prezent dla koniary

Witam,

z wyszukiwarki skorzystałam i nie znalazłam takiego tematu... mam może nietypową prośbę o podpowiedź:

moja młodsza siostra uczy się jeździć konno, ma lekkiego bzika w tym temacie. Za trzy tygodnie ma urodziny (17tkę) i chciałabym jej kupić coś fajnego. Sama mam do czynienia z końmi tyle ile podejrzę podwożąc ją od czasu do czasu do szkółki, mniej więcej od półtora roku. Pomyślałam, że koniary mogłyby mi podpowiedzieć co by się nadało. Mam już rundę po sklepach i naprawdę nie jest łatwo znaleźć coś więcej niż breloczek i za mniej niż Xset złotych. Ona swojego konia nie ma więc kupowanie gadżetów dla koni odpada, nie uprawia tego sportowo tylko po prostu się uczy jeździć... Na firmowe ciuchy koniarskie po prostu mnie nie stać bo myślałam na początku o jakiejś koszulce ale weszłam do jednego sklepu i ceny mnie poraziły . Literaturę pożycza od instruktorki, zresztą zwyczajnie sie na tym nie znam i po przejrzeniu w Empiku tytułów po prostu zgłupiałam...

Mieszkamy razem, korzystamy z jednego komputera więc nie raz widziałam, że zagląda tutaj ... Nie znam nikogo z jej "końskich" znajomych więc sięgam po ostatnią deske ratunku : może ktoś chciałby poświęcic minutkę i podać jakieś pomysły? Może dostałyście coś fajnego? Albo komuś kupiłyście? Kokosów nie zarabiam bo tylko dorywczo pracuję, mój budżet to tak ok. 60 zł.....  tak myślę że jeśli nie wpadnę na nic to chyba dam jej tą kasę na kolejne lekcje ale tak już poprzednio zrobiłam i chyba nie wykazałam się, bo to łatwizna ...
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
30 lipca 2012 12:11
Może zafunduj siostrze indywidualny trening skokowy/ujeżdżeniowy na jakimś lepszym koniu? Albo fajny teren... Nie napisałaś z jakich okolic jesteście, a to by pomogło  🙂
wątek zamknięty
Pomysł z treningiem, albo jakimś fajny terenem (np. jednodniowy rajd)  jest świetny. Poza tym nie broniła bym się przed gadżetami dla koni. Jeżeli ma swojego ukochanego zwierzaka to zestaw szczotek czy czaprak w ulubionym kolorze też sprawi jej ogromną radość.
A poza tym jeżeli tu zagląda to nie boisz się, że zobaczy Twój post 😉
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2012 12:17
wątek zamknięty
Może rękawiczki do jazdy? Zawsze to jakiś własny element ze sprzętu jeździeckiego, a wiadomo - ziarnko do ziarnka.
wątek zamknięty


Mam już rundę po sklepach i naprawdę nie jest łatwo znaleźć coś więcej niż breloczek i za mniej niż Xset złotych. Ona swojego konia nie ma więc kupowanie gadżetów dla koni odpada, nie uprawia tego sportowo tylko po prostu się uczy jeździć...




Ja bym celowała w biżuterię. Np. tutaj http://galopada.pl/produkt/kategoria/260 są srebrne bransoletki w granicach 60 zł, przeróżne wisiorki za jeszcze mniej. Przynajmniej trwała rzecz, jakaś pamiątka na dłużej niż jeden sezon.
wątek zamknięty
o kurcze - to jednak był taki wątek.... słowo daję, nie wyświetliło mi się, może za długa frazę wpisałam.... ale to ogólny wątek prezentowy i nie widzę tam nic ponad jedną czy dwie propozycje poza moim zasięgiem a reszta to zupełnie nie koniowe propozycje  🙁



Jesteśmy z okolic Mińska Mazowieckiego... ja teraz mam krótkie zlecenie w W-wie więc rozglądałam się tutaj...

Teraz wyjechała na wakacje więc może nie namierzy mnie tak łatwo 😉  wraca dopiero tuż przed imprezką 😉 a ja zalogowałam się tu tylko w celu "wywiadu" bo nie koniowa jestem więc mam pewne szanse zachować anonimowość 😉


o! o rękawiczki nie pytałam a nikt nie zaproponował 😉 nie pomyślałam.


wątek zamknięty
moze rekawiczki dla niej ... mysle ze to najlepszy pomysl...
Bo pewnie o trening by było trudno chyba że pogadasz z jej trenerka i np. zabrałaby ja np. w teren dla odmiany na taki mini rajdzik bo domyslam sie ze juz dobrye sie trzyma w siodle nawet z małymi przeszkodami w terenie - niskie skoki. Ale ten pomysl koniecznie z trenerem trzeba uzgonic bo on bedzie wiedzial czy jest na to gotowa....
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
30 lipca 2012 14:05
Ja też bym celowała w rękawiczki.
Teren, trening fajna rzecz, ale jest i po godzinie go nie ma, a myślę, że taki trwalszy prezent może dać więcej radości.
Rękawiczki <- tu masz temat poświęcony samym rękawiczkom, jakby pomysł Ci się spodobał, to tam znajdziesz dużo propozycji, a nawet jeśli nie to spokojnie możesz zapytać, dziewczyny pewnie chętnie podpowiedzą różne opcje w takim zakresie cenowym 🙂
wątek zamknięty
dzięki za podpowiedzi 😉 zalogowanie się tutaj to była dobra decyzja, dostałam na PW fajny namiar na prezent 😉

rękawiczki to super pomysł, sama bym na to nie wpadła i już się w zasadzie zdecydowałam na zakup, ale jednak będę miała dla niej koszulkę  😅  chociaż nie firmową  🙄

wygląda jak na zdjęciu, mam nadzieję że jak już do mnie dojdzie to będzie taka fajna jak się spodziewam... sama dla siebie mam pokusę kupić 😉




jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki 😉
wątek zamknięty
jeszcze bym poleciła smieszne kubki i koszulki z linka http://koniczyna.shoper.pl/komputery
wątek zamknięty
😁 a teraz ja narobie malej siary:
markir, zanim dostaniesz bana za podwojne konto, wytlumacz dlaczego swojej rzekomej siostrze chcesz kupic na urodziny koszulke, ktore sama sprzedaje?
a teraz dla ciekawych:
drugie konto na tym ip to Agnieszka Soszyńska
a strona z jej profilu to:
http://konikowe.home.pl/
oraz galeria
i ogloszenia
😂
wątek zamknięty
odpowiedni marketing dźwignią handlu 😎
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
31 lipca 2012 18:12
To sobie mogłyśmy wymyślać prezenty  🙄 jak ja nie lubię takich ludzi....
wątek zamknięty
No ja tez nie lubie, jak ktos w imie sprzedazy produktu robi z ludzi debili 🙁
wątek zamknięty
Z siebie robi debila. Żal  🙄
wątek zamknięty
mogę przynajmniej dostać na PW informację o co chodzi? podwójne konto? może i nie jestem biegła w te klocki jecśli chodzi o internet ale strzałów w stopę nie uprawiam!

jeśli będę chciała robić tego typu marketing to nie będę się podpisywała z imienia i nazwiska. Wystawiam ogłoszenia, szukam klienteli, śledzę wątki, wysłałam PW do dziewczyny z moim linkiem ale to chyba nie jest pogwałceniem zasad?  


EDIT:

wyjaśnienie się należy i tym samym zamieszczam:

Jak napisałam na PW do katiji: pomysł z dublowaniem konta w moim otoczeniu padł. I moje konto, co ustaliłam, jest de facto zdublowane Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do niewinności bo wyrok i tak jak widzę zapadł, szczegóły i tłumaczenia nie są istotne. Za to zemsta na bliskim mi "specjaliście od marketingu" w opracowaniu, zatwierdzona zostanie na zimno.
Ponieważ jednak w tej chwili mam pewne trudności z wyegzekwowaniem dostępu do drugiego konta bez pomocy moderatora chwilowo nie mam możliwości wywalenia tejże wątpliwej reklamy. Może Katija zaradzi.

A teraz kilka słów: mam 36 lat więc nastolatką już dawno nie jestem; na re-voltę zaglądam od zdaje się jakichś dwóch lat i nieraz widziałam jak są namierzani handlarze;  jak myślę mam przynajmniej przeciętny poziom inteligencji który uzbraja mnie w instynkt samozachowawczy, znam trzy użytkowniczki re-volty w tym jedną osobiście i "na żywo", które takąże "reklamę" mogłyby pociągnąć dla mnie w sposób przemyślany i nie do wyśledzenia gdybym takiej potrzebowała (kurcze: żebym ja przynajmniej taką wymyśliła!). To z czym się ogłaszam nie jest dla mnie źródłem utrzymania tylko realizacją moich pasji - nie mam ciśnienia na kasę z tego tytułu bo póki co pracuję na życie na etacie. Moim błędem okazało się zlekceważenie głupiego pomysłu zamiast oprotestować głośno i dobitnie i owszem - jak ma być ban to będzie; i tak nie przebije on tego co czuję teraz bo już dawno się tak nie WSTYDZIŁAM, bo w gierkę sama dałam się wciągnąć prowadzona za rączkę... człowiek uczy się całe życie...

więc tak  - debil to dobre słowo.... ale przeczytałam tu już sporo i chyba cokolwiek napiszę i tak psu na budę.

EDIT2
miałam poprzestać na powyższym ale żeby nie było, że jestem tu wyłącznie dla reklamy wywaliłam ogłoszenie, wywaliłam z profilu stronę internetową. Znam teksty i tekściki w takich sytuacjach więc uprzedzam: jeśli MODERATOR sobie zażyczy dane te wrócą na miejsce bo o "ucieczkę" nie dam się posądzić... To za co zostałam już osądzona i ścięta wystarczy...

EDIT3

fota została usunięta; jak wyżej napisałam - jeśli moderator będzie miał wątpliwości czy powinna była zniknąć proszę o PW.
wątek zamknięty
ok. ja kupuje to tlumaczenie. zbanowane zostanie konto markir. uwazam, ze link do strony w profilu powinien wrocic na swoje miejsce, galeria tez.  i lepiej pilnuj rodziny 😉
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.