Howrse cup - gra

Od jutra zaczyna się gra, wiec zakładam wątek.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 lipca 2012 18:32
Od godziny 0😲0  😁
Odliczajmy czas 😀
Dobra, także drużyno re-volty DO BOJU  🏇 pokażmy tym z innych krajów, że jesteśmy najlepsi 🙂 Olimpiada będzie nasza 😀
uhuhu, faktycznie pospolite ruszenie się zaczęło 😉
Cierp1enie,  ale masz bojowy nastrój  😁
Re-volta do boju! 😅

Ja na pewno będę mieć nick flygirl. 🙂

I dla przypomnienia: zajmujemy się QH i mieszańcami? Czy mieszańcami jednak nie?
Ja też będę chciała - balumal.

Jestem za QH 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lipca 2012 19:02
To i ja się przypominam- Kermitek 😀
Na pewno będę miała czas do 6 sierpnia, a jak potem to zobaczymy 😁 Z raz dziennie pewnie wejdę, żeby konie i treningi ogarnąć 😉
No to i ja dołączę. Nudzi mi się 😉 Ale pewnie nie będę mogła zaglądać regularnie, bo w stajni nie mam komputera 😉 Nick: Kayka
Wygramy z innymi panstwami na 99 % no a ten 1 % to czechy  😉
No mój nick oczywiście rosolowa 🙂
co do hodowli to możemy hodować AQH i mieszańce, wiadomo, że będziemy musieli mieć 2 grupy, bo się nie zmieścimy.

Może Re-Volta i Voltopiry?
jedna będzie hodować AQH druga mieszańce. Mieszańce o wiele szybciej uzyskują większe UM.
Ja się chyba nie piszę, na razie nie ogarniam za bardzo zwykłego Howrse 😉
ja chcę do aqh, mieszańców pewnie nie ogarnę, żeby to sensownie wyszło 😁 i oczywiście będę jako xofkate 🙂
a możemy się rejestrować o północy naszego czasu? bo w sumie mogę posiedzieć, co mi szkodzi. popatrzę jak to działa i rano szybciej mi pójdzie 😉 o ile serwery nie będą oblężone taką ilością chętnych 😁
ktoś może mi wytłumaczyć łopatologicznie o co chodzi? Grałam w to z półtora roku temu? a teraz mi się nudzi, więc mogę pograć  😁
Powstaje całkiem nowa gra, z okazji Igrzysk Olimpijskich. Howrse stworzyło nową grę, dzięki której będziemy rywalizować z innymi państwami.
Okej, dzięki  :kwiatek: Mają być wygrane jakieś zawody, czy jak najwyżej podnieść PG, czy co?  :kwiatek:
Zawody, razem tworzymy jeden zespół i hodujemy wspólnie konie, by potem brać udział w wyzwaniach 🙂
Kurcze będzie ciężko, tak jak już tak szybko wzrasta PG... Ale damy radę ;D!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lipca 2012 20:52
calore jeśli będzie się można rejestrować to puścisz mi linka do strony Howrse Cup? 😉 Chyba też będę dziś dłużej siedzieć, to mogę się zarejestrować od razu po północy 😀
czemu jak u mnie była 21:51 to wiadomość Czarownicy była wysłana o 21:52? 😁 Czarownica znowu wyprzedza system  💃
a nie ma już linka do tej strony? jak to będzie, zarejestruję się i tyle? mam słać zaproszenie do grupy? grupy jeszcze nie ma przecież. kto się w końcu tym zajmie? ktoś z testerów?
ja siedzę, poczekam do 24, zobaczę czy się da już rejestrować 🙂
kujka   new better life mode: on
23 lipca 2012 21:10
jakies www?
ja będę mieć nick Jekaterina
zarejestruję się z samego rańca. i zaczynamy działać  😀
Też spróbuję  👀
I podbijam pytanie kujki  😉
Wiem, że to może głupie, ale może mi ktoś jakoś jasno wytłumaczyć, o co w tym chodzi?  :kwiatek:
kujka - www będzie jak się okaże może o 00😲0 a jak nie to 00😲0 ale czasu międzynarodowego, jako że to gra w której grają wszystkie państwa na raz.
Na razie nie wiadomo jaki będzie adres, bo chyba nie ten sam co testowy.
na forum piszą, że gra będzie dostępna od 12 w południe GMT, czyli o naszej 14 😵
Aha, no trudno, trzeba poczekać, dobranoc wszystkim 🙂
buuu, a ja tu wstałam o 8😲0  😵
no nic, będę zalogowana w grze dopiero koło 17😲0
Jeżeli ktoś pierwszy wejdzie, niech da link, żeby nie latać i szukać  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się