POMOC samotnej mamie + link do aukcji na jej rzecz

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 stycznia 2013 06:43
Na razie nie rodzi, wlasnie probuje ze wszystkich sil nie urodzic 🙂. I ma nakaz lezenia plackiem, wiec nie siada do kompa 🙂.

oj to w takim razie niech trzyma się jak najdłużej 🙂 dużo zdrówka jej przekaż ode mnie  i powodzenia życzę 🙂
Znajoma robi przyjęcie, prezenty chciałaby przekazać Mai i chłopakom. Będę wdzięczna za pomoc we wskazaniu, co się najbardziej przyda, żeby móc dołączyć listę do zaproszeń. Bardzo zależy mi na czasie, bo zaproszenia zaraz trafią do drukarni.
Towarzystwo będzie młode, niedzieciate, szkoda gdyby zostały kupione pieluszki nie w rozmiarze, nie takie zupki czy witaminy, na które akurat nie ma zapotrzebowania itd 🙂

Może pod nieobecność Laguny młode mamy podpowiedzą mi jakieś pewniaki  :kwiatek:?

Laguna odpoczywaj 🙂
Pieluchy.
Dla starszego kaszki, obiadki, soczki.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2013 15:19
Ode mnie i TŻta leci spóźniona paczka jutro. Ciuszki pewnie będą za małe, więc niech pójdą na allegro (niestety wcześniej nie udało się wysłać tak ja były plany. ale zawsze parę groszy będzie.Ale poza  ciuszkami też parę innych rzeczy jest (:
dziękuję 🙂
Hej, jak wyglada stan konta dla Mamuski? 🙂
...czy mogę poprosić o nr konta w wiadomości prywatnej- i jaki dopisek na przelewie?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 marca 2013 23:59
Dziewczyny, podrzućcie adres wysyłkowy 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
28 marca 2013 12:04
Orientuje się ktoś jaki rozmiar ubranek nosi teraz młodszy chłopczyk? Podrzućcie też adres do wysyłki jeśli można  :kwiatek: Robiłam porządek z ubrankami na strychu po moich maluchach i jest tego sporo, a nie mam co z tym zrobić.
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 kwietnia 2013 14:01
kolorwiatru, nie wiem, czy Laguna sie odezwie, ona chyba ciagle lezy...jesli nie, to mozesz wyslac do mnie do stajni, a ja zalatwie przerzut do Pszczoly.
Z tego co czytałam w wątku o dzieciach to Laguna już urodziła  😉
coś tam w temacie się dzieje? już dawno nikt tu nic nie pisał... jak tam Mamusia?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 lipca 2013 12:01
No właśnie wybaczcie że to pisze ale  to troche nie fair. Ludzie pomagają, wysyłają paczki, pieniądze itp itd. Należałoby sie chociaż głupie ,,dziekuję" . 🤔
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 lipca 2013 22:54
Laguna ma problemy zdrowotne. Przekaze jej zeby sie odezwala.
Pisałam Lagunie żeby się odezwała. Bo na FB jest regularnie. Może dowiemy się co tam u Pszczółki.
Nie udzialałam się w tym wątku, aczkolwiek ciekawi mnie jak rozwinęła się sytuacja i czy udało się chociaż trochę ułożyć życie Pszczółce i jak sobie radzi... Ktoś coś wie na ten temat? 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
04 września 2013 07:35
Nikt nic nie wie, Laguna przestała bywać na forum.
po tylu miesiącach to mozna wątek chyba już odkleić, skoro brak kontaktu z organizatorką? zwłaszcza, że udziela się na FB, tylko tutaj nie.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 września 2013 08:28
Nie fajne zachowanie, tym bardzej że tyle osób angazowało się w pomoc. 🤔
Laguna ma poważne problemy ze zdrowiem i jutro ma operację, jak tylko ją wypuszczą obiecała się odezwać.
"Przeproś ich proszę z całego serca ode mnie, powiedz, że nadal z tych pieniążków od nich zostało coś ok 200-300 zł (muszę podliczyć dokładnie paragony jak wrócę ze szpitala). Chłopaki też mają się świetnie.

A pszczółka teraz jest mi tak wsparciem jak ja byłam jej Dobro powraca

Możesz wkleić to co Ci teraz napisałam lub przytoczyć.

Dziękuję Ci bardzo i poproś ich może o trzymanie kciuków za moje wyzdrowienie

Jak się w końcu wyleczę to wrócę na stałe "

Za pozwoleniem rozmówczyni😉 wkleiłam krótkie info od Niej.
Karla- pozdrów Lagunę bardzo, bardzo.  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 października 2013 13:10
Po prostu kopara mi opada, jak czytam zarzuty jakie tu wstawiacie 😲 Laguna jest z tym forum związana od zawsze! Jest starą, dobrą, poczciwą re-voltowiczką z krwi i kości i takie podteksty jak tu piszecie to aż serce się kraje.

Nawet te głupie dziękuje za pomoc mojej przyjaciółce jest ciężkie do napisania jeżeli walczy się o życie 😵
i o ile nie dziwie się tym którzy kompletnie nie wiedzą co się dzieje o tyle tym którzy wiedzą że jest na fejsie regularnie już tak bo chyba widać tam co sie dzieje 😵

Może mnie poniosło ale no błagam....
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 października 2013 13:33
Nikt nas tutaj nie informuje co sie dokładnie dzieje z Laguną (  ja  np. nie mam jej na fejsie).
A kiedy Karla napisała że ma poważne problemy ze zdrowiem to z całego serca trzymam za nią kciuki i czekam na jakieś wieści jak sie czuje.

No dokładnie. Nie rozumiem Twojego oburzenia Zairka.
Ja za Lagunę trzymam mocno kciuki, śledzę co piszę na FB.
Ale rozumiem też zdziwienie innych którzy wiedzą że bywa na FB a tutaj nie, bo skoro ma siłę pisać na FB to i tu może chyba.
Ale ja wiem że ma poważne problemy ze zdrowiem i czekam cierpliwie kiedy Laguna będzie mogła się odezwać i dać nam znać co u Pszczółki i chłopców :kwiatek:
Może by tak już odkleić ten wątek? Został porzucony przez Lagunę już dawno temu. Widzę na Facebooku, że Laguna normalnie pisze, dlatego wydaje mi się sensowne go wreszcie odkleić.
A może przeciwnie? Jakaś paczka na  święta?
Tania, tylko, że żeby zrobić paczkę musisz wiedzieć czego potrzeba i gdzie ją wysłać. Ja się dwa razy próbowałam na PW dowiedzieć co jest potrzebne, bo miałam parę nowych rzeczy dla dzieci w domu, niestety bez odzewu. Patrząc na to jak długo ten wątek wisi bez odpowiedzi na pytania dziewczyn o informacje, wydaje mi się już stracony.
Rozumiem. Oby wszystko było z dziewczynami dobrze.
Może historia podobna jak z panem od Mafii. I lepiej o wszystkim zapomnieć, niż wywlekać brudy.
Też mi się zdaje, że do odklejenia.
że tak się zapytam, wie ktoś jak się dalej potoczyły losy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się