Co mnie śmieszy i bawi na codzień?

Luna napisalas ze  "wybralas zly temat" a to nie jest rownmoznaczne z przyznaniem sie do gafy ( ktora zreszta popelnilas na wielu poziomavh i to nie pierwszy raz 😉 )
Bardzo ale to bardzo bawi mnie imię konia który stoi z Kapriola na klinikach. Po francusku to pewnie nic śmiesznego - Bon Augure na pewno cos znaczy, pewnie cos ładnego....

... Ale za każdym razem kiedy oni go wołają albo o nim mowia to ja słyszę wymawiane z francuskim akcentem... Don Ogór  😂
szukam w biurze czegoś do jedzenia bom głodna
jako, że do nas wysyłają dużo produktów ekologicznych - poszłam do redakcji ekologii spytać czy może coś mają do jedzenia
były produkty ale na konkurs - więc nie do ruszenia
był też karton ze słoikami i z sałatkami różnymi...
Oglądam je sobie, czytam co to jest i pytam - czy można to sobie wziąć.
Na to odpowiedź redaktora: Myślę, że to spokojnie może Pani "opierdolić".
😵 😵 😵
Dodofon tak mi sie przypomnialo 😀

Dodofon Uśmiałam się  🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 października 2015 06:41
Przeglądam od wczoraj fejsa i zauważyłam zabawną zależność- ci wszyscy, którzy jeszcze 2-3 tygodnie temu pisali pełne jadu i zgryzoty posty dotyczące nie wpuszczenia imigrantów do kraju teraz piszą, że... trzeba z Polski wyjeżdżać! Już, teraz, natychmiast! Bo wynik w wyborach im nie podpasował 😂
Znajoma "specjalistka" od koni pytana o rozmiar derki, powiedziała mi, że koń na pewno nosi full  😁
Z niemieckiego ogłoszenia, kon z  polski "Die Sportliche Polnische Dame " 🏇
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2016 19:20
anil22, full. Ma w kłębie X cm. Standard 😉
Dodam do tego jeszcze "jakie wędzidło na takiego konia?" - i tu zdjęcie. I jaki kantar dla hucuła, jaki rozmiar siodła dla wielkopolaka/sp...
Żeby życie było takie łatwe, jaką rase masz taki rozmiar.  😂 U nas były trzy wielkopolaki, każdy zupełnie inny, a jeden to już w ogóle jak zimniok, ale co tam wlkp 🙂😉)
Gillian   four letter word
13 maja 2016 10:37
Dworcika Na moje hucuły 2 zawsze pasują 😉 A hucułów mam i miałam dużo różnych, różniastych.

Fryzy to jest zabawa dopiero! W ogłowiach trzeba żonglować rozmiarami, że hej 😀
pomocy!
moze ktos pamieta, na youtubie pojawil sie filmik jak to ludzie z mniej rozwinietych krajow cytuja "problemy" ludzi z krajow bardziej rozwinietych.
Byly teksty typu "nienawidze mojego domu, potrzebuje 3 routerow zeby miec wifi w kazdym pokoju" albo "nienawidze jak pranie zaczyna smierdziec w pralce bo zostawilem je na noc", etc.
Nie moge go  znalezc teraz  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 maja 2016 13:43
O masakra!
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2016 18:26
I doskonale obrazujący sytuację komentarz - "holy sh...t!"  😂

Sytuacja z dzisiaj: jadę sobie obwodnicą, 5 pasów przed skrzyżowaniem, a na środku mojego pasa ląduje... bażant i zaczyna się przechadzać  😲 i nie byłoby w tym nic wyjątkowo śmiesznego, gdyby nie moja przyjaciółka, która zaczęła się drzeć "uważaj ORŁ!!!"  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 maja 2016 11:23
1. Pracuję teraz w instytucji zajmującej się wynajmem mieszkań. W jednym z bloków kilka mieszkań nie idzie, potencjalni klienci skarżą się na słabe wyposażenie kuchni. Koleżanka zajmująca się wynajmem przychodzi i pyta, czy nie mógłbym dokupić trochę mebli i sprzętów. Mówię "OK, ale potrzebne są wymiary". Koleżanka idzie do naszych panów inżynierów, a ci: eee... no właściwie.... najlepiej byłoby zlecić wykonanie odrębnego dla każdego mieszkania projektu aranżacji..!

Jak można coś takiego powiedzieć kobiecie, planującej przebudowę kuchni..???

2. W prezencie ślubnym dostaliśmy - uwaga, uwaga - "kapę na konia". Nie pytajcie co to jest i jak wygląda, bo nie potrafię tego "cuda" słowami opisać..! Autorka "kapy", powszechnie znana w rodzinie Najlepszej z Żon jako wielkie skąpiradło już na miesiąc przed ślubem wydzwaniała i pytała, czy planujemy sesję fotograficzną z koniem. Nie planowaliśmy, ale to jej nie powstrzymało: wciąż jeszcze PRZED ślubem dostaliśmy kilkoma kanałami stanowcze żądanie, aby sesję fotograficzną z koniem ubranym w kapę koniecznie zorganizować. Żona by pewnie uległa, ja się postawiłem, mało brakowało, a byśmy się przez to pokłócili (sam pomysł ubierania konia w to... coś - jeży mnie podwójnie: raz, że to zwyczajnie głupio niebezpieczne i do niczego niepotrzebne, a dwa - że od razu odniosłem wrażenie, że ktoś chce sobie naszym kosztem zafundować reklamę... - z góry przy tym zakładając, że mamy tak samo drobnomieszczańskie gusta jak on sam..!). Nie minęły trzy tygodnie, a zostaliśmy zapytani, czy nie wypożyczymy otrzymanej "kapy", bo... trzeba zorganizować sesję fotograficzną, planowana jest produkcja..!

Dlaczego i tym razem nie pomyliłem się w ocenie ludzkiej natury..?
2. W prezencie ślubnym dostaliśmy - uwaga, uwaga - "kapę na konia". Nie pytajcie co to jest i jak wygląda, bo nie potrafię tego "cuda" słowami opisać..! Autorka "kapy", powszechnie znana w rodzinie Najlepszej z Żon jako wielkie skąpiradło już na miesiąc przed ślubem wydzwaniała i pytała, czy planujemy sesję fotograficzną z koniem. Nie planowaliśmy, ale to jej nie powstrzymało: wciąż jeszcze PRZED ślubem dostaliśmy kilkoma kanałami stanowcze żądanie, aby sesję fotograficzną z koniem ubranym w kapę koniecznie zorganizować. Żona by pewnie uległa, ja się postawiłem, mało brakowało, a byśmy się przez to pokłócili (sam pomysł ubierania konia w to... coś - jeży mnie podwójnie: raz, że to zwyczajnie głupio niebezpieczne i do niczego niepotrzebne, a dwa - że od razu odniosłem wrażenie, że ktoś chce sobie naszym kosztem zafundować reklamę... - z góry przy tym zakładając, że mamy tak samo drobnomieszczańskie gusta jak on sam..!). Nie minęły trzy tygodnie, a zostaliśmy zapytani, czy nie wypożyczymy otrzymanej "kapy", bo... trzeba zorganizować sesję fotograficzną, planowana jest produkcja..!

Dlaczego i tym razem nie pomyliłem się w ocenie ludzkiej natury..?


Chcę zobaczyć!  😍
Nie musi być na koniu.
Ja też bym chciała to zobaczyć 😀 A tego pierwszego nie czaję...
Służę uprzejmie. Może nie za dużo widać, ale nic lepszego nie mam...
jkobus, o to jest chyba strój do chrztu dla konia 😉
Koń, który to coś założy i nie podrze tego przy okazji w strzępy (uszkadzając siebie, kilku ludzi i parę płotów...), moim zdaniem może mieć w jednym: chrzest, pierwszą komunię, ostatnie namaszczenie i beatyfikację..!
rybka   Różowe okulary..
23 maja 2016 12:04
Koń, który to coś założy i nie podrze tego przy okazji w strzępy (uszkadzając siebie, kilku ludzi i parę płotów...), moim zdaniem może mieć w jednym: chrzest, pierwszą komunię, ostatnie namaszczenie i beatyfikację..!


Umarłam ze śmiechu przed monitorem, a udaję, że pracuję nad baaardzo ważnym tekstem prawniczym  😁 😁 😁
Kapa genialna  😵
O mon Dieu 😜, płakam!  😁
Jkobus, jestem pod wrażeniem pomysłowości wykonawczyni.  🙇
Jakby ministrant był posadą płatną, to byś mógł śmiało kopytnego darmozjada do roboty do kościoła wysłać.
Aprilla, za to kościelnemu już chyba płacą, a jakby jeszcze tak zbierał na tacę... 😁
karpaty Ban permanentny
24 maja 2016 10:39
Mnie śmieszą te wszystkie głupie zdjęcia wstawiane przez niektóre osoby na facebooku. Normalnie masakra - oglądać się nie da 🙂
Aprilla, za to kościelnemu już chyba płacą, a jakby jeszcze tak zbierał na tacę... 😁


Obawiam się, że Julian ma inne powołanie niż służba do Mszy...

http://boskawola.blogspot.com/2016/05/szkoa-uwodzenia-krola-juliana.html
jkobuskapa wielce paradna. Zrób zwierzowi w niej zdjęcie i będzie hitem w internecie. Droga do sławy stoi otworem  😍
Pytanie, który to otwór 😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się