Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Wczoraj utrzymałam 1500 kcal. Super. Nie wiem co będzie dziś, bo wieje okrutnie i nijakich aktywności nie planujemy.
Home sweet home.  😍
Ja pojechałam do zamkniętej galerii żeby nie siedzieć i nie żreć
Dzis 5. Uffff....udało się.  Nadal bez treningu.  Ale jutro już wracam zobaczymy co na to powie kolano
sukces i piąteczka na dzisiaj  💃
Ja się trzymałam do 21😲0. A potem czekolada i ciastka. No niestety.
Od dziś walczę dalej.
edit- trening zrobiłam, choć po wczorajszym żarciu baaardzo mi się nie chciało. Ale się zmusiłam. Planuję jeszcze pobiegać, bo do pracy mam dopiero na 16😲0, a wcześniej w zasadzie nic ważnego do załatwiania nie mam.

Fotka z tricepsikiem.

Mój weekend to doskonały przykład jak zniszczyć sobie zdrowie... W sobotę butelka wina, w niedzielę w menu tylko ciastka czekoladowe, chrupki i jedno jabłko. Do tego kolejna nieprzespana noc, a na wadze kilogram w dół. Dziś już staram się trzymać się zdrowego odżywiania, do tego wieczorem ścianka (totalnie nie mam ochoty, ale zmuszam się i nie odmawiam). Jestem w rozsypce psychicznej, więc nie zdziwię się jeśli znów w tym tygodniu będę mieć nieprzespane nocki. Eh. Przynajmniej ostatnio jak na pilatesie zasiadłam przed samym lustrem, to stwierdziłam że stosunkowo niewiele pracy i będę w końcu wyglądać jak człowiek i będę mogła założyć top a nie tylko ortopedyczne koszulki (w sensie ukrywające tłuszcz).
Ja mam siłkę teraz 3 x w tygodniu. Chodzę we wtorek, czwartek i piątek. Jeżdżę do miasta obok, bo Aga do szkoły i mam czas rano. Niestety nie jestem zadowolona z treningów tam, ale biorąc pod uwagę, że pomykam już pierdyliard lat, to sobie sama układam w zasadzie.
tunrida, strasznie Ci zazdroszczę tego, że się trzymasz 🙂 Ale u mnie autentycznie jest niebo a ziemia teraz. (nie będę pisać, żeby Was nie wkur... 😁 ) Widzę ile wysikuję wody...
Chudnij chudnij. I bardzo dóbrze że ci tak spada.  😍 I bardzo dóbrze że napisałaś tu, że niedobór estrogenów powoduje taką masakrę jaką miałaś. Może komuś to info też pomoże.

Ja sobie właśnie machnęłam 8 km po lesie. Czyli dziś fajnie intensywny dzień mi wyszedł.
pokemon teraz to już bedzie z górki 🙂

tunrida super masz figurę 😉

A u mnie dno i pięć metrów mułu  😤 jutro jadę na usg kolana....kurza twarz początek sezonu, za miesiąc MP low-kick a mi się przerwa szykuje.... :emot4: :emot4: :emot4: 

Mam wielką ochotę nażreć się czekolady pod korek  😵 więc zamiast ćwiczyć na treningach będę ćwiczyć silną wolę.
Laski, po ilu dniach od okresu schodzi z Was woda?
u mnie już w ciągu okresu następowała poprawa, kończył się okres i było ok.

Ganiam dziś jak pies z wywalonym jęzorem. Jem cokolwiek w międzyczasie. Muszę uważać, żeby mnie wieczorem nie dopadła głodzilla.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2018 19:06
Ojjj będzie dzis 5!.

Wracam właśnie z pilatesu, koryto.na jutro gotowe. W domu tylko tuńczyk na kolacje i do wyra 😍
ja podgryzam pestki, ale delikatnie i zmieszczę się w kaloriach, że też będzie dzień na 5. A na jutro rano nastawiam budzik na trening przed pracą. Bo sama z siebie na bank nie wstanę jutro.
Ja miałam dziś super trening, dałam z siebie wszystko i na koniec mało nie rzygnęłam  😀

Oto mój trening (pomijam 10 min porządnej rozgrzewki):

1 obwód x 3:
swing x 15 (ketl 16kg)
przysiad x 12 (ketl 8kg)
rzut piłką lekarską o ziemię x 15
Plank: 1 min

2 obwód x 3:
czarna guma w kolanach, odchylenie nogi za siebie w poz. stojącej; 15 x każda noga
krzesełko z czarną gumą w kolanach: 30 sek
poz. leżąca, wyciśnięcie hantli 2x5kg nad klatkę
poz. stojąca: wyciśnięcie hantli 2x3kg nad głowę z rotacją

Interwał 6min:
Gąsienica: 30 sek bieg/ 30 sek trucht
Ja dzisiaj abt, zmęczyłam się konkretnie. Widzę już zmiany w sylwetce. Wagowo stoję podobnie ale nie zbijanie wagi było moim celem, a nabycie trochę mięśnia. Zwykle ćwiczę w luźnej bluzce z krótkim rękawem, ale na dzisiaj udało mi się wygrzebać zapomnianą bokserkę i zobaczyłam się na sali w lustrach. Jest lepiej, ale też kondycyjnie bardzo się poprawiłam w porównaniu do początków niemal 3 miesiące temu. Dzięki temu mam power by się dalej starać
Ja zaś widzę delikatne zmiany w sylwetce.  I tak jak mówisz..jak już są zmiany, to aż się chce starać.
Czego nam wszystkim życzę.  😀
Tak, najgorzej jest na początku i w chwilach przestoju. Jak się widzi efekt to szkoda go zepsuć, zwłaszcza jak się ma z tyłu głowy, ile wysiłku nas kosztowało dojście do tego etapu. Dlatego dzisiaj poczułam przypływ mocy 😀 Mam nadzieję, że ta motywacja na trochę ze mną zostanie, a najlepiej jak spłynie na nas wszystkie i już nigdy nie opuści  😁
Świetnie dziewczyny 🙂 tak trzymać. Jak się widzi efekty to az sie człowiekowi bardziej chce 😉

Ja na razie walczę o czystą michę...nie jest łatwo bez aktywności.

Dziś byłam na usg. Oprócz dużej ilości płynu w stawie mam w znacznym stopniu naderwane więzadlo boczne piszczelowe w przyczepie górnym 🙁

W piątek mieliśmy jechać na otwarte misttzostwa Litwy...to sobie pojadę...pokibicować  😵
uuu archeo- współczuję. Tyle, że jak się trenuje, a jeszcze tak intensywnie jak ty i takie urazowe sporty, to cóz... tak będzie. Tyle, że rozumiem, że zupełnie nie w czas.  🙁
.....
Trening poranny zrobiony. Taki na 50%- nie chciało mi się.  😡 Ale zrobiony. I do roboty na całą dobę. Żarcie kupię w stołówce szpitalnej, bo rano zdążyłam tylko utarkować marchewkę z jabłkiem.
Zupełnie nie w czas 🙁 juz mnie ominely MP K1, a mialam nadzieję na rewanż za finał kick-light. Może wyrobimy sie za miesiąc na MP low kick...

W związku z powyższym wracam na siłownię, dziś barki i biceps 😉
A ja tak jeszcze chciałam ci coś zaproponować. Bo pisałaś, że robisz po ileś setek brzuszków, żeby poczuć cokolwiek w trakcie treningu brzucha. Spróbuj może robiąc brzuszki złapać dłońmi nie za boki głowy, ale za barki z tyłu, krzyżując ręce za głową. Moim zdaniem dużo mocniej czuć brzuch. Może skróci ci to czas machania tych brzuszków.  😉
Wszystkie schudły?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 marca 2018 15:41
Ja się trzymam, dzisiaj nie idę ćwiczyć, dziś będę farbować włosy 😁
Mi niby 1kg spadł.
Przebiegłam dziś 5 km. Nie wzięłam rękawiczek, więc odmarzły mi łapska + zamoczyłam się po kostki, bo miejscami były gigantyczne kałuże śniegowo-błotne i nie szło ich obiec, a nie chciałam marnować czasu na myślenie, bo -> endo  😁 I rura przez środek. Wietrzycho bardzo nieprzyjemne, a przez okno to słoneczko tak zachęcało do biegu...
Jutro siłka o 12.

Jedzeniowo nijak. Znowu nie jem w dzień i pewnie nawrzucam w siebie wieczorem.
Coś tam powoli chudnę. Szału ni ma, ale chudnę.
I dziś byłam BARDZO dzielna. Firma przyniosła półmiski z żarciem , a ja.. zjadałam dekoracje.  😁 Poważnie. Bosko wyglądałam chodząc co jakiś czas od półmiska do półmiska i wybierając paluchami dekoracje na swój talerzyk. Ciężko było widelcem niektóre dekoracje wziąć, zwłaszcza te sałatowe.
Hahaha, chciałabym to zobaczyć  😂
mam tylko fotkę talerzyka, jest tulipan z pomidora i coś z pomarańczy. Sałata widać, że nie z sałatki, bo suche liście bez niczego, masakra być na diecie  😁


:hihi"
Współczuję!
Ja idę zaraz robić gofry kefirowe. Absolutnie nie dietetyczne, ale zjadłam za mało 🙂
Ja napchałam się obiadem z baru szpitalnego i dziś już mi została tylko tarkowana marchewka z jabłkiem. Buuu  😕  zazdroszczę gofrów , idę po herbatę
busch   Mad god's blessing.
21 marca 2018 17:11
A ja tak jeszcze chciałam ci coś zaproponować. Bo pisałaś, że robisz po ileś setek brzuszków, żeby poczuć cokolwiek w trakcie treningu brzucha. Spróbuj może robiąc brzuszki złapać dłońmi nie za boki głowy, ale za barki z tyłu, krzyżując ręce za głową. Moim zdaniem dużo mocniej czuć brzuch. Może skróci ci to czas machania tych brzuszków.  😉


Ja na brzuch polecam ćwiczenia na piłce, pierwsze ćwiczenie z tego filmiku MASAKRUJE mięśnie brzucha w krótkim czasie, plus angażuje mięśnie głębokie i ogólnie jest dużo lepsze od brzuszków 🙂. Reszta pewnie też fajna, ale to pierwsze robię, więc mogę się wypowiedzieć 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się