodbay Damage - skład ciekawy, zobaczymy jak działanie.
Edytka, ja też 😀. Od razu po powąchaniu wiedziałam co to za odżywka. Ja używam jej już od roku i polecam, przynajmniej na moich włosach całkiem dobrze się sprawuje.
madmaddie, niektóre produkty Bingospa do włosów można dostać w TESCO ( w moim są odżywki shea+5 alg i ta proteinowa różowa i jakieś szampony).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2014 12:55
dzięki  :kwiatek:
Ja też się zorientowałam, że pachnie jak Goodbye Damage, ale skład inny, na razie nie jest źle  👀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 maja 2014 14:01
Heval porównałam skład tej mojej (w białym opakowaniu noname) ze składem w Rossmanie - identyczny 🙂
Heval, skład jest ten sam 🙂.
Sisisa, Edytka, serio? To chyba pamięć mi szwankuje😁
myslalam, ze jakąś nową odżywkę wypuszczają na rynek a tu taki psikus 😀
Heval, serio, serio.
zostało mi trochę zamrożonej papki z henny z ostatniego farbowania. Warto to rozcieńczyć i nałożyć na łeb? Złapie delikatnie czy nierównomiernie i efekt będzie beznadziejny?
Rul, próbuj :P

Ja jeszcze raz zapytam w sprawie henny- czy komuś się tutaj spłukuje?

madmaddie, skąd jesteś? Ja widuje w Auchanach i drogerii Jasmin. Miałam jedną maskę do włosów, jedną do twarzy i mydło, ale mnie nie przekonały. A po akcji z "dzisiaj będzie na twarz" w ogóle podziękowałam 😉
ksan, co masz na myśli? To, że kolor się wypłukuje szybko?
tak, jasne, nie chcę być królikiem doświadczalnym 😉
spłukuje się, zrobiłam chyba za zimną mieszankę i już widzę zmianę koloru
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2014 21:22
ksan, aktualnie mieszkam w Katowicach 😉
madmaddie, niestety, ja w stolicy natykam się na Bingo, nie wiem, jak w innych zakątkach Polski 🙂

Heval, że w ogóle się wypłukuje, czy zostaje na stałe.
ksan, u mnie po dwóch tygodniach nie ma już śladu zwykle.
Czy ktoś korzystał może z szamponu w kostce LUSH Trichomania ?
Ponoć oparty jest na naturalnych składnikach...
[img]http://i548.photobucket.com/albums/ii338/eva007/trichomania.jpg?t=1290423256[/img]

widzę, że mają też dwie odżywki w kostce... może ktoś używał?
Firma jest dość popularna w UK - u nas niestety można chyba tylko kupić ich produkty na Allegro.
A tego ktoś używał: Sun Ozon spray ochronny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53315 ?
Was też tak zawsze wysypuje na twarzy po piciu skrzy-pokrzywy? Po 3 miesiącach przerwy zaczęłam znowu pić, parzę suszone zioła,a nie torebki i wysyp mam masakryczny.
I może macie jakąś wartą polecenia wcierkę (oprócz Jantaru) albo olejek na bardzo nasilone wypadanie włosów? Podejrzewam, że to może być se stresu, bo zwykle w sesji mi się nasila, tylko nie chciałabym na wakacje zostać z połową włosów 🙁
Interbeta, olejek Khadi stymulujący wzrost włosów fajnie działa na wypadanie 😉 No i przy okazji może Ci baby hair wysypią i nie zostaniesz łysa 😉
Eliksir do włosów słabych i wypadających Green Pharmacy. Zimą mnie uratował, jak zdążyłam zgubić 1/3 włosów... Dodatkowo wysyp babyhair, przyspieszony wzrost i mega nawilżenie skóry głowy 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
12 czerwca 2014 09:35
Czy ktoś korzystał może z szamponu w kostce LUSH Trichomania ?
Ponoć oparty jest na naturalnych składnikach...
[img]http://i548.photobucket.com/albums/ii338/eva007/trichomania.jpg?t=1290423256[/img]

widzę, że mają też dwie odżywki w kostce... może ktoś używał?
Firma jest dość popularna w UK - u nas niestety można chyba tylko kupić ich produkty na Allegro.



czytaj sklad 😉 sa "naturalniejsze" kosmetyki. co nie znaczy ze Lush jest kiepski, bo sama lubie i kupuje czesto mydla w plynie od nich i chwale sobie.
Ingredients: Sodium Lauryl Sulfate, Stearic Acid, Cocos Nucifera Extract (Kokoscreme), Glyceryl Stearate (&😉 PEG-100 Stearat, Lauryl Betaine, Sojalecithin, Parfüm, Vetiveria Zizanoides Root Oil (Vetiveröl).
cavaletti Dzięki, koniecznie dzisiaj poszukam w aptekach, obym znalazła .
Interbeta, w aptekach nie będzie 😉 Rossmanny, Natury i może Hebe - tam szukaj
Eliksir do włosów słabych i wypadających Green Pharmacy. Zimą mnie uratował, jak zdążyłam zgubić 1/3 włosów... Dodatkowo wysyp babyhair, przyspieszony wzrost i mega nawilżenie skóry głowy 🙂


Cavaletti, to ten?
tak, ten 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się