Wiek dyskutantów-ANKIETA

Jestem ciekawa czy forum się starzeje czy odwrotnie.
Zaraz ankietę wymaluję.
A jak mam 20 to co mam kliknąć?  🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 czerwca 2012 09:05
z dużą przykrością kliknęłam przedział 30-40,bo 30 mam już skończone 🙁

wakacje się zaczęły,średnia wieku bardzo spadnie...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 czerwca 2012 09:07
Proponuję trochę pozmieniać, tzn np 15-19, 20-29 itd bo faktycznie nie wiadomo co klikać  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 czerwca 2012 09:22
Popieram Smarcik, mam 20 i co klikać? 👀
Już nie będę zmieniała, bo dużo osób wzięło udział.
Czas leci, trzeba wpisywać "w górę" w latach granicznych i zrzucić pychę z serca.
30-40 miałam rozdzielić na mniejsze, ale jakoś tym osobom pod 40 chciałam udział umilić.  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 czerwca 2012 09:33
Za to tym 40+ to średnio umiliłaś 🤣
Jeśli macie skończone 20 (ew. brakuje Wam 3 mies.), to 20-30, jeśli brakuje Wam powiedzmy więcej niż 3 miesiące do 20, to kliknijcie 15-20 😉
Ja jestem równiutko pomiędzy 20-30.
kujka   new better life mode: on
27 czerwca 2012 09:39
zalezy jak na to spojrzysz-jak ktos ma 40 to moze faktycznie srednio. ale jak ma np 58 to... nadal jest 40+ 😉
Mało jest tych 40+, albo się ukrywają  😉
Ja bym wolała ankietę z rocznikami - za dwa lata nadal byłaby aktualna 😉
Za to tym 40+ to średnio umiliłaś 🤣

Tam umilałam tym 50+  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 czerwca 2012 09:58
że są w grupie do 100? Osoby mające 101 są dyskryminowane 😂 Ale tak serio to Abre ma rację, ankieta rocznikowa byłaby dłużej "aktualna" 🙂
że są w grupie do 100? Osoby mające 101 są dyskryminowane 😂 Ale tak serio to Abre ma rację, ankieta rocznikowa byłaby dłużej "aktualna" 🙂

Ja nie mam oczu na pikanie ankiety rocznikowej. Zróbcie, zagłosuję.  :kwiatek:
Oj nie marudzić, dobra ankieta jest.
Jestem bardzo ciekawa wyników i mam nadzieję, że jest dużo starszyzny, czyli 30+ i 40+ 😀
Myślicie, żeby taką ankietę rocznikową zrobić? Mogę zaraz zrobić, dajcie tylko znać 😉 Tyle, że wtedy ten temat to chyba dać do zamknięcia, nie?
Myślicie, żeby taką ankietę rocznikową zrobić? Mogę zaraz zrobić, dajcie tylko znać 😉 Tyle, że wtedy ten temat to chyba dać do zamknięcia, nie?

Nie do zamknięcia, bo ja się obrażę.  😉
Zrób, jak chcesz -zatytułuj Szczegółowy wiek ....
A moja sobie spadnie.
A mnie zastanawia dlaczego w przedziale 10-15 jest tylko jedna osoba. Chyba gówniarzernia sobie lat dodaje.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 czerwca 2012 10:51
..jakby na forum trzeba było logowac się peselem,to wtedy byłoby wiarygodnie... 😉
kujka   new better life mode: on
27 czerwca 2012 10:52
pokemon, albo nie wchodza na towarzyskie, tylko okupuja konskie z pytaniami o to w jakim siodle ujechac konisia.
A taka ewentulność też jest.
A mnie zastanawia dlaczego w przedziale 10-15 jest tylko jedna osoba. Chyba gówniarzernia sobie lat dodaje.

Mnie też to zastanowiło.
Ale "gówniarzeria", to często gęsto <18, więc trochę już jest 😉 Powinien byc przedział do 18 r.ż. Wtedy byłoby wiadomo ile mamy nieletnich 😉
To darujmy sobie ten rocznikowy wątek 😉 W razie czego mamy jeszcze kupę lat przed sobą, zdąrzymy :P
Nie no, mi chodzi o taką 12/13 lat. TAkiej tu pełno.
I gybym ja sobie mogła zaznaczyć 10-15 to bym się aktualnie zesrała ze szczęścia.
I przepraszam z góry za niezwykle śmierdzące porównanie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 czerwca 2012 11:14
Może dlatego, że jest środek tygodnia, wczesna godzina a ankieta działa dopiero od dzisiaj  😉 Dzieciaki w szkołach to nie wypełniają ankiety, studenci się obijają i wypełniają a starsi siedzą w pracy na r-v  😁
[quote author=Ktoś link=topic=88523.msg1443481#msg1443481 date=1340784308]
z dużą przykrością kliknęłam przedział 30-40,bo 30 mam już skończone 🙁[/quote]

Haha, no ja tak właśnie też z przykrością stwierdziłam, że może i się czuję na 15 ale to już chyba nie ten przedział wiekowy 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 czerwca 2012 11:19
ja zagłosowałam. ale wydaje mi się że przedział 15-20 powinien być jakoś podzielony. 15 to jeszcze gimnazjum, a 20 to już studia 😉
Wrrr.... To ankieta według mojego spojrzenia na świat.
Każdy może zrobić inną.
Ja tak grupuję sobie w głowie: dzieci, młodzież, dorośli młodzi ludzie , bardzo dorośli i.... bardziej dorośli.
A ja się cieszę że mogłam zaznaczyć 30+ bo dobrze mi z tym 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się