Paka :-)

No te palki są niezłe ale jak się tam trzyma tylko bieżąco używane rzeczy. Jako "szafa na sprzęt" się słabo nadają.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 grudnia 2021 14:28
Ponieważ sama nie znalazłam opinii i kupowałam trochę w ciemno, podzielę się pierwszymi wrażeniami z paki TackRoom. Wykonanie jest rewelacyjne, brałam model bez nadstawki (w planach mam zamiar ją dokupić, jak drugi koń wróci do domu ze szkoły z internatem).

Jest naprawdę spora (więc potrzeba trochę miejsca w siodlarni), ale przy swoich gabarytach świetnie się nią jeździ i jest mega lekka. Na razie zawisło w niej siodło ujeżdżeniowe, ale w perspektywie nie będzie pewnie kłopotu ze zmieszczeniem skokówki. Jeśli ktoś rozważa to polecam brać pokrowcem. Generalnie uważam, że był to bardzo dobry zakup.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 grudnia 2021 07:08
bjooork, jaki model masz tack room? Ja rozglądam się za tą najmniejszą, stricte na zawody i ciekawa jestem jak to cenowo wygląda, bo jeszcze mi nie odpisali na maila.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
28 grudnia 2021 08:24
Hermes, jeśli chodzi o kontakt z firmą to trzeba być dość .... cierpliwym i konsekwentnym, najlepiej uderzać do nich na tel. Co do paki to mam tą większą Competition.
bjooork, w jakich one są teraz cenach ?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 grudnia 2021 13:28
Klami, jako, że się dodzwoniłam do przemiłej Pani to powiem tak...lekko kosmiczne. Za mała pakę jak alfako mini ponad 11 tyś to przynajmniej dla mnie niestety za dużo.
Jak wygląda jakość, żywotność pak z Nortexu? Czy blachy są wiotkie, cienkie w porównaniu do Alfako?
Rozważam zamówienie rzeczywiście dużej, wg własnego projektu, która docelowo służyłaby tylko jako stacjonarna.
Odradzalibyście, czy odwrotnie 😉?
Moon   #kulistyzajebisty
23 lutego 2022 10:39
czeggra1, w wersji budżetowej i w opcji paka stacjonarna - polecam. Moja ma co prawda tylko niecałe 2 lata, stoi w nieogrzewanej siodlarni i nigdzie nie jeździła ale generalnie poza tym, że jest brudna :P to raczej nic się z nią nie dzieje.
Blacha faktycznie jest cieńsza niż w przypadku Alfako chociażby.

Mam też w siodlarni pakę Nortexu, która ma już kilka ładnych lat, zwiedziła kilka stajni i no... widać po prostu, że nie cackano się z nią - ma odpryski kolorowej farby, trochę rdzy. Ale still, moim zdaniem przy takim budżecie jest to całkiem spoko opcja na pakę stacjonarną metalową, myszoodporną i taką, którą można samodzielnie skonfigurować.

Ostatnio u nas ktoś pytał w Nortexie o termin realizacji i dostał jakiś totalny kosmos, bo ponoć obecnie trzeba czekać nawet 3 miesiące.
Jako stacjonarna jest spoko, jeśli nie oczekujesz złotych klamek.
Co do oczekiwania, to potwierdzam. Wczoraj znajomi przywieźli pakę, którą zamawiali na początku grudnia.
Moon, dzięki 💐!
czeggra1, mam pakę Nortexu 5 lat jako stacjonarną, jeździła tylko tyle co przy 3 przeprowadzkach. W obcnej i poprzedniej stajni łącznie od 3 lat na korytarzu w stajni, więc dość trudne warunki - zimno, wilgoć. Ma już trochę rys i odprysków farby a ze względu na wilgoć w miejscach gdzie odpryskuje farba pojawiło się trochę rdzy. Poza tym nic jej nie jest. Myślę, że jako paka stacjonarna i biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny sprawdza się dobrze.
matrix, nagana - dzięki 💐!
Moja stacjonarna ma pół roku i nic jej nie jest, super służy, nic nie odprysnęło, nic się nie wygięło. Zero zastrzeżeń 🙂
uszatkowa   Insta: biscuit_elif
23 lutego 2022 21:26
Tak, blacha jest cienka, zamek sprawia wrażenie bardzo "lichego", mimo to jestem bardzo zadowolona. Nie można ich porównywać z alfako, to zupełnie inna półka - również cenowa 😉 . Jest natomiast bardzo duża i ma mądrze rozlokowane przegrody, które dodatkowo można modyfikować (do najpopularniejszej, średniej alfako nie mieszczą się czapraki ujeżdżeniowe na przykład :/) . Dla mnie super
Mojej pace nortexu leci już 11ty rok 😱 stacjonarna, ma kilka odprysków na jednej półce i w tych miejscach pojawiła się rdza (przez jakiś czas leżała w tym miejscu mokrą gąbka, za późno się zorientowałam 😉). Zamek dalej działa, nic się nie urwało. Także stacjonarnie bardzo polecam.
Dziękuję za opinie 🌷
Ktoś widział coś takiego kiedykolwiek?
[[a]]https://thetacklock.com/products/the-tack-lock%E2%84%A2?fbclid=IwAR3t-qfj9OEW2rYkKB_ZEw9ZStDwakMV3JGy54BcuGMiKhUWONNRGZodUGU[[a]]
Perlica, nie, ale kurcze rozważam zaryzykowanie 50 dolków...
Chociaż nie... strona zarejestrowana 3 tygodnie temu... poczekam jednak 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 marca 2022 12:34
A jesteście pewne, że to nie będzie dla lalek? 😉🤣
Może tak być 😉
Mega to tanie, więc właśnie mnie zdziwiło
Hm, przeliczyłam te podane rozmiary na centymetry i wychodzi około 124 cm x 74 cm x 104 cm.🤔
Obawiam się, że to oszustwo. Bo pół roku temu zaryzykowałam.
Pokazuje mi reklamy tego na FB, mnóstwo złych minek zamiast lajków, a pierwsza recenzja na stronie ostrzegająca przed oszustwem więc chyba lepiej się wstrzymać
Screenshot_2022-04-01-15-17-21-65.jpg Screenshot_2022-04-01-15-17-21-65.jpg
Post został usunięty przez autora
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się