Niejasności wokół Moderacji -lato 2012

Odkładając na chwilę sprawę kasowania wpisów .
Mam od dawna wrażenie absencji Wawrka na forum w roli Moderatora.
Katija dwoi się i troi a i tak jest wiele spraw do poprawienia. Wawrek zjawia się rzadko,
trzaśnie guzikami tu i tam i znika.
A Moderator to osoba, ktora zgodziła się tu być. I powinniśmy mieć z nią kontakt a nie się jej bać.
Nie podobało mi się postępowanie Wawrka wobec jednego z dyskutantów już wcześniej.
Wyraźnie zabarwione osobistą niechęcią.
Nieobiektywne.
Ogólnie to wielkie forum warte jest porządnego Moderatora.
Na przykład takiego co się podejmie przeprowadzenia dyskusji i zmian w sprawie wątków osób proszących o pomc materialną.
Lub w sprawie reklam i kryptoreklam. Są dyskusje na ten temat.Pisaliśmy. W pustkę. A można było wiele zrobić.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
01 sierpnia 2012 12:03
😉
koniec ofa


Nie podobało mi się postępowanie Wawrka wobec jednego z dyskutantów już wcześniej.
Wyraźnie zabarwione osobistą niechęcią.
Nieobiektywne.
Ogólnie to wielkie forum warte jest porządnego Moderatora.


no własnie!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 12:05
Odkładając na chwilę sprawę kasowania wpisów .
Mam od dawna wrażenie absencji Wawrka na forum w roli Moderatora.
Katija dwoi się i troi a i tak jest wiele spraw do poprawienia. Wawrek zjawia się rzadko,
trzaśnie guzikami tu i tam i znika.
A Moderator to osoba, ktora zgodziła się tu być. I powinniśmy mieć z nią kontakt a nie się jej bać.
Nie podobało mi się postępowanie Wawrka wobec jednego z dyskutantów już wcześniej.
Wyraźnie zabarwione osobistą niechęcią.
Nieobiektywne.
Ogólnie to wielkie forum warte jest porządnego Moderatora.
Na przykład takiego co się podejmie przeprowadzenia dyskusji i zmian w sprawie wątków osób proszących o pomc materialną.
Lub w sprawie reklam i kryptoreklam. Są dyskusje na ten temat.Pisaliśmy. W pustkę. A można było wiele zrobić.


No więc właśnie. Po co mu ta funkcja więc skoro Moderator Wawrek boi się jakiegokolwiek dialogu z użytkownikami ale za to lubi pokazywać kto tu rządzi często nie mając racji.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 12:09
po raz kolejny wawrek dał ciała i nie ma odwagi przyznac się do tego,wyjasnic i przeprosić (!) nic nie tłumaczy braku jego informacji o wykasowaniu przez niego kolejnego posta.

niech usuwa,ale niech da informację,że to zrobił.

to ,że jest beznadziejny wiemy od dawna.

przegłosowanie forumowego votum nieufności nie przejdzie,zbyt wielu zarejestrowanych uczestników,którzy nie mają pojęcia o co chodzi.

jestem za odwołaniem wawrka z funkcji moderatora.

i nie trzeba go banować, i tak zniknie sam,jak już nie będzie w swoim mniemaniu "rządził i dzielił".

małość człowieka wychodzi w momentach,gdy należałaoby przyznać się do popełnionego błedu.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 12:11
małość człowieka wychodzi w momentach,gdy należałaoby przyznać się do popełnionego błedu.

on nigdy się do błędu nie przyzna. Woli tchórzliwie milczeć i brać na przeczekanie.
duunia ale to czy kogoś lubisz czy nie nie powinno dawać Ci przyzwolenia na obrażanie osób piszących w wątku dzieciowym. Ja jakoś od razu podobnie jak dempsey skojarzyłam Twoją wypowiedź o laskach właśnie z tym wątkiem.

Szkoda że Wawrek nadal nie chce wyjaśnić sytuacji.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
01 sierpnia 2012 12:16
przyjrzyj sie moze jeszcze raz  😉 i nie odpowiadam za cudze skojarzenia  🥂

i mial byc koniec ofa!
W porządku, skoro skasowałaś...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 12:30
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,785.msg1332303.html#msg1332303  - tu był tez popis naduzycia władzy...wrotki był moderowany,w związku z tym,kazdy jego wpis wymagał akceptacji moderatora.jeden z moderatorów puścił wpis ze słowem "zasrany", na co wawrek ochoczo nałozył kolejną karę,jaką było uciszenie...ręce opadają.

z aktywności na forum wynika,że zalogowany ostatnio był:
Ostatnio aktywny:  Lipiec 31, 2012, 07:58:19 
więc pewnie czyta,nie logując się.
....... karawana idzie dalej  🙁
Dziwię się bardzo, że my jako uczestnicy forum pozwalamy na coś takiego. Moderatorzy są dla nas jako forum, a nie forum dla moderatorów. Wydaje mi się, że jednak powinniśmy zaprosić do rozmowy Quantę żeby z Wawrkiem zrobić porządek raz zdecydowanie - bo jego poczynania od dawna już nie są właściwe.
dempsey   fiat voluntas Tua
01 sierpnia 2012 13:22
epk, jestem za
ja tego tak nie zostawię - i zapewne sporo osób też nie

ale quanta została zaproszona na razie domyślnie, tzn kilka osób wyraziło takie życzenie w tym wątku
może na razie nie ma czasu?
ona akurat nie jest osobą migającą się od odpowiedzi
ktoś wysłał jej już PW?

edit: katija, a Ty się wyrabiasz z obowiązkami moda tak prawie-jednoosobowo, czy z trudem? a może jednak podzieliliście się jakoś obowiazkami z szanownym tu wspominanym? jakie są w ogóle Twoje odczucia nt. ilości pracy? faktycznie wygląda jakbyś wszystko sama ciągnęła

edit2: oho dziewczyny wstawiają fotki do wątku obok.. może kolega się skusi i zaloguje  🥂 to chyba jego ulubiony wątek  😁
Serwilizm na forum jest dość powszechną postawą, zatem wątpię czy coś się zmieni.
🙁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 14:27
Reakcja tut. adminstracji a właściwie jej brak też daje do myślenia.
kujka   new better life mode: on
01 sierpnia 2012 14:36
Elu, mi rowniez to daje do myslenia. Wymyslilam tyle, ze administracja nie ma obowiazku siedziec na forum 24/7. moze miec prace, zycie prywatne czy np siedziec w stajni. Temat ma 5h. Moze dajmy czas?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 14:37
Administracja siedzi na forum obecnie w wielu wątkach od co najmniej 2 godzin i ma czas na pisanie sążnistych wypowiedzi. Tak jakby koniecznie pokazać tu obecnym gdzie nas ma i nasze problemy.
dempsey   fiat voluntas Tua
01 sierpnia 2012 14:48
hmmm myślę podobnie kujka, jednak zaczynam powoli miec przykre wrażenie, że to naiwność  🤔

Ale może coś jest ustalane na linii moderacja-administracja poza forum?
Chociaż i tak wypadałoby tu przyjść i napisać krótko "proszę czekać sprawa w toku" czy coś takiego
kujka   new better life mode: on
01 sierpnia 2012 14:49
dempsey, tez tak wlasnie pomyslalam, ale juz nie bede sie mieszac.
trzynastka   In love with the ordinary
01 sierpnia 2012 14:56
Wydaje mi sie, ze Quanta rownież czeka na wyjaśnienia wawrka, z reszta sprawa ma ledwo 1,5 dnia, wątek kilka godzin więc możemy poczekać.

Sprawdzał ktoś czy wawrek sie logowal na swoje konto i po prostu ma nas w duszy, niech sobie baby piszą, ja mądrość jedyna tłumaczyć sie nie mam zamiaru, czy... może go zwyczajnie nie było ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 15:12
nine - zacytuje siebie... 😉

[quote author=Ktoś link=topic=88888.msg1479053#msg1479053 date=1343820651]
z aktywności na forum wynika,że zalogowany ostatnio był:
Ostatnio aktywny:  Lipiec 31, 2012, 07:58:19 
więc pewnie czyta,nie logując się.
[/quote]
Quanta owszem jest, ale chyba nie sądzicie, że nie robi nic innego niż przegląda WSZYSTKIE wątki. Jeśli do tej pory nikt nie napisał do niej o tym co się dzieje, to może o tym nie wiedzieć. A ElaPe zamiast się czepiać administracji, która raczej nie jest na jej ani niczyich usługach rozumiem, że napisała już do niej PW z informacją?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 15:41
taa, Quanta nie wie, nie widzi 🙄 Dla czystej formalności PW właśnie poszło z linkiem tu
trzynastka   In love with the ordinary
01 sierpnia 2012 15:48
[quote author=Ktoś link=topic=88888.msg1479249#msg1479249 date=1343830321]
nine - zacytuje siebie... 😉

[quote author=Ktoś link=topic=88888.msg1479053#msg1479053 date=1343820651]
z aktywności na forum wynika,że zalogowany ostatnio był:
Ostatnio aktywny:  Lipiec 31, 2012, 07:58:19 
więc pewnie czyta,nie logując się.
[/quote]
[/quote]

Dziękuje, uciekło mi. Jednak voltowanie przez telefon to sztuka 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 20:54
wrócił szanowny jegomość.i struga jarząbka.czyli nihli novi....
dempsey   fiat voluntas Tua
01 sierpnia 2012 21:00
fajnie..
ja nie wiem, moze zglosic ten watek do przyklejonych, zeby moderacja+administracja go zauwazyla i cos w nim napisala
😵
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 21:04
Tania, z całym szacunkiem do Ciebie? uważasz,że to jest odniesienie do zarzutów? debili z nas robi,a nie odnosi się do zarzutów.
[quote author=Ktoś link=topic=88888.msg1479667#msg1479667 date=1343851497]
Tania, z całym szacunkiem do Ciebie? uważasz,że to jest odniesienie do zarzutów? debili z nas robi,a nie odnosi się do zarzutów.
[/quote]
Czekaj, spokojnie.
Po pierwsze: przyznał się do kasowania postów. Tak? Czyli WINNEGO mamy.
Po drugie: nie okazał skruchy a wręcz przeciwnie. Zaprezentował butę.
Po trzecie: Faza spytała, o skasowany JEJ post. Czyli osoby nie zbanowanej.
To chyba rozwieje wszelkie wątpliwości?
Pan Wawrzyniec nie powinien być Moderatorem.
Jako dyskutant : składam protest przeciwko dalszemu pełnieniu funkcji przez niego.
IMO, może warto by było zdobyć fundusze poprzez reklamę i
zatrudnić moderatora? (ale to już leży w gestii administracji).
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
01 sierpnia 2012 21:46

Pan Wawrzyniec nie powinien być Moderatorem.
Jako dyskutant : składam protest przeciwko dalszemu pełnieniu funkcji przez niego.






no  więc ja też uwazam ze nie należy go prosić tylko wyp...  😉 dyscyplinarnie, kto jeszcze?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się