Kto chce zobaczyć swojego konia w książce? Poszukiwanie fotek do atlasu ras koni

Czarnego Wielkopolaka rozumiem masz??
W razie co mogę fotkę zrobić.
I zeskanowac papier.
unicorna, jak chcesz zrobić zdjęcie tarpanowi, jeśli one już daawno wyginęły 😉?
Konia Przewalskiego to ostatnio na antypodach gdzieś tam pokazywali. Poszukam.
P.s
mam:
http://horsetalk.co.nz/archives/2007/07/099.shtml
albo
http://horsetalk.co.nz/news/2009/06/135.shtml
Może dadzą fotkę?
Link do zoo
http://taronga.org.au/taronga-western-plains-zoo
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 10:17
_Gaga, tak, nada sie! Mam obiecanego, ale jeszcze nie dostalam, wiec jesli masz to chetnie. Nie wpisalam na liste przez zapomnienie, mialam to zrobic. Co do Twojej wiedzy na ten temat, jesli nie bede pewna czegos pozwole sobie prosic o pomoc 🙂.

unicorna, nie mam tarpanow 😉. A w rezerwacie co jest? Bo tarpany to chyba bespowrotnie wyginely 😉.

lizzy, dziekuje, przydadza sie 🙂
ash, mam te zdjecia, ale dziekuje i bede pamietac 🙂.

Dodofon, mam wlkp, dzieki 🙂. Chociaz nie czarne, ale ujdzie 😉.

Tania, bardzo dziekuje za linka! Odezwe sie do nich 🙂. A u Ciebie w boskiej stajni nie ma nic co by sie nadawalo 😉?


edit:

Czy ktos anglojezyczny moglby mi pomoc i podpowiedziec, do kogo napisac? Rozbudowana ta organizacja..

http://taronga.org.au/contact-us

Julie, a Twoi byli pracodawcy nie byliby zainteresowani podeslaniem Ci zdjec😉? Czy nie masz juz z nimi kontaktu lub tez miec nie bardzo chcesz 🙂?


Mam z nimi kontakt. Mogę zapytać o zdjęcia kobył gidran w stój. Wątpię, żeby mieli, ale zapytać mogę, jak nie mają, to może ktoś by miał chwilę, żeby zrobić...
I mają też konie rasy kisbery, której nie wiem czemu nie masz na liście.
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 10:30
Ha , nie mam bo nie znam 🙂
Ale moge poznać- to jest wegierki kon sportowy, tak? Bo musze jeszcze wiedziec co napisac...
Jesli mozesz zalatwic takie fotki byloby swietnie 🙂.
U nas quartery i painty i tinker . Mogę spytać.
I jest dziewczyna, co pięknie fotografuje. Jaka rozdzielczość?
Jaka pozycja? Chłop czy baba czy źrebak? Tak, żebyś jakieś to jednolite miała.
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 10:35
To tylko paint brakuje, ale w takim razie na razie moze nie rob sobie klopotu, bo jego mam obiecanego, jesli nie dojdzie to Cie poprosze o pomoc, dziekuje bardzo!
Painty sąsiedzi mają cudowne. Paladynkę mogę zaatakować o fotki.
Lewitzera przywiózł kiedyś znajomy i startował na nim dzieciak w Europejczyku Rogoźno, ja nie mam tam już kontaktu


Jeżdżę z trenerem z Europejczyka, mam spróbować załatwić?
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 11:02
Tania, to atakuj 🙂
Atea, zadzwonie do kumpla i sie dowiem, czy maja u siebie. Jak nie, poprosze Ciebie 🙂.
Znajoma posiada kabardyńca, jak potrzeba to mogę zapytać czy jest chętna na udostępnienie jego wizerunku 🙂
Ha , nie mam bo nie znam 🙂
Ale moge poznać- to jest wegierki kon sportowy, tak? Bo musze jeszcze wiedziec co napisac...
Jesli mozesz zalatwic takie fotki byloby swietnie 🙂.


Nie, gidran to gidran. Oprócz tego jest jeszcze kisbery. Węgierski koń sportowy to co innego, rumuński koń sportowy to też co innego. W profilu mam zdjęcie na rumuńskiej kobyle sportowej, takiej gniadej i na kisbery - jeleniej. Pozostałe kisbery moich byłych pracodawców są ślicznymi blond izabelami.
Gidran to rasa węgierska, stworzona dla wojska, nadal używana dla wojska i policji. Duże, silne fizycznie i psychicznie konie.


A oprócz tego brakuje kladruba!

edit:

Czy ktos anglojezyczny moglby mi pomoc i podpowiedziec, do kogo napisac? Rozbudowana ta organizacja..

http://taronga.org.au/contact-us




Ja bym napisała do general enquiries, nic innego nie pasuje. No chyba że education, jak się dobrze sprawę opisze 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 16:00
Julie, nie brakuje kladruba.
Wiem o kisbecie ze to odmiana konia wegierskiego. Sprawdze jeszcze.
Fotografuję dość regularnie konie czystej krwii arabskiej dla właścicielki stajni wyścigowej www.stud.com.pl .
BASZNIA jesli przydadzą Ci się zdjęcia napisz. 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 16:43
Julie, posprawdzalam conieco i jedni pisza, ze kisber to odmiana wegierskiego konia sportowego, inni, ze osobna rasa jak gidran. Bedzie foto, sie opisze jako osobna rase 🙂.
monskoo, dziekuje, mam juz oo, ale bede pamietac.


Dopisze jeszcze :
nie uzupelniam listy na razie o konie, o ktorych piszecie, ze mozecie podeslac mi ich foty, a nie ma ich na liscie 🙂 Zmodyfikuje liste ras po otrzymaniu zdjec 🙂
ja mam fryza jak cos i chetnie zobacze go w ksiazce 🙂

oprocz tego sp, kn i szetland jakby co.... 🙄
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 16:56
vampiria, mam juz te rasy, dziekuje, bede pamietac w razie potrzeby 🙂.
ok juz zauwazylam 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 17:03
Dzionka, dziekuje za podpowiedz.



Tania, dorosly kon potrzebny. Chlop czy baba bez roznicy.

Atea, lewitzer u moich znajomych nieobecny, wiec jakbys mogla to poprobuj 🙂.
Ja mogę mieć foty kuców connemara - różnych maści, folbluta czystego, fryza, KWPN i chyba tyle. (Małopolaków nie wymieniam, bo masz ich pewnie miliony:P)
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 17:14
iwona, kabardynca bardzo chetnie 🙂.

whitemoon071, connemara tak 🙂 Wprawdzie mam obiecane, ale wiadomo, roznie bywa.

Kochani, bardzo dziekuje za odzew, jesli kogos ominelam w odpowiedziach bardzo przepraszam, oezwijcie sie ponownie, moge cos przegapic, bo dostaje sporo korespondencji. Dzieki za wyrozumialosc!
Julie, nie brakuje kladruba.
Wiem o kisbecie ze to odmiana konia wegierskiego. Sprawdze jeszcze.


Aaaa, faktycznie, bo ja paczałam czy jest kladrub, zamiast koń kladrubski.
Kisbery - tak się nazywa rasa, na bank. Poprosiłam eks szefową o zdjęcia.
W ogóle to szkoda, że mamy pełno zdjęć gidranów, kisbery i romanian sport horsa, ale tylko z nami na plecach, w kłusie i galopie najczęściej  🤔
Tak samo z kladrubami z Francji. Kurde szkoda, bo jeden z nich był najpiękniejszym przedstawicielem rasy jakiego w życiu widziałam łącznie z obrazkami.
Jeszcze przeglądam, ale nie przypominam sobie żebyśmy jakieś zdjęcia na golasa im robili.
mam ślązaka, jakby było trzeba 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 17:55
Julie, no, pamietam te kladruby, boskie...

borkowa., dziekuje bardzo za odzew, ale mam kilka.
A KWPN potrzebny? bo bardzo ładne "książkowe" wręcz zdięcie mam.  😉
BASZNIA, spróbuję załatwić clydesdale 🙂
_Gaga, tak, nada sie! Mam obiecanego, ale jeszcze nie dostalam, wiec jesli masz to chetnie. Nie wpisalam na liste przez zapomnienie, mialam to zrobic. Co do Twojej wiedzy na ten temat, jesli nie bede pewna czegos pozwole sobie prosic o pomoc 🙂.

Mam standardbredkę w domu od nastu lat 🙂 zdjęć tryliard, poszukam czegoś rozsądnego (bez jeźdźca), jeśli nie znajdę obfocę ponownie ;-)
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2012 20:37
Zuzu., dziekuje bardzo, kwpn mam. chyba ze przeslij, jesli powali na kolana 😉...
Dworcika, mam miec od Malgosi Kuriaty, jesli nie dostane poprosze 🙂 Dziekuje !
_Gaga, to super 😉. Mam miec od kogos, kto foci klusaki Frani, ale nie ukrywam, ze wole byc kryta " na dwa fronty"-jakkolwiek to teraz nie zabrzmiało :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się