Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

bawarka OWSIANKA i tylko OWSIANKA!  😉
A ja 45 minut ćwiczeń. I dzięki temu zaparłam się w sobie i już nie zjem.  😅 Odechciało mi się. Diabełek za uchem zdechł.  😁
obawiam się że po owsiance będzie to samo co po płatkach z jogurtem, albo jeszcze gorzej bo nieprzetworzone mleko..
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 sierpnia 2013 20:37
Bawarka a twaróg chudy, ogórek i papryka? Albo kanapka z wędliną z piersi indyka/kurczaka i do tego pomidor/ogórek. Albo jajecznica z dwóch jaj- sama lub z pomidorem. Lub jajko na miękko, kanapka z wędliną/sałatą/pomidorem/czymkolwiek i do tego papryka czerwona. Kombinuj 🙂
bawarka, owsianka na mleku sojowym? kanapki z makrelą/ łososiem/czymkolwiek tak naprawdę, bo ze nie z żółtym serem, bo jest jednak dosyć tłusty. Z resztą spróbuj z mlekiem, bo ja jogurtu też jeść nie mogę, ani kefiru/maślanki, a mleko mogę, więc to różnie bywa, a serek wiejski jesz?
bawarka Skoro nie możesz jeść produktów mlecznych to spróbuj z wodą. 🙂 Dosłódź miodem. Pycha! Albo zjedz sobie jakieś placki owsiane, albo jajecznicę z otrębami. Może tutaj coś Ci się spodoba: http://poranneinspiracje.blogspot.com/ 🙂

Ja miałam wieeeelką chęć na orzeszki ziemne z solą. Kupiliśmy. Ale już nie mam ochoty. I nie zjem.
A ja wytrzymałam. Pierwszy dzień doświadczenia idealnie na 5.
Bawarka może serek wiejski z warzywami i  ew. kawałek chlebka, albo jakaś sałatka warzywna z jajkiem, wędliną, etc., może jajko gotowane, może kaszka manna na wodzie, sama nigdy nie próbowałam, ale wiem, że się da, omlet, no i oczywiście kanapki, z warzywami, łososiem, polędwicą, serkiem...  😉


Dzień zakończony bieganiem, krótkim, bo krótkim, ale było i rowerem, 22 km, dzień na 5 z wielkim minusem, albo 4 z duuużym plusem.
I oficjalnie ostrzegam wagę, że jak jutro nie pokaże mniej, to nie ma domu, jest wyrzucona przez okno, o!  🤣
Ja dziś znowu dzień na 5 🙂
zjadłam mniej bo 1300kcal, ale nie miałam też kiedy, bo dziś miałam swoje pierwsze płatne zdjęcia 🙂 Więc 5 godzin chodzenia z aparatem, czasami wchodzenia pod duże górki, czasami bieganie (uciekanie).

śniadanie owsianka z bananem
2 śniadanie jogurt 0% z otrębami owsianymi, pszennymi i garścią płatków fitness
obiad - schab duszony na parze (z parowara), 3 młode ziemniaki i sałata ze śmietaną.
kolacja - 2 jajka na twardo i kromka razowca z szynką 🙂😉

Mimo, że padałam na twarz zawzięłam się w sobie i poćwiczyłam 50min na orbitreku 🙂
A jutro siłownia  😅
Dzięki dziewczyny, nie wpadłabym na mleko sojowe albo wodę muszę wypróbować, jajecznica albo twarożek z warzwami też brzmią super. Ja przez całe życie jadłam kanapki na śniadanie, obiad i kolację teraz chce zdrowiej tylko pomysłów czasem brak.
bawarka to jest moje ulubione śniadanie, Tobie też polecam 😉

http://teczawsloiku.blogspot.com/2012/05/nocna-owsianka-z-lodowki.html

[img][[a]]http://4.bp.blogspot.com/-U2hZKM8eWq0/T6LMUyO4zwI/AAAAAAAAALU/JJJF2oMPBWU/s640/s%C5%82o[[a]]+%2811%29.JPG[/img]
Ja sobie nie wyobrażam nie zjeść rano owsianki z bananem, ubóstwiam
Hanexxx super pomysł i można zabrać do pracy  😍
bawarka moja ulubiona wersja to:
4 - 5 łyżek płatków, 1 łyżka otrębów, 1 łyżka kakao (ale tego słodkiego), 1 łyżka jogurtu naturalnego i mleko na oko (tak żeby zakryło całość) a rano kroję sobie banana, posypuje go trochę kakao i dorzucam płatki no i wcinam 😉 taka owsianka jest mega  😀
bardzo lubię też owsiankę w masłem orzechowym i cynamonem lub cynamonem i miodem, a ostatnio zrobiłam sobie także w słoiku po dżemie porzeczkowym i też była pycha 😉
Witam w pięknym nowym dniu 😉 Kawunia wypita, żarcie płatków śniadaniowych przed komp zachodzi  🙂 Będzie zły dzień 😤
Averis   Czarny charakter
05 sierpnia 2013 05:35
bawarka, albo kasza jaglana z mlekiem sojowym/ryzowym/ z obniżoną zawartością laktozy. To ostatnie jest moim ulubionym, bo smakuje jak mleko (cena też porównywalna). Najtańsze jest sojowe, ale mnie niestety soja nie służy.
Zaczynamy dzień drugi. Lecę trochę tu i tam, a potem szybko na siłkę na swoją porcję aerobów.
Może i ja kiedyś spróbuję owsianki z bananem? Brzmi interesująco.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2013 06:44
anyann, wysłąłam Ci nową wagę, ale widzę, że jej nie wpisałaś, więc proszę o 76,5kg.
Dzień Dobry!
Ja wczoraj na 4 mimo grilla! Jedyny grzech to bardzo cienki kawałek tortu czekoladowego - liczę połówkę porcji z ile waży, czyli jakieś 350 kalorii i  trochę wina. Ale ćwiczyłam rano ok. 60 min.
Dziś musi być na 5! Na śniadanie owsianka + zielona herbata, pojemniki z jedzonkiem już czekają w pracowej lodówce, w planach jeszcze koń, więc nie będzie czasu na podjadanie  💃
Powodzenia wszystkim!
Trochę tu i tam- pozałatwiane. Zatrudniłam się w zakładzie poprawczym na jakąś tam część etatu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wczoraj wieczorem dość ostro poćwiczyłam. Bałam się, że będę dziś miała zakwasy, ale nie. Nie mam.
Lecę zaraz na swoją porcję orbitreka. I postaram się między robotami wpaść na solarium. Opalona skóra wygląda dużo apetyczniej niż blada.
Tunrida- powodzenia w nowej pracy i koniecznie spróbuj owsianki z bananem. Ja zawsze zalewam ciepłym mlekiem i czekam z 5min, mleko ma smak bananowy 🙂😉


U mnie po owsiance, zabieram się za sprzątanie i gotowanie obiadku 🙂
Na obiad dziś tortilla pełnoziarnista z duszoną piersią z kurczaka oraz warzywami z ogródka 🙂😉 Do tego sos czosnkowy na bazie jogurtu naturalnego. Smacznie, chudo i syto 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2013 09:35
Ja ostatnio jadałam owsiankę z brzoskwiniami 🙂
Ojj... Smak brzoskwiniowej owsianki powoduje u mnie odruchy wymiotne, niestety. :/ U mnie ciągle na pierwszym miejscu jabłko, miód, cynamon. 😀 Bieda w portfelu, więc na obiad ziemniaki z kefirem...  😁 Jeszcze zaraz idę na lumpy, bo w pracy muszę ubierać się na czarno, a nic nie mam. Dostaniemy czarną koszulę z logo firmy, pod spodem musimy mieć czarną koszulkę (czy co tam chcemy), nosić czarne spodnie lub spódnice i mieć czarne buty. Mam 35zł na to... Zakładając, że buty uda mi się kupić za 15zł (w "chińczyku"😉, to zostaje mi 20zł na resztę.  🙄 Udanego dnia Kobietki!  🏇
Ja brzoskwinie mam na 2 śniadanie 🙂 dostałam z 20szt od sąsiada, wiec sobie ich pojem 🙂
W ogóle jak waga stała 3 tyg, to teraz w tydzień 2 kg mi spadło. Dziś na wadze 76,9kg 🙂
Ja ostatnio zaczynam dzień od owsianki ze zmiksowanym bananem 💘 Ale muszę pozmieniać menu bo zaczyna mi się nudzić, kurczak, tuńczyk i makrela.
Wstawiam uzupełnione
nie mam pomysłu na drugie śniadanie  😕 na pierwsze miałam razowego tosta z masłem orzechowym, bananem i cynamonem plus Inka, ale co mam zjeść na drugie  🤔
Ja jem owoce. 🙂 Tzn. same, albo robię sobie koktail z odrobiną mleka i otrebów.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
05 sierpnia 2013 10:34
narazie doszlam do 6 jill, jeszcze zostaly mi 4 z levela 1. tak jak mowilyscie, troche to idzie na moje kolana. czuje i musze momentami robic delikatniej. ale ogolnie czuje progres, szczegolnie w pompkach czyli jest moc!  🏇

niestety w piatek ugryzla mnie osa i to spowodowalo dwa dni wywalenia z cwiczen (wyjatkowo alrgicznie zareagowalam, jak nigdy...) ale juz wracam do sil.

Gienia Z tymi alergicznymi reakcjami na ugryzienia owadów w tym roku, to jest jakaś masakra! Nigdy nie miałam śladu po ugryzieniu komara, a w tym roku jak mnie udziabie, to mam okropną gulę i leci mi krew jakiś czas. Kolegę w sobotę upierdzieliła końska w lewą łopatkę, do dzisiaj ma bolącą banię o rumieniu na 20cm, mimo leków i smarowideł. :/

Edit: A w ogóle to zapomniałam napisać, że ważę 67,7kg! 🙂 Czyli już 10,3kg za mną! I też mam taki galaretowaty tłuszczyk jak tunrida.  😁 I nie mogę się doczekać aż zniknie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się