Paka :-)

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 lutego 2010 16:33
Burza ło mamuniu 😲 ceny są kosmiczne 😵

Monny a ile za nią zapłaciłaś? Pochwal się jak ją dostaniesz!!

Solina dzięki śliczne :kwiatek:
licząc więc: 1 wieszak a sufit - 25cm, 1 a 2 - 35cm, 2 a 3 - 35cm, 3 a podłoga - 60cm = 155cm
lub 3 a podłoga - 75cm = 170cm
Licząc ze dwie półki po 20cm = 195 lub 210cm.
Więc myślę, że stanęłoby na 190~195cm.

Monny   bez odbioru .
20 lutego 2010 17:09
Strucelka, nie wiem ponieważ ojciec dobija targu i kupuje blache i po znajomości, ale z pewnością dużo dużo taniej 😉
Jak tylko ją odbiore obfoce i wkleje 🙂
Strucelka, kosmiczne, ale okazało się, że koleżanka ma pakę mniej więcej rozmiarów mojej aktualnej za 950 zł, i to od kogoś z okolicy więc odpada transport 🙂 czekam na info o cene wyższej.
Moja szafka
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 lutego 2010 17:00
fajna,ale trochę mała co?
Dramka skad i za ile?
Za mała nie, ale wieszaki troche mało funkcjonalne.

Kupiłam używaną z drugiej ręki.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2010 17:21
Przypuszczam, że stąd: http://www.prentki.pl/
Wyposażenie identyczne jak w mojej. Taka duża by mi się przydała 😵
Dramka, ładna ale nie upchnęłabym tam nic 😉

Ja już prawie pewna decyzji o sprzedaży starej, dostałam super kontakt na paki w dobrej cenie, zobaczymy. O ile stara w ogóle 'pójdzie' 😉
Oj domyślam się  😉 Muszę przewiesić wieszaki..
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2010 18:23
laski jaka jest minimalna wysokosc nad ziemia do umieszczenia wieszaka na siodlo ujezdzeniowe?
Czy ktoś ma ta pakę i mógłby mi ją pomierzyć w środku?
Cobrinha, sprzedawca Ci nie chciał podać wymiarów?
Chyba jestem ślepa, ale widzicie tam gdzieś cenę? Ile tu cudeńko kosztuje?
rewir, w zeszlym roku liczyli za nia 2,6 tys.
dziękuję dziewczyny 😉
3 tysiące, spooro, ale może sobie zrobię deskową podróbę 😁
http://www.alfako.pl/produkt,pl,szafki-jezdzieckie--paki,paka-maxi-stalowa.html

Na dole jest tabelka z ogólnymi wymiarami.


Wiem, że jest tabelka, ale potrzebuje dokładniejsze wymiary do wykonania tych przegródek - niestety wątpię, żeby producent podał dokładne wymiary bo to tak jakby podał mi gotowy projekt - a takich rzeczy się nie robi eheh
Może znajomy mi zrobi podobną z płyty, tylko to będzie taki słoń, że jak raz się postawi, to już chyba tak zostanie heh
I tu są plusy pak aluminiowych i tych z allegro brązowych na stelażu metalowym - są z pewnością dużo lżejsze...

Przypominam o obowiązku używania edycji. N.

Może komuś się przyda rozrys... jak na razie tyle z proporcji zdjęcia mi wyszło - jeszcze muszę sprawdzić te wymiary w praktyce  👀
A propos tych pak maxi- jak dla mnie, to one są kompletnie niepraktyczne. Duże- a jakby spojrzeć racjonalnie- to niewiele jednak mieszczą- czapraki musisz mieć pozwijane, pozaginane, o derkach można zapomnieć. A żeby trzymać same suplementy, ubrania- to spokojnie lżejsza i poręczniejsza midi wystarczy. Ja miałam wstępnie zamówioną maxi, ale na szczęście w stajni stoi taka jedna- i mnie skutecznie wyleczyła z chęci jej zakupu 😉
Ja pewnie jak się skuszę to będę kupowała przez allegro bo tańsze, a na moje potrzeby wystarczające 🙂
Niestety wizja ciężaru zrobionej mnie przeraża 🙂
Mnie bardziej przeraża, że w przypadku przeprowadzki konia to przeprowadzka tej paki to jakaś makabra... No i jeszcze to, że w większości stajni nie ma gdzie takiej paki postawić.
O to mi chodziło 😉
Ale niestety moja szafeczka jest malutka, a bagażnik auta przestaje już cokolwiek przyjmować i jest jeżdżącą szafką jeździecką heh
choć tak na dobrą sprawę aż tyle tego nie ma...
Absolutnie zgadzam się z Zen, to jakiś marny żart, że w tak wielkiej pace nikt nie przewidział półki na czapraki.
A trzymacie w pace czapraki ?
Ja mam w stajni 1 / 2 i wisza zdecydowanie poza paka, bo zazwyczaj sa mokre.
Klami, ja nie mam w domu miejsca na takie rzeczy, prawie wszystko w stajni. Mokry wisi na wieszaku.
Tak, ja trzymam prawie wszystko w stajni. Zapewne jak się zakończy budowa naszego domu, to część sprzętu dostanie swoje miejsce- ale to chyba i tak derki, bo czapraki/pady, owijki etc. lubię mieć pod ręką w stajni 😉
To faktycznie slabo, ale chyba ciezko znalezc pake takich gabarytow zeby moc miec tam wszystko ??
Ja mam w stajni tylko to co aktualnie potrzebne. Jakby chciala trzymac wszystko w stajni to chyba wspoluzytkownicy siodlarni by mnie pozabijali.
Klami, mieszczę się w jednej dużej plus mała skrzynia na derki. Da się tylko musi bardzo rozsądnie zaplanowana i przemyślana.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się